Małgorzata Walczak-Łondka

Twój Pewny Doradca

Małgorzata to osoba niezwykle pracowita oraz bardzo zaangażowana w zadania, które sobie wyznacza lub które powierzają jej inni. Jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu i od 2014 r. czynnie prowadzi swoją pracownię. Ogromne zamiłowanie do kolorów, materiałów i dodatków wnętrzarskich powoduje, że Małgorzata mówi o swojej pracy jak o najlepszym hobby świata! Wraz z zakończeniem studiów i otworzeniem pracowni, Małgorzata postanowiła rozwijać się dalej i mocno postawiła na tematykę nieruchomości. Przez prawie 3 lata pracowała w biurze deweloperskim, gdzie była również managerem ds. rozwoju biznesu i sprzedaży, przechodząc tym samym kolejne szczeble zawodowej kariery.

Branża nieruchomości skrywa w sobie więcej niż można sobie wyobrazić, dlatego kolejnym etapem rozwoju Małgorzaty jest Advestor Premium House, w którym z powodzeniem realizuje swoje założenia związane z branżą nieruchomości.

Główne cechy określające naszą Agentkę to przede wszystkim – indywidualne podejście do każdego tematu, personalizacja działań, doskonała organizacja oraz miłość do wykonywanej pracy. Jej niebywała energia zaraża rozmówców, a wiedza z zakresu architektury wnętrz na pewno doda jeszcze więcej pozytywnych wrażeń i będzie doskonałą kropką nad ‘i’ w trakcie Waszej współpracy przy sprzedaży/zakupie nieruchomości.

Po pracy Małgosię możecie spotkać na siłowni, basenie czy testującą nowe aktywności tj. nurkowanie czy loty w tunelu powietrznym. Ta kobieta zdecydowanie nie boi się mocnych treningów i dużych ciężarów! Sport to jej drugie imię. A to oznacza również, że jest bardzo konsekwentna i zdeterminowana w swoich działaniach, dlatego możecie mieć pewność, że Wasza nieruchomość pod Jej opieką nie będzie stała w miejscu.

Co mówią o nas klienci?

„Sprzedaż mieszkania w czasach trudnych (pandemia)to nie byle jakie wyzwanie nawet nie przyszło mi na myśl że mogę to zrobić bez wsparcia i pomocy firmy . Advestor Premium House to firma która reprezentowana przez Panią Natalie Kułton zajęła się tematem po PROFESORSKU za co Właścicielom i Pani Natalii bardzo dziękuję."
przez Dariusz Ś.
„Mieliśmy okazję współpracować już z kilkoma biurami nieruchomości, jednak Advestor Premium House to najlepsi pośrednicy na jakich trafiliśmy. Szybko i profesjonalnie przygotowana oferta, dobry kontakt z pośrednikiem i jasne, rzeczowe wyjaśnianie wszystkich wątpliwości. Szczerze polecam."
przez Anna K.
„Pełen profesjonalizm, znakomite podejście do klienta. Pani Natalia wspaniale się zajęła moimi sprawami. Mieszkam za granicą i nie mogłem pozwolić sobie na częste zjazdy do Polski. Jeszcze raz chciałbym podziękować za miłą współpracę ,a w szczególności Pani Natalii."
przez Przemysław S.
„Bardzo profesjonalna i kompleksowa współpraca! Pani Natalia wspierała mnie w sprzedaży nieruchomości. Wszystko zawsze na czas, wyjaśnione. Moje zaangażowanie, jako właściciela, było ograniczone do niezbędnego minimum, całością zajmowała się i koordynowała Pani Natalia. Działka sprzedana - cel osiągnięty! Polecam!"
przez Michał M.
„Profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły, wysoka kultura osobista. Szczególne podziękowanie dla Pani Natalii za fachową sprzedaż mieszkania. Zawsze życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna. Bardzo dziękuję i szczerze polecam."
przez Violetta G.
„Serdecznie polecam! Transakcja kupna przeprowadzona sprawnie z pełnym profesjonalizmem.
Jako klienci czuliśmy się "zaopiekowani" w kwestiach rozliczeń prawnych oraz przeprowadzeniu całej transakcji kupna mieszkania, naprawdę polecam!"
przez Aleksandra K.
„Z Advestor Premium House, a właściwie z Agnieszką, Alicją, Natalią i Dawidem współpracuję już od kilku lat i jako fotograf wnętrz mogę powiedzieć tylko jedno, wnętrza do sesji zdjęciowych są przygotowane zawsze perfekcyjnie. Zawsze wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie, a dodatkowo cała współpraca odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam."
przez Michał Płachetka
, SpacerWeb
„Zdecydowanie polecam Advestor Premium House jako ekspertów w branży nieruchomości. Profesjonalizm, rzetelność, wiedza oraz skuteczność a przy tym niesamowicie miły kontakt. Zakup mieszkania z takim wsparciem to przyjemność!"
przez Dominika S.
„Gorąco polecam współpracę z ADVESTOR PREMIUM HOUSE.
 Słowa którymi mogę określić moją współpracę z Panem Dawidem to: 
- wysoka kultura osobista Pana Dawida, 
- rzetelność,
 - profesjonalizm"
przez Robert S.
„Zdecydowanie najlepsi pośrednicy. Cieszę się, że miałam okazję korzystać z usług Advestor Premium House! Szukanie nieruchomości oraz cała transakcja to przyjemność, a przede wszystkim spokój i pewność, że jest się zaopiekowanym na najwyższym poziomie. Zdecydowanie będę polecać wszystkim, którzy planują kupić lub sprzedać nieruchomość. Wyjątkowi, profesjonalni, perfekcyjni i bardzo zorientowani na potrzeby klienta, życzliwi, przemili. Dziękuje za wsparcie przy zakupie wymarzonego mieszkania."
przez Aleksandra M.
„Szczerze polecam współpracę z Advestor Premium House .
Od samego początku wykazują się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem , rzetelnością oraz dokładnością. Potrafią dostosować się do potrzeb oraz wymagań klienta.
Zaufałam im w 100 %, calkowicie o nic nie musialam sie martwic. Wszystko załatwili za mnie."
przez Patrycja M.
„Z Państwem Agnieszką i Dawidem naprawdę można spać spokojnie, nie martwiąc się o losy swojej nieruchomości! Dodatkowo są dostępni o każdej porze, nawet gdy jakaś sprawa nie dawała mi spokoju, dzwoniąc do Państwa zawsze otrzymałam odpowiedź i spokój ducha. Dziękuję, współpraca z Wami była wielką przyjemnością, obaliliście wszystkie złe mity na temat tej specjalizacji, super. Polecam!!"
przez Anna P.
Sortuj według:

Porównaj oferty

Porównaj