Radzyny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
62 000 PLN
Powierzchnia
825 m2

Oferujemy na sprzedaż 3 działki leśne położone w urokliwym miejscu wzdłuż linii brzegowej Zalewu Radzyny w miejscowości Przyborowo niedaleko Kaźmierza oraz Szamotuł.

Działka 104/7 - 825 m2
Działka 104/8 - 862 m2
Działka 104/6 - 906 m2

Istnieje możliwość zakupu działek pojedynczo lub w pakiecie w atrakcyjniejszej cenie. Teren prawie w całości jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony symbolem UW/ZP - Tereny usług wypoczynku z zielenią publiczną.

Może to być świetne miejsce na przystań wędkarską z własnym pomostem i miejscem do cumowania łódek.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego.

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Widok na: Jezioro, Las
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu