Stary Łoskoń

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
260 000 PLN
Powierzchnia
4 036 m2

Jeśli szukacie spokojnego i niezwykle naturalnego miejsca, w którym chcielibyście zamieszkać z dala od męczącego zgiełku i natłoku aglomeracji, gruntu, na którym bez problemu będziecie mogli wybudować dom jednorodzinny z dodatkowymi budynkami, bez ryzyka czy gmina wyrazi na to zgodę czy zablokuje Wasz pomysł to trafiliście idealnie..

Przedstawiamy ciekawą i bardzo przestrzenną nieruchomość znajdującą się w niezwykle urokliwej i spokojnej wsi Łoskoń Stary nieopodal Murowanej Gośliny, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, łąk i jezior, w otulinie Puszczy Zielonki.
Oferta ta stanowi doskonałe miejsce do zamieszkania jak i do stworzenia sobie tam siedliska czy nawet miejsca sezonowego, typowej enklawy do której będziemy mogli w każdej chwili przyjechać się wyciszyć i nabrać sił, nie tracąc przy tym kontaktu z Poznaniem ze względu na szybki dojazd do stolicy Wielkopolski.

Teren składa się z dwóch działek objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:
- funkcja - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (MJ)
- powierzchnia zabudowy -do 20% działki,
- powierzchnia biologicznie czynna -min. 40% działki,
- wysokość budynku - do 9m od poziomu gruntu do kalenicy (II kondygnacje)
- dach stromy dwu- lub wielospadowy 40-45 stopni,
- możliwość pobudowania dodatkowego budynku garażowego jednokondygnacyjnego,
- ogrzewanie budynków w oparciu o paliwa ekologiczne,
- odprowadzenie ścieków - szambo szczelne,

Działka 29/10 jest płaska i idealnie nadaje się pod zabudowę natomiast działka 29/11 jest nachylona tak więc świetnie sprawdziłaby się jako ogród, w którym zimą dzieci mogłyby zjeżdżać na sankach. Obniżenie terenu ma także dodatkowy atut ponieważ z tarasu domu rozpościerałby się piękny widok na okoliczny sielski krajobraz oraz na niezapomniane zachody słońca. Patrząc z góry to w dolnym lewym rogu, który jest najniższym punktem terenu można zaaranżować staw rybny.

Dostępne media: prąd, woda w odległości ok. 150m

Niesamowitym atutem tej lokalizacji jest malownicza okolica oraz widok z działki bezpośrednio na las. W niedalekiej odległości znajduje się wiele czystych i pięknych, bogatych w ryby jezior, pełnych grzybów lasów i mnóstwo dzikiej, polskiej przyrody.

Jest to zatem idealne miejsce dla ludzi świadomych swoich potrzeb - chcących żyć i wychowywać swoje dzieci zdrowo i aktywnie, w bliskości z nieskazitelną przyrodą, gdzie znajdują się dzikie i piękne tereny pełne zieleni oraz zwierząt.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na pytania dotyczące nieruchomości i okolicy oraz zaproszę do odwiedzin tego niesamowitego miejsca.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu