Marta Górecka

Twój Pewny Doradca

Marta jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, pięcioletnie studia dzienne ukończyła z tytułem magistra Zarządzania w Opiece Zdrowotnej. Już w trakcie studiów, a także tuż po zakończeniu edukacji pracowała w prywatnym sektorze opieki zdrowotnej jako Personal Care Manager, koordynując min. opiekę zdrowotną dla pacjentów VIP oraz ich rodzin. Dzięki tej pracy zdobyła bezcenne doświadczenie w pracy z klientami, również bardziej wymagającymi.

Kolejne lata Marta spędziła także administrując obsługą pacjentów w państwowym szpitalu. Jednak dziś wniosek jest jeden – pomimo szerokich umiejętności i kompetencji jakie nabyła w tym zawodzie to nie była praca Jej marzeń, bo jak sama twierdzi: „zdecydowanie wybieram pracę z ludźmi, a nie tylko z papierkami”.

Marta posiada dużą charyzmę, niekończące się pokłady energii i ambicję, dzięki czemu zawdzięcza swoje dotychczasowe sukcesy. Stres zakrywa zawsze szerokim uśmiechem, bo pozytywne nastawienie do życia to właśnie jedna z jej „super mocy”. Marta w swoim życiu przeżyła już sporo, a dzięki tym doświadczeniom wie, że poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami.

Praca w Advestor Premium House jak sama mówi to „jej kawałek podłogi”. Realizuje się w niej dzięki temu, że ta profesja łączy w sobie zarówno bezpośredni kontakt z klientem, marketing w social mediach, administrowanie, home staging, ale przede wszystkim niezależność i niekończące się pole do kreatywności i wdrażania nowych pomysłów. Dzięki czemu w tym zawodzie i w tym miejscu nie sposób się zatrzymać!

Prywatnie Marta jest wspaniałą matką i partnerką, uwielbia wspólne chwile ze swoimi bliskimi. Jak każda kobieta ceni sobie dobry styl. Ponadto interesuje się architekturą i wystrojem wnętrz, które zawsze ciągnęły ją w stronę nieruchomości. W pracy jest bardzo odważna i pomysłowa. Lubi działać, i to od razu! Jej klienci zawsze czują się zaopiekowani i nie mogą narzekać na brak działania z jej strony.

Co mówią o nas klienci?

„Sprzedaż mieszkania w czasach trudnych (pandemia)to nie byle jakie wyzwanie nawet nie przyszło mi na myśl że mogę to zrobić bez wsparcia i pomocy firmy . Advestor Premium House to firma która reprezentowana przez Panią Natalie Kułton zajęła się tematem po PROFESORSKU za co Właścicielom i Pani Natalii bardzo dziękuję."
przez Dariusz Ś.
„Mieliśmy okazję współpracować już z kilkoma biurami nieruchomości, jednak Advestor Premium House to najlepsi pośrednicy na jakich trafiliśmy. Szybko i profesjonalnie przygotowana oferta, dobry kontakt z pośrednikiem i jasne, rzeczowe wyjaśnianie wszystkich wątpliwości. Szczerze polecam."
przez Anna K.
„Pełen profesjonalizm, znakomite podejście do klienta. Pani Natalia wspaniale się zajęła moimi sprawami. Mieszkam za granicą i nie mogłem pozwolić sobie na częste zjazdy do Polski. Jeszcze raz chciałbym podziękować za miłą współpracę ,a w szczególności Pani Natalii."
przez Przemysław S.
„Bardzo profesjonalna i kompleksowa współpraca! Pani Natalia wspierała mnie w sprzedaży nieruchomości. Wszystko zawsze na czas, wyjaśnione. Moje zaangażowanie, jako właściciela, było ograniczone do niezbędnego minimum, całością zajmowała się i koordynowała Pani Natalia. Działka sprzedana - cel osiągnięty! Polecam!"
przez Michał M.
„Profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły, wysoka kultura osobista. Szczególne podziękowanie dla Pani Natalii za fachową sprzedaż mieszkania. Zawsze życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna. Bardzo dziękuję i szczerze polecam."
przez Violetta G.
„Serdecznie polecam! Transakcja kupna przeprowadzona sprawnie z pełnym profesjonalizmem.
Jako klienci czuliśmy się "zaopiekowani" w kwestiach rozliczeń prawnych oraz przeprowadzeniu całej transakcji kupna mieszkania, naprawdę polecam!"
przez Aleksandra K.
„Z Advestor Premium House, a właściwie z Agnieszką, Alicją, Natalią i Dawidem współpracuję już od kilku lat i jako fotograf wnętrz mogę powiedzieć tylko jedno, wnętrza do sesji zdjęciowych są przygotowane zawsze perfekcyjnie. Zawsze wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie, a dodatkowo cała współpraca odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam."
przez Michał Płachetka
, SpacerWeb
„Zdecydowanie polecam Advestor Premium House jako ekspertów w branży nieruchomości. Profesjonalizm, rzetelność, wiedza oraz skuteczność a przy tym niesamowicie miły kontakt. Zakup mieszkania z takim wsparciem to przyjemność!"
przez Dominika S.
„Gorąco polecam współpracę z ADVESTOR PREMIUM HOUSE.
 Słowa którymi mogę określić moją współpracę z Panem Dawidem to: 
- wysoka kultura osobista Pana Dawida, 
- rzetelność,
 - profesjonalizm"
przez Robert S.
„Zdecydowanie najlepsi pośrednicy. Cieszę się, że miałam okazję korzystać z usług Advestor Premium House! Szukanie nieruchomości oraz cała transakcja to przyjemność, a przede wszystkim spokój i pewność, że jest się zaopiekowanym na najwyższym poziomie. Zdecydowanie będę polecać wszystkim, którzy planują kupić lub sprzedać nieruchomość. Wyjątkowi, profesjonalni, perfekcyjni i bardzo zorientowani na potrzeby klienta, życzliwi, przemili. Dziękuje za wsparcie przy zakupie wymarzonego mieszkania."
przez Aleksandra M.
„Szczerze polecam współpracę z Advestor Premium House .
Od samego początku wykazują się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem , rzetelnością oraz dokładnością. Potrafią dostosować się do potrzeb oraz wymagań klienta.
Zaufałam im w 100 %, calkowicie o nic nie musialam sie martwic. Wszystko załatwili za mnie."
przez Patrycja M.
„Z Państwem Agnieszką i Dawidem naprawdę można spać spokojnie, nie martwiąc się o losy swojej nieruchomości! Dodatkowo są dostępni o każdej porze, nawet gdy jakaś sprawa nie dawała mi spokoju, dzwoniąc do Państwa zawsze otrzymałam odpowiedź i spokój ducha. Dziękuję, współpraca z Wami była wielką przyjemnością, obaliliście wszystkie złe mity na temat tej specjalizacji, super. Polecam!!"
przez Anna P.
Sortuj według:

Porównaj oferty

Porównaj