Luboń

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
425 000 PLN
Powierzchnia
78 m2
Liczba pokoi
4

Poszukujesz nieruchomości, która spełni wymagania taniego w utrzymaniu mieszkania, a zarazem będzie mieć wszelkie atuty domu?

W takim razie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą piętra domu dwurodzinnego o powierzchni niemalże 80 m2.

Do dyspozycji będziesz mieć 3 duże, jasne, kilkunastu metrowe pokoje, które mogą pełnić funkcję sypialni, pokoju dziecięcego, gabinetu.
Ich przestrzeń pozwoli Tobie dowolnie je zaaranżować. W niczym nie będą przypominać wąskich pokoi w blokach mieszkalnych.

Salon z kominkiem, którym możesz dogrzewać mieszkanie stworzy przyjemny, rodzinny klimat w zimniejsze wieczory.

Przestronna kuchnia pełnić może również funkcję jadalni w której napawać się możesz widokiem na zielony ogród oraz miejsce, które obecnie jest zadaszonym tarasem, a w przyszłości może być urokliwym ogrodem zimowym z bezpośrednim wyjściem z salonu.

Spora łazienka, szeroki korytarz z miejscem na przechowywanie butów i odzieży.
Wolnostojący garaż, brama wjazdowa otwierana automatycznie, podjazd dla kolejnego auta oraz drewutnia.

Przestrzeń, którą tutaj znajdziesz pozwoli Tobie dowolnie ją zaaranżować i mimo tego, że jest to mieszkanie przekonasz się, że ma niewątpliwe atuty domu, a ogród i taras umilą rodzinne grillowanie. Prywatna strefa relaksu na wyciągniecie ręki.

W galerii zdjęć jest załączony przybliżony i poglądowy rzut lokalu.

W budynku wymieniona została instalacja elektryczna oraz piony wodno-kanalizacyjne.
Kilka lat temu został zrobiony remont dachu, a ściany zostały ocieplone aż od fundamentów. Materiały i technologia, z którego dom jest zbudowany są solidne, stąd koszty utrzymania są niewielkie, a mieszkanie jest bezczynszowe.

Luboń to świetna lokalizacja dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą, bądź nie mogą mieszkać w Poznaniu. W pełni rozwinięta infrastruktura, szkoły, przedszkola, sklepy, bliskość centrum miasteczka pozwolą odpocząć od zgiełku dużego i zatłoczonego miasta.

Jeśli jesteś zawodowo związany z Poznaniem ucieszy Cię fakt, że dzielić Cię będzie od niego zaledwie kilka kilometrów. Alternatywą dojazdu autem może być komunikacja autobusem lub pociągiem.

Spokojne i rodzinne sąsiedztwo, bliskość terenów rekreacyjnych, szlaki rowerowe wzdłuż Warty sprawią, że będzie się tu dobrze wypoczywać i żyć.

Zainteresowała Cię ta oferta?
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Agenci - oferta do pobrania dla Was w Systemie Wymiany Ofert MLS.

 • Liczba tarasów: 1
 • Ogród: Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
 • Teren ogrodzony: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 2
 • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Kościół, Zabudowa niska, Apteka, Sklep, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
 • Komunikacja: Autobus, Kolej, Autostrada
 • Widok na: Inne budynki, Podwórko
 • Kierunek okien w pokojach: Północ, Południe
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Natalia Kułton-Budasz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu