Murowana Goślina, ul. Rogozińska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 999 000 PLN

Na sprzedaż grunt (6 działek) w pobliżu centrum Murowanej Gośliny z ustalonym MPZP pod budownictwo wielomieszkaniowe z dopuszczeniem usług (1 MW/U).
W sąsiedztwie powstaje nowe osiedle gdzie mieszkania sprzedają się jak przysłowiowe "ciepłe bułeczki", co za tym idzie jest to dobre miejsce na dalszą inwestycję.

Plan miejscowy umożliwia i nakazuje min. wybudowanie:

- budynku 3 kondygnacyjnego do 12m wysokość,
- do 50% zabudowy działki i min. 30% pow. biologicznie czynnej,
- 1,5 miejsca postojowego na każdy lokal mieszkalny,

Pełną treść uchwały mogę przesłać na adres mailowy.

Jedna z działek (468m2) to droga dojazdowa z ul. Rogozińskiej pozostałe 5 działek to teren do zainwestowania. Na części gruntu znajdują się budynki magazynowe.

Cały teren wokół w krótkim czasie zamieni się w nowe osiedle mieszkaniowe tym samym cena działek będzie konsekwentnie nabierała na wartości. W najbliższej odległości znajduje się szkoła, stacja PKP oraz centrum Murowanej Gośliny, co sprawia, że powstałe tu mieszkania będą świetnym wyborem dla rodzin.

Murowana Goślina jest prężnie rozwijającą się miejscowością z dobrym dojazdem do Poznania zarówno autem jak i koleją podmiejską, miejscowością gdzie popyt na nowe mieszkania zdecydowanie przewyższa ich podaż!

Cena ofertowa gruntu to 3.999.000 zł do negocjacji!

Serdecznie zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.
Oferta dla Agentów do pobrania w systemie MLS.

 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Obecna zabudowa działki: Zabudowa magazynowa
 • Wysokość zabudowy: 12
 • Liczba możliwych kondygnacji: 3
 • Procent możliwej zabudowy: 50
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo wielorodzinne
 • Odl. od centrum miasta [km]: 1
 • Dostępne w okolicy: Szkoła, Las, Przedszkole, Restauracja, Jezioro, Hala sportowa, Plac zabaw, Komenda policji, Kościół, Sklep, Apteka
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu