Pamiątkowo, ul. Baborowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
269 000 PLN

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży gruntu, na który składają się działka budowlana nr 337/1 z wydanymi WZ na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 781m2 granicząca frontem z drogą asfaltową (ul. Baborowska) oraz działka rolna nr 337/2 ciągnąca się wzdłuż pól i w stronę lasu o powierzchni 6720m2.

Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej okolicy, wśród łąk i pól oraz niedalekiej odległości lasu.
Grunt ten idealnie nadaje się na siedlisko, dom z sadem, wybieg czy łąkę dla zwierząt lub też do dalszego podziału.

Dostępne media to woda, prąd.
Wymiary to 23m szer. x 285m dług.

Pamiątkowo jest bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem i Szamotułami dzięki szybkiej trasie i zlokalizowanej w centrum miejscowości stacji kolejowej.
Ponadto miejscowość jak i okolica doskonale się rozwija, a Jezioro Pamiątkowskie posiada piękną plażę z beach barem oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego, a także wiele tras pieszych i rowerowych wokół jeziora.

Serdecznie zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów oraz do współpracy!

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu