Baranowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
330 000 PLN
Powierzchnia
480 m2

Tylko w ofercie Advestor Premium House jedyna tak ciekawa działka budowlana w prestiżowej części Baranowa! W pełni rozwinięta infrastruktura, miejsca parkingowe przed posesją, spokojna i ceniona lokalizacja, dobre sąsiedztwo i wszystkie media już doprowadzone do nieruchomości to bez wątpienia największe zalety prezentowanej oferty!

Ważną informacją dla Kupującego zapewne będzie fakt, iż przy niniejszej ofercie nie ponosi kosztów pośrednictwa w postaci prowizji dla biura Advestor Premium House.

Grunt jest kształtem zbliżony do prostokąta, jest płaski, ogrodzony i zadbany. Na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy który można zagospodarować lub też usunąć, a także sporo zieleni i dorodny żywopłot z tuj, na którego wyrośnięcie w normalnych warunkach trzeba byłoby czekać kilka lat.

Woda, prąd, kanaliza i gaz są już doprowadzone do działki dzięki czemu ewentualne uzyskanie warunków zabudowy oraz rozpoczęcie budowy staje się o wiele łatwiejsze, szybsze i tańsze. Ze względu na rozmiary działki można pobudować dom w jej granicy i "dokleić" się do budynku sąsiada.
Dzięki temu, iż na tym terenie nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego można na tym gruncie wznieść budynek o bardziej indywidualnym charakterze np. zadaszony płaskim dachem, co zdarza się już nieczęsto.

Jednak największym atutem tej nieruchomości i czymś czego nie da się zmienić jest jej położenie i lokalizacja w prestiżowej i spokojnej części Baranowa. Dzięki rzadkiej zabudowie dookoła mamy zapewniony spokój i wystarczającą ilość miejsc parkingowych przed posesją, natomiast fakt, iż tuż na przeciwko jest kościół sprawia, że zawsze będzie tam spokojne sąsiedztwo :)
Nieopodal znajduje się także nowoczesna szkoła, sklepy czy komunikacja miejska, a także Jezioro Kierskie z piękną plażą i restauracją "Kaskada".

Serdecznie zapraszam na prezentację. Oferta dla Agentów do pobrania również w systemie MLS.

  • Aranżacja działki: Trawnik, Drzewa
  • Ogrodzenie: Metalowe
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Lotnisko, Autobus, Autostrada
  • Widok na: Inne budynki
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu