Czmoniec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
110 000 PLN
Powierzchnia
1 379 m2

Jeśli chcesz zamieszkać z dala od zatłoczonego miasta, w pobliżu zielonych lasów- zapraszam Cię do Czmońca- to tu może powstać Twój wymarzony dom.

Działka znajduje się w Czmońcu przy ul. Kaszubskiej.
Jej wymiary to około 57,5 x 24. Łączna powierzchnia 1379 m2.
W drodze przy działce jest prąd i woda, Gaz przy głównej ulicy.
Brak planu zagospodarowania przestrzennego.

Okolica jest spokojna. Nieruchomość otulona jest łąkami i polami. W koło jest dużo terenów zielonych zachęcających do spacerów czy wycieczek rowerowych.
Od Poznania dzieli Cię jedne 30 km. Dojazd jest szybki dzięki trasie S11. Do Kórnickiego jeziora dojedziesz w 13 minut.

Jeśli szukasz spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do Poznania, na wybudowanie swojego domu- ta działka czeka właśnie na Ciebie.
Agenci zapraszam do współpracy.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Alicja Ignaszak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu