Poznań-Grunwald, ul. Złotowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
179 000 PLN

Szukacie miejsca, w którym można się zrelaksować? Marzycie o grillu z rodziną i przyjaciółmi latem na własnym kawałku zieleni? A to wszystko w cenie niższej niż mieszkanie ? Jeśli tak, to ten dom jest właśnie dla Was.

Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie ROD Camping przy ul. Złotowskiej, w niedalekiej odległości centrum miasta, ale w cichym i spokojnym miejscu. Składa się z dwóch działek- jednej zabudowanej domem i drugiej z nasadzeniami. Obie mają około 600 m2 powierzchni.

Dom podzielony jest na dwie kondygnacje. Pierwsza z nich to strefa dzienna z salonem, który łączy się z tarasem, osobnej i przestronnej kuchni oraz dużej łazienki. Na piętrze znajdują się 3 pokoje i WC.

Lokal wymaga wykończenia, dzięki czemu możesz urządzić go według własnej wizji i potrzeb. W ostatnim czasie dwa górne pokoje zostały odmalowane. Budynek jest ocieplony styropianem.
Dom Posiada własne szambo oraz własne ujęcie wody poza wodą ogrodową. Ogrzewanie domku za pomocą kominka lub pieca c.o. na węgiel i drewno umieszczonego w kotłowni.

Nieruchomość jest nieużywana, co za tym idzie wymaga odświeżenia jak i zagospodarowania działki. Jednakże wysokie drzewa, skalniak, oczko wodne przestrzeń i funkcjonalność całej oferty daje duże możliwości do kreatywnego zagospodarowania.
Za bardzo rozsądne pieniądze można uzyskać tam komfortowy dom sezonowy z dużą i przestronną działką lub dom całoroczny w cenie 25-metrowej kawalerki w starym budownictwie!

Zapraszam Was do tego wyjątkowego miejsca a sami zapragniecie tu zamieszkać.

  • Aranżacja działki: Oczko, Drzewa
  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Alicja Ignaszak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu