Poznań-Grunwald, ul. Jana Heweliusza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
990 000 PLN
Powierzchnia
214 m2
Piętro
0

Poznaniacy dobrze znają zalety Grunwaldu. Ta, położona w południowo-zachodnim obszarze Poznania, część miasta od lat cieszy się dobrą renomą z racji doskonale rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej, zadbanej, miłej dla oka architektury i bogatych zasobów zieleni.

Grunwald leży blisko centrum - Osiedle Hevelia od Starego Miasta dzieli zaledwie 10 minut jazdy samochodem. To może być idealne miejsce na prowadzenie i rozwijanie Twojej działalności.

Idealne miejsce pod klinikę medyczną, kosmetyczną, usługi stomatologiczne, agencję reklamową itd..

Lokal mieści się w jednym z kilku budynków nowego Osiedla Hevelia i jest wykończony w stanie deweloperskim, więc istnieje możliwość indywidualnego dostosowania go do swoich potrzeb. Idealnie nadaje się na prowadzenie różnego rodzaju działalności handlowej czy usługowej.

Zestawienie powierzchni:
- powierzchnia usługowa - 193,29 m2
- łazienka - 2,95 m2
- pomieszczenie socjalne - 17,77 m2

Czynsz administracyjny - ok. 1400 zł/mies.
Brak podatku PCC. Właściciel wystawia fakturę VAT.

Do lokalu przynależy ponadto 7 miejsc parkingowych zewnętrznych i 2 miejsca w hali garażowej dzięki czemu i dla Was i dla Waszych klientów nie zabraknie miejsca do zaparkowania. Miejsca parkingowe wliczone są już w cenę lokalu!
Dla zainteresowanych mogę przesłać plan lokalu.

Zależy nam, aby to miejsce wkrótce zamieniło się w dobrze prosperujący biznes, dlatego cena ofertowa podlega negocjacjom, więc już dziś zadzwoń, aby zapytać o szczegóły i poznać bliżej tą ofertę!

Agentów zapraszam do współpracy, oferta do pobrania dla Was jest już dostępna w Systemie MLS

  • Internet: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Winda: Tak
  • Winda towarowa: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autostrada, Lotnisko, Tramwaj, Autobus
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu