Murowana Goślina, ul. Zagłoby

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 290 000 PLN

Na sprzedaż grunt z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni ponad 1.75ha w pobliżu centrum Murowanej Gośliny przy ul. Zagłoby. Teren objęty MPZP, gdzie w przeważającą funkcją jest budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne (1MN, 2MN).

Grunt nadaje się do podziału, a zgodnie z wytycznymi planu nowo wydzielane działki budowlane nie mogą być mniejsze niż 600m2, co daje dość duże pole manewru dla przyszłego inwestora. Co ważne również tereny zieleni urządzonej towarzyszącej zabudowie oznaczone na planie symbolem ZPTZ mogą wchodzić w skład wydzielanych działek budowlanych.

Plan miejscowy umożliwia i nakazuje min. wybudowanie:

- 1 budynku wolnostojącego, 3 kondygnacyjnego do 10m wysokość w tym 1 kondygnacja podziemna,
- do 30% zabudowy działki i min. 40% pow. biologicznie czynnej,
- możliwość wybudowania dodatkowego budynku gospodarczo-garażowego wolnostojącego lub przyległego do budynku mieszkalnego do 50m2,
- możliwość prowadzenia usług nieuciążliwych realizowanych w lokalach użytkowych wydzielonych w budynkach mieszkalnych,
- dachy strome dwuspadowe lub wielospadowe o symetrycznym kącie nachylenia głównych połaci dachowych od 30º do 45º,
- dachy płaskie dla budynków gospodarczo-garażowych, wiat lub parterowych części budynków mieszkalnych,
- ustala się szerokość elewacji frontowej budynku nie większą niż 22,0 m,

Pełna treść uchwały mogę przesłać na adres mailowy.

Murowana Goślina jest prężnie rozwijającą się miejscowością z dobrym dojazdem do Poznania zarówno autem jak i koleją podmiejską, miejscowością gdzie popyt na nowe domy zdecydowanie przewyższa ich podaż! Nieopodal znajdują się stawy rybackie, co zapewnia ciszę i spokój, a także ciekawe walory przyrodnicze, natomiast jadąc dalej ul. Zagłoby mamy już spore osiedle domków jednorodzinnych.

Nieopodal bo ok 500m od działki znajduje się stacja PKP, a nieco dalej szkoła, co sprawia, że osiedle, które może tam powstać ma bardzo dobra perspektywę dzięki spokojnej lokalizacji połączonej z bliskością codziennej infrastruktury. Atutem tego miejsca może być to, że część terenu przeznaczona jest w MPZP pod tereny zieleni, co na pewno docenią przyszli mieszkańcy tego nowoczesnego osiedla!

Cena ofertowa gruntu to 1.290.000 zł do negocjacji!

Serdecznie zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.
Oferta dla Agentów do pobrania w systemie MLS.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
  • Widok na: Pola
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu