Poznań, Piątkowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
345 000 PLN
Powierzchnia
43,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Kompaktowe, zadbane, położone na kameralnym osiedlu, z dala od blokowisk, dobrze skomunikowane z centrum miasta - takie mieszkanie niebawem może być Twoje.

Nieruchomość położona jest na kameralnym, wybudowanym ok. 2010 roku Osiedlu Złote Ogrody przy ul. Teofila Mateckiego na poznańskim Piątkowie. Lokalizacja ta cieszy się dużym powodzeniem ze względu na dominującą niską nową zabudowę oraz udogodnienia jakie oferuje swoim mieszkańcom. W pobliżu znajdują się sklepy, plac zabaw na osiedlu, a także sporo miejsc parkingowych dla mieszkańców. W odległości ok. 1,5 km od bloku zaczyna się Las Sucholeski prowadzący do Rezerwatu Meteorytów czy punktów widokowych na wzgórzach Moraska. Tak więc jest tam gdzie aktywnie i miło spędzić czas biegając czy jeżdżąc rowerem.
A jeśli zapragniesz szybko przedostać się do serca miasta, masz do dyspozycji kilka linii autobusowych oraz nieco dalej Poznański Szybki Tramwaj - PST.

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim, kameralnym i bardzo zadbanym bloku z dużą windą.
Podzielone jest na dwa pokoje - salon z aneksem kuchennym oraz pokój mogący stanowić sypialnię czy pokój dziecięcy.
Mieszkanie posiada balkon typu papieskiego z widokiem na dziko rosnącą łąkę, na której notorycznie bywają dziki, sarny, zające czy bażanty, co z pewnością ucieszy oko mieszkańców.

Lokal mieszkalny jest zadbany i nie wymaga większych remontów, jedynie ewentualnego odświeżenia według własnej wizji czy potrzeb.

Wraz z lokalem w cenie sprzedawana jest także duża, bo ponad 4 m2 komórka lokatorska usytuowana na tym samym piętrze co mieszkanie. To tutaj możesz przechowywać swój rower, opony, choinkę i inne sezonowe gadżety, a jest tam naprawdę sporo miejsca.
Natomiast wokół bloku znajduje się dużo miejsc parkingowych.

Koszty utrzymania są tu bardzo niewielkie - czynsz wraz z zaliczkami na wodę i c.o. przy 4-osobowej rodzinie to koszt zaledwie 315 zł + prąd według zużycia.
Forma własności to pełna własność z księgą wieczystą
Kupujący nie jest zobligowany przy tej ofercie do ponoszenia kosztów pośrednictwa.
Mieszkanie dostępne od końca lutego 2021.

Nieruchomość jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. Droga do centrum autem zajmuje średnio ok. 20 min. Jeśli będziecie natomiast korzystać z komunikacji miejskiej, to przystanek autobusowy znajduje się tuż pod blokiem, a kolejny 500 m dalej przy os. Marysieńki. Po 5 minutach jazdy autobusem (3 przystanki) lub 15-minutowym spacerze można znaleźć się na pętli PST Sobieskiego, skąd sprawnie dojedziecie do centrum i w inne części miasta.
Nieopodal osiedla znajduje się Kampus UAM Morasko, dlatego to mieszkanie będzie dobrym wyborem dla studentów tej uczelni. Z pewnością może skusić też pary, ludzi młodych lub niewielkie rodziny chcące zamieszkać w spokojnej okolicy oferującej również dostęp do pełnej infrastruktury.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Agenci, oferta dla Was gotowa do pobrania w systemie MLS - zapraszam do współpracy.

  • Winda: Tak
  • Komórka: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 7
  • Dostępne w okolicy: Basen, Bank, Fitnes, Zabudowa niska, Plac zabaw, Las, Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Centrum handlowe
  • Komunikacja: Autobus
  • Kierunek okien w pokojach: Południe
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu