Luboń

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
399 000 PLN
Powierzchnia
64,13 m2
Liczba pokoi
3

Wyobraź sobie nieruchomość z pięknym, niczym nieskrępowanym widokiem na rzekę.
Pobudki oraz popołudniową kawę na balkonie z widokiem na zieleń.
To możliwe... Zapraszam Cię do Lubonia, na osiedle Warta Park - do mieszkania, które płynnie łączy się z naturą znajdującą się tuż za oknem.

Na powierzchnię użytkową ponad 64m 2 składają się dwie niezależne sypialnie, przestronny salon połączony z kuchnią wyposażoną we wszystkie niezbędne sprzęty, duża łazienka w ponadczasowych barwach oraz korytarz.

Bezpośrednio z salonu wyjdziemy na balkon, na którym bez problemu możesz zamontować drzwiczki, żeby szybciej znaleźć się na dworze i dojść do ścieżki spacerowej wzdłuż rzeki, tuż nieopodal. Poranna kawa będzie smakować lepiej niż dotychczas, a widok z balkonu na zieleń, która zostanie tam już na zawsze będzie pozytywnie nastrajała na resztę dnia.

Kuchnia usytuowana jest w taki sposób, że nie zabiera przestrzeni salonu, a jedynie świetnie się z nim komponuje tworząc przyjemną dzienną strefę.

Pozostałe dwa pokoje znajdują się po tej samej stronie mieszkania co salon, więc intymny widok za oknem, bez zabudowań jest gwarantowany.
Wielkość łazienki z pewnością mile Cię zaskoczy, bez problemu pomieścisz tu wszelkie kosmetyki.

Niewątpliwym atutem tejże nieruchomości jest przypisane miejsce w hali garażowej w cenie 10.000 zł. Odtąd szukanie miejsca parkingowego nie będzie już problemem.

Stan prawny - pełna własność
Opłaty do wspólnoty - ok. 270 zł
Dodatkowe opłaty - 50 zł/msc hala garażowa
Gaz, prąd, woda - wg zużycia

Spokojne i rodzinne sąsiedztwo, bliskość terenów rekreacyjnych, szlaki rowerowe wzdłuż Warty sprawią, że będzie się tu dobrze wypoczywać i żyć.

Luboń to doskonała lokalizacja i alternatywa dla mieszkania w Poznaniu. Miasto zapewnia wszelkie udogodnienia, natomiast co udowadnia nasza oferta, można znaleźć tu nieruchomość w cenie porównywalnej do o wiele mniejszego mieszkania w wielkopłytowym wieżowcu w Poznaniu, natomiast o nieporównywalnie lepszym standardzie, roczniku i komforcie!

To świetna lokalizacja dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą, bądź nie mogą mieszkać w Poznaniu. W pełni rozwinięta infrastruktura, szkoły, przedszkola, sklepy, bliskość centrum miasteczka pozwolą odpocząć od zgiełku dużego i zatłoczonego miasta.

Jeśli jesteś zawodowo związany z Poznaniem ucieszy Cię fakt, że dzielić Cię będzie od niego zaledwie kilka kilometrów. Alternatywą dojazdu autem może być komunikacja autobusem lub pociągiem.

Zainteresowała Cię ta oferta? Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Agenci, oferta dla Was gotowa do pobrania w Systemie Wymiany Ofert MLS.

 • Liczba balkonów: 1
 • Typ balkonów: Klasyczny
 • Winda: Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
 • Cena za garaż: 10 000 PLN
 • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
 • Odl. od centrum miasta [km]: 4
 • Dostępne w okolicy: Restauracja, Centrum handlowe, Park, Sklep, Rzeka, Plac zabaw, Przedszkole
 • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
 • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
 • Komunikacja: Autostrada, Autobus, Kolej
 • Widok na: Park/skwer, Rzeka, Inne budynki
 • Kierunek okien w pokojach: Północ, Północny wschód, Wschód
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Natalia Kułton-Budasz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu