Natalia Kułton-Budasz

Twój Pewny Doradca

Natalia jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza na kierunku Stosunki międzynarodowe, gospodarka i biznes międzynarodowy, a także ukończyła kierunek Zarządzanie przedsiębiorstwem w Wyższej Szkole Bankowej zdobywając tym samym tytuł magistra. Z pewnością wysokie wykształcenie potwierdza jej szerokie kompetencje. Natomiast fakt, że łączyła pięcioletnie studia z pracą na kierowniczym stanowisku świadczy o jej pracowitości i o tym, że doskonale potrafi zarządzać czasem. Nie tylko swoim, ale także naszych klientów, bowiem te atuty mają znaczący wpływa na planowanie oraz przebieg całego procesu sprzedaży nieruchomości i obsługiwanych przez nią klientów.

Ponad pięcioletnie doświadczenie w obsłudze klienta w korporacji międzynarodowej, przechodząc wszystkie szczeble aż do średniego szczebla managerskiego, liczne kursy i szkolenia, które odbywała dotyczące obsługi klienta sprawiły, że Natalia doskonale wie jak zadbać o klienta i wyjść ponad jego oczekiwania. Swobodnie czuje się w obsłudze nieruchomości w zachodnich dzielnicach Poznania, gdyż sama jest mieszkanką Grunwaldu i doskonale zna tą lokalizację.

Natalia jest osobą bardzo ciepłą i komunikatywną, a to co najbardziej doceniają jej klienci to punktualność oraz zawsze świetne przygotowana do spotkania i wzorowa organizacja.

Jej hobby to narciarstwo i taniec, a wolne chwile po pracy z przyjemnością spędza na spacerach, zwiedzając i próbując nowych smaków w małych knajpkach.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Porównaj oferty

Porównaj