Poznań, Centrum, ul. Grochowe Łąki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 400 PLN
Powierzchnia
43,30 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Jeśli szukacie spokojnego miejsca na swoje biuro, gabinet lub kancelarię, to mam dla Was ciekawą propozycję.
Nowsze, przyjemne budownictwo, dobre sąsiedztwo, rozpoznawalny adres w pobliżu Centrum, to tylko kilka zalet tego lokalu.

Na wynajem oferta lokalu o powierzchni 43,3 m2 znajdujący się na 2 piętrze budynku mieszkalno-biurowego przy ul. Grochowe Łąki.
Na całość składają się 3 zupełnie niezależne pomieszczenia, mogące posłużyć do różnego rodzaju działalności, której przede wszystkim wymogiem jest wykonywanie pracy w ciszy i spokoju.

Świetna lokalizacja przy mało ruchliwej ulicy w pobliżu Starego Rynku jest bez wątpienia dużym argumentem przemawiającym za tą ofertą jak i to, że jednocześnie mogą tam działać 3 osobne gabinety, co w połączeniu z niewygórowanymi oczekiwaniami finansowymi Wynajmującego oraz dobrym standardem czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną.

Lokal jest w pełni wyposażony w meble takie jak biurka, krzesła, duży stół w największym pokoju, szafy itd.. Posiada również niewielkie zaplecze kuchenne oraz łazienkę z toaletą i prysznicem.

Kwota najmu to 1400zł/mies.
Dodatkowo płatny czynsz administracyjny z wliczonym już podatkiem od nieruchomości w wysokości 330zł/mies.
Prąd wg zużycia(ok. 100zł/mies.)
Kaucja zwrotna - 1700zł

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację.

  • Internet: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu