Poznań-Grunwald, ul. Świerzawska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
374 500 PLN
Powierzchnia
47,41 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w pakiecie z miejscem w hali garażowej praktycznie w cenie samego lokalu.
Już dziś możesz nabyć prawa do przeniesienia własności tego lokalu na siebie poprzez cesję umowy deweloperskiej.
Mieszkania, jak i cała inwestycja są już praktycznie gotowe do odbioru, a formalne przeniesienie własności planowane jest na jesień tego roku.

Inwestycja Grunwald2 przy Lasku Marcelińskim i ul. Świerzawskiej to kolejne "dziecko" Ronsona, znanego i cenionego dewelopera, nie tylko na poznańskim rynku.

Świetna lokalizacja, nowoczesne chronione i zamknięte osiedle, jak i bardzo dobra komunikacja z centrum gwarantuje pełen komfort życia. A jeśli planujesz zainwestować kapitał w lokal na wynajem, to bez problemu znajdziesz na to mieszkanie kolejkę chętnych.

Mieszkanie ma ciekawy klasyczny układ z przestronnym salonem z aneksem kuchennym i wygodną sypialnią, a dodatkowo na korytarzu jest sporo miejsca na pojemną zabudowę, która ułatwi przechowywanie. Swoje robi też w tej ofercie duży balkon typu loggia i niemała łazienka.

Lokal jest oddawany w stanie deweloperskim i praktycznie od zaraz można będzie go już wykańczać, co za tym idzie nie będziesz musiał czekać miesiącami na odbiór mieszkania, jak w przypadku klasycznego zakupu na rynku pierwotnym, ponieważ każdy wie, że tego typu mieszkania sprzedają się jeszcze na etapie "dziury w ziemi".

Olbrzymim atutem tej oferty jest również miejsce postojowe w hali garażowej sprzedawane obligatoryjnie razem z lokalem w cenie tylko 20.000zł!

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Komunikacja: Tramwaj, Lotnisko, Autobus, Autostrada
  • Kierunek okien w pokojach: Północny wschód, Południowy zachód
Dawid Głowacki

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu