Kaźmierz, ul. Piwoniowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
189 000 PLN

Jeśli chcielibyście zmienić i może nieco wyhamować swoje życie, zamieszkać w spokojnym i cichym miejscu, w najbliższej odległości obszaru chronionego ze względu na swe walory przyrodnicze, w niedużym miasteczku gdzie nie trzeba się ciągle spieszyć, czas naprawdę płynie wolniej, a życie sprawia naturalną radość, to mam dla Was świetne rozwiązanie!!

Proponujemy na sprzedaż 2 działki (1100m2 + 2809m2) o łącznej powierzchni 3909 m2 znajdujące się przy nowopowstałej ul. Piwoniowej w rozwijającym się terenie zabudowy jednorodzinnej. Działki są ostatnimi przy tej ulicy co zapewnia niezmienny widok na piękną dolinę rzeki Samy. W bliskiej odległości od granicy działki zlokalizowane są wszystkie media (woda, prąd, kanaliza, gaz).

Nieruchomość ta jest idealną propozycją dla kogoś, kto oczekuje trochę wyciszenia, szuka nietuzinkowego przestrzennego gruntu, na którym będzie mógł pobudować wymarzony dom z dużym tarasem, a zimą jego dzieci będą cieszyć się jazdą na sankach na własnym podwórku!
Większa działka jest nachylona i tak duża, że jej dolna granica sięga do linii rzeki, co za tym idzie jej dolną część można z powodzeniem przeznaczyć na własny staw z altanką czy domkiem wędkarskim, z którego wykopaniem nie będzie najmniejszego problemu ze względu na bliskość rzeki i wód gruntowych. W okolicy wiele firm chętnie podejmie się wykopania stawu w zamian za możliwość zabrania torfu pozostałego po pracach.

Kaźmierz to rozwojowa lokalizacja z dobrym dojazdem do Poznania. W tej miejscowości jest wszystko czego potrzeba do wygodnego życia, jest ona świetną alternatywą dla typowo podpoznańskich miejscowości, gdzie grunty osiągają już niebagatelne ceny, a zabudowa jest na prawdę mocno zintensyfikowana.
Grunty z ustalonym MPZP, w którym przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.
Szerokość działki- ok 30m, długość działki ok 160m.

Takich nieruchomości jak ta jest naprawdę niewiele. Mniejsza działka idealnie nadaje się pod budowę domu, a teren większej ciągnącej się w stronę doliny może być świetnym terenem do rekreacji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Pola, Rzeka
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu