Pamiątkowo, ul. Baborowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
75 000 PLN

Na sprzedaż idealnej wielkości działka budowlana zlokalizowana w Pamiątkowie przy ul. Baborowskiej.
Front działki graniczy z drogą asfaltową, a jej wymiary to ok. 17m szerokości na ok 47m długości.

Dla działki zostały wydane warunki zabudowy zezwalające na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwukondygnacyjnego.
Dostępne media to woda, prąd.

Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej okolicy, wśród łąk i pól oraz niedalekiej odległości lasu. Dla zainteresowanego klienta istnieje możliwość sprzedaży na preferencyjnych warunkach graniczącego z tyłem działki gruntu rolnego o powierzchni ok. 6.500m2, z którego wydzielono oferowaną działkę budowlaną. Grunt ten idealnie nadaje się na sad, wybieg czy łąkę dla zwierząt lub też do dalszego podziału.

Pamiątkowo jest bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem i Szamotułami dzięki szybkiej trasie i zlokalizowanej w centrum miejscowości stacji kolejowej.
Ponadto miejscowość jak i okolica doskonale się rozwija, a Jezioro Pamiątkowskie posiada piękną plażę z beach barem oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego, a także wiele tras pieszych i rowerowych wokół jeziora.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu