Kopanina

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
197 500 PLN
Powierzchnia
1 975 m2

Kto nie chciałby wybudować wymarzonego domu położonego w otoczeniu pięknej przyrody tam, gdzie czas płynie wolno, a życie spokojnie?
Jeśli i Wy chcielibyście żyć blisko natury, cieszyć się spokojem i ciszą, zasmakować nieco sielskiego, wiejskiego życia to mamy idealne miejsce na realizację Tych marzeń!
Wiadomo, że życie w takim miejscu ma wiele zalety, a najbardziej dobroczynnie wpływa na nasze zdrowie i kondycję psychiczną, więc nie czekajcie i w końcu zainwestujcie w swoje zdrowie i spokój ducha!

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni prawie 20 arów i wymiarach 38m x 48m, znajdującą się przy ul. Wschodniej w miejscowości Kopanina, tylko 3 km od centrum Kaźmierza, do którego od działki prowadzi biegnąca nieopodal droga asfaltowa lub urokliwa, ubita droga leśna. Teren leży zaledwie kilometr od Zalewu Radzyny - w sąsiedztwie łąk i pól oraz lasów, wśród rozproszonej zabudowy domów jednorodzinnych.

Teren Objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania M/ML
- funkcja - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, letniskowa lub rezydencjonalna,
- wysokość budynku - max 2 kondygnacje,
- max 35% powierzchni zabudowy działki,
- dach stromy dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia 20 - 45st.
- dopuszczenie dachu płaskiego dla części budynku przeznaczonej na garaż, wiatrołap zewnętrzny lub zadaszenie tarasu
- możliwość pobudowania garażu lub budynku gospodarczego do 50m2,
- możliwość łączenia działek,

Media: Prąd na działce, woda, gaz w ul. Wschodniej tuż przy granicy działki, ścieki-szambo szczelne.

Niesamowitym atutem tej lokalizacji jest malownicza okolica z widokiem na pola i łąki i wiejski krajobraz rozpościerający się po horyzont. W odległości kilku minut jazdy rowerem znajduje się jezioro Zalew Radzyny i otaczające go lasy, stanowiące idealne miejsce na wypoczynek lub aktywne spędzanie wolnego czasu.

W ofercie posiadamy jeszcze kilka innych mniejszych lub większych działek na tym terenie w cenie 85zł/m2.

Jest to zatem idealne miejsce dla rodzin świadomych swoich potrzeb - chcących żyć i wychowywać swoje dzieci zdrowo i aktywnie w bliskości z przyrodą, gdzie znajdują się dzikie i piękne tereny pełne zieleni oraz zwierząt.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Procent możliwej zabudowy: 35
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Las, Inne budynki, Pola
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu