Poznań, Malta, ul. Wołkowyska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
31,29 m2
Piętro
0

Jeśli szukacie spokojnego miejsca na swoje biuro lub gabinet, to mamy dla Was ciekawą propozycję.

Nowa inwestycja ATAL Malta łączy w sobie wygodny dojazd do centrum i dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej z bliskim sąsiedztwem terenów rekreacyjnych.

To właśnie tutaj, nieopodal Jeziora Maltańskiego znajduje się lokal na wynajem o powierzchni 31,29 m2 mieszczący się na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Wołkowyskiej 4, właśnie we wspomnianej wcześniej nowej inwestycji ATAL Malta.

Na całość składa się pomieszczenie biurowe mogące posłużyć do różnego rodzaju działalności, której przede wszystkim wymogiem jest wykonywanie pracy w ciszy i spokoju oraz toaleta z małym pomieszczeniem socjalnym.

Powierzchnia:

Pomieszczenie biurowe 27,5 m2
Przedsionek/pom. socjalne 1,87 m2
Toaleta 19,0 m2

RAZEM 31,29 m2

Kwota najmu - 2000 zł netto /mies.
Czynsz administracyjny - 340 zł /mies.
Dodatkowo płatny prąd wg zużycia.
Razem: 2800 zł brutto /mies. + prąd
Miejsce parkingowe w cenie najmu!

Z pewnością na Twoich klientach zrobi wrażenie ta lokalizacja, jak i sam wizerunek osiedla, który może być pozytywną wizytówką dla Twojej firmy.
Teren osiedla jest ogrodzony i wyposażony w system monitorowania, co znacznie zwiększa poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Osiedle jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta – w pobliżu znajdują się liczne linie autobusowe i tramwajowe. Sąsiednia Ulica Baraniaka umożliwia zmotoryzowanym szybki dojazd do centrum oraz poza miasto. Trasę z terenu inwestycji do centrum można pokonać w niespełna 10 minut, a dotarcie do Dworca Poznań Wschód lub do stacji Poznań Garbary to kwestia kilkunastu minut.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację.

  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Agnieszka Głowacka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu