Sobota

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
159 000 PLN
Powierzchnia
1 020 m2

Tylko u nas, ciekawie położona działka w spokojnej i dobrze skomunikowanej pod poznańskiej miejscowości jaką jest Sobota.

Nieruchomość kształtem jest zbliżona do prostokąta oraz posiada optymalne rozmiary nieco ponad 1000 m2 i jest zlokalizowana w dalszej linii zabudowy od drogi głównej, co gwarantuje spokojne położenie i ogranicza odgłosy przejeżdżających ul. Poznańską aut.

Część działki porośnięta jest dość wysokim drzewostanem iglastym, co dodaje uroku i zwiększa jej walory przyrodnicze.
Dojazd do nieruchomości jest zapewniony poprzez nowo powstające połączenie z ul. Ogrodową lub poprzez służebność przejazdu przez sąsiednie działki do ul. Poznańskiej.

Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (8M)
Wszystkie media zlokalizowane w odległości ok 100m w ul. Ogrodowej lub Poznańskiej.
Nieruchomość bez obciążeń.

Sobota jest świetnie skomunikowana z Poznaniem za względu na bliskie sąsiedztwo węzła drogi ekspresowej S11, którą w ok 30min autem dotrzemy do centrum miasta. Alternatywną i krótszą drogą jest trasa obornicka przez Suchy Las, która jest świetną opcją, gdy zależy nam na dojechaniu na Piątkowo czy inne północne dzielnice Poznania.
Poza samochodem do centrum stolicy wielkopolski możemy dostać się autobusem miejskim, którego przystanek jest ok 100m od działki lub wybierając kolej podmiejską w Złotkowie (ok. 3km) czy w Rokietnicy (ok.4km).

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu