Poznań-Nowe Miasto

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
499 000 PLN
Powierzchnia
544 m2

Polecam bardzo ciekawie położoną i świetnie zlokalizowaną działkę budowlaną o optymalnej powierzchni 544m2 oraz kształtem zbliżonym do kwadrata. Działka mieści się przy ul. Wiewiórczej, i jest jedną z ostatnich wolnych działek na tym cichym osiedlu domów oraz rezydencji jednorodzinnych. Grunt znajduje się w okolicach Starej Warzelni w dzielnicy Kobylepole, z ekspresowym dostępem do lasów ciągnących się od Jeziora Malta aż do Zalasewa, a także z dobrym połączeniem z centrum czy Autostradą.

Dla Nieruchomości zostały już wcześniej wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem użytkowym, jednakże dość spora różnorodność budynków wokół daje duże możliwości, co do zmiany ewentualnego projektu na swój wymarzony.

Cicha i spokojna okolica domów oraz rezydencji jednorodzinnych, bliskość rozległych terenów leśnych, rzeki Cybiny, jezior, stawów oraz uroczysk leśnych, a także szybki wyjazd na autostradę A2 czy S5 oraz dobry dojazd do centrum to największe zalety tej lokalizacji. Drogi dojazdowe na osiedlu są wybrukowane kostką, a oświetlone chodniki pozwalają na bezpieczne przemieszczanie się pieszych. Działka ma dostęp do wszystkich mediów (prąd i woda zostały już doprowadzone, natomiast gaz i kanalizacji są w drodze bezpośrednio przy granicy działki).

Serdecznie zapraszam do współpracy!

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Ogrodzenie: Metalowe
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Las, Szpital, Szkoła, Zabudowa niska, Sklep, Rzeka, Jezioro, Plac zabaw, Kościół, Centrum handlowe, Restauracja, Bank, Park
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu