Pamiątkowo, ul. Baborowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
200 000 PLN

Oferta sprzedaży dotyczy działki rolnej nr 337/2 po dawnym sadzie i łąkach, której klasa gruntu to IVa, IVb oraz IIIb powstałej w wyniku zaczętego podziału. Istniej możliwość zakupu wraz z wydzieloną już od frontu działką nr 337/1 o przeznaczeniu budowlanym.

Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej okolicy, wśród łąk i pól oraz niedalekiej odległości lasu.
Grunt ten idealnie nadaje się na sad, wybieg czy łąkę dla zwierząt lub też do dalszego podziału.

Dostępne media to woda, prąd.
Wymiary to 23m szer. x 240m dług. + droga dojazdowa

Pamiątkowo jest bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem i Szamotułami dzięki szybkiej trasie i zlokalizowanej w centrum miejscowości stacji kolejowej.
Ponadto miejscowość jak i okolica doskonale się rozwija, a Jezioro Pamiątkowskie posiada piękną plażę z beach barem oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego, a także wiele tras pieszych i rowerowych wokół jeziora.

Serdecznie zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów oraz do współpracy!

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu