Kołatka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
179 000 PLN

To za czym najbardziej gonimy często leży na odwrotnym biegunie od tego czego naprawdę potrzebujemy.. A w tych czasach najbardziej potrzebujemy spokoju, zdrowia i chwili wyciszenia dla siebie i swoich rodzin... Nie da się tego osiągnąć bez odpowiedniego miejsca do życia!
A najlepszym do tego miejscem jest spokojna polska wieś!

Oferujemy Państwu prawie hektarową działkę położoną w Kołatce w gminie Pobiedziska, w odległości 500 m od ściany dużego lasu i 1,5 km od Jez. Stęszewskiego czy Jez. Kowalskiego oraz wielu innych mniejszych akwenów wodnych i kompleksów leśnych.

Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego dwukondygnacyjnego z płaskim dachem i przydomową oczyszczalnią ścieków, do 280 m2 powierzchni zabudowy mieszkalnej oraz dwóch budynków gospodarczych do 150 m2 powierzchni zabudowy.

Dostępne media to prąd i woda.

Działka idealnie nadaje się pod wykopanie stawów rybnych, gdyż jest nieco nachylona w stronę rowu melioracyjnego, który wyznacza jej lewą granicę, co za tym idzie wody gruntowe są tam bliżej powierzchni, więc wykopanie stawu będzie dużo łatwiejsze. A wiadomo, że posiadówki z wędką tuż obok własnego domu byłyby dla niektórych ogromną przyjemnością!

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Widok na: Pola, Las
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu