Tarnowo Podgórne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
475 000 PLN
Powierzchnia
91,20 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Kupujący przy transakcji zakupu niniejszej nieruchomości nie ponosi kosztów pośrednictwa biura Advestor Premium House.

Poszukujesz alternatywy dla budownictwa wielorodzinnego w Poznaniu?
Pragniesz oderwać się od miejskiego zgiełku, a jednocześnie móc w łatwy i szybki sposób dostać się do Poznania?

W takim razie zapraszam Cię do Tarnowa Podgórnego, gdzie czeka na Ciebie i Twoją rodzinę przestronne, rozkładowe mieszkanie z dwoma balkonami, garażem i komórką lokatorską w cenie!

Nieruchomość ta znajduje się w kompleksie mieszkaniowym Tarnowo Park, w zabudowie szeregowej, wielolokalowej.

Wchodząc do mieszkania znajdziesz miejsce, by się rozebrać, ściągnąć obuwie, a idąc po schodach do góry czeka na Ciebie salon z bezpośrednim wyjściem na balkon typu loggia, usytuowany od strony wschodniej z pięknym widokiem na zieleń, gdzie poczujesz przestrzeń i ukojenie po ciężkim dniu.
Salon łączy się z kuchnią wyposażoną we wszelkie niezbędne sprzęty w zabudowie.

Na tym poziomie znajdziesz również dużą łazienkę z wanną oraz sypialnię z zamykaną, wyposażoną w półki i wieszaki garderobę oraz drugi balkon, który może być prywatną oazą dla Was - rodziców.

Przenieśmy się piętro wyżej.
Tutaj poddasze użytkowe zostało wykorzystane na dwa pokoje dziecięce. W jednym z nich ukryty jest schowek, gdzie pomieścisz mnóstwo niepotrzebnych na co dzień drobiazgów.

Do mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe w garażu, zamykanym na pilota. Masz drugie auto? Na osiedlu jest sporo wolnych miejsc. Przyjeżdżający do Ciebie goście nie będą mieli problemu z zaparkowaniem.

Potrzebujesz przestrzeni do przechowywania rowerów, nart, narzędzi? Prawie 7-metrowa komórka idealnie spełni tą funkcję.

Nowoczesne budownictwo, rodzinna atmosfera, prężnie rozwijająca się infrastruktura, bliskość centrum Tarnowa Podgórnego, gdzie załatwisz wszystkie sprawy życia codziennego; szkoła i przedszkola dla Twoich pociech.

W Tarnowie Podgórnym dobrze się mieszka, pracuje i wypoczywa. Gmina ta znajduje się na drugim miejscu najbogatszych gmin Wielkopolski. Dynamicznie inwestuje się tutaj w rozwój oświaty, ofertę kulturalną i sportowo – rekreacyjną. Obok sektora przemysłu i usług prężnie działających jest także miejsce dla obszarów chronionego krajobrazu.

Gmina swoim mieszkańcom proponuje „Kartę Mieszkańca” - program stworzony z myślą o mieszkańcach tejże gminy. W ramach tego programu każdy posiadacz karty może skorzystać z bonusów, rabatów oraz zniżek na usługi oferowane na terenie gminy.

Brzmi dobrze? Zainteresowała Cię ta nieruchomość? W takim razie zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Agenci – oferta do pobrania w Systemie Wymiany Ofert MLS.

 • Liczba balkonów: 2
 • Typ balkonów: Loggia
 • Komórka: Tak
 • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 1.5
 • Dostępne w okolicy: Sklep, Przychodnia lekarska, Basen, Zabudowa niska, Bank, Fitnes, Przedszkole, Szkoła
 • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
 • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Inne budynki, Pola
 • Kierunek okien w pokojach: Wschód, Zachód
Natalia Kułton

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu