Agnieszka Głowacka
Właścicielka Advestor Premium House
Twój Pewny Doradca
Nr licencji 22330
Agnieszka jest właścicielką i założycielką Advestor Premium House.
O nieruchomościach wie wszystko. Praktycznie i teoretycznie. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie i Inwestowanie w Nieruchomości oraz członkiem prestiżowego Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Specjalizuje się w segmencie nieruchomości Premium.
Agnieszka cieszy się szacunkiem i zaufaniem naszych Klientów, którzy cenią ją za profesjonalizm, doskonałą organizację i zaangażowanie na każdym etapie sprzedaży i zakupu nieruchomości.
Skuteczność to drugie imię Agnieszki. Bogate doświadczenie w branży umożliwia jej bowiem precyzyjne dopasowanie strategii działania do oczekiwań Klientów i sytuacji na rynku nieruchomości. Zawsze i wszędzie.
Agnieszka doskonale zna nowoczesne narzędzia sprzedaży i nie (za)waha się ich użyć! W swojej pracy wykorzystuje filmy wideo, wirtualne spacery, profesjonale sesje zdjęciowe, perswazyjne opisy tekstowe i wiele więcej, czyli wszystko, co sprawia, że prezentowane oferty wyróżniają się na tle konkurencji i umożliwiają dotarcie do znacznie szerszej grupy osób potencjalnie zainteresowanych zakupem.
Dodatkowo, Agnieszka wierzy, że za każdą nieruchomością stoją ludzie i dlatego tak ważna jest dla niej profesjonalna obsługa i doskonały kontakt z naszymi Klientami oraz terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań.
Prywatnie miłośniczka zwierząt, w wolnych chwilach pochłania książki jedna za drugą oraz interesuje się aranżacją wnętrz.
Dawid Głowacki
Właściciel Advestor Premium House
Twój Pewny Doradca
Nr licencji 23872
Dawid jest właścicielem Advestor Premium House i licencjonowanym agentem nieruchomości. Specjalizuje się w prawno-administracyjnych aspektach sprzedaży i kupna nieruchomości Premium.
To prawdziwy pasjonat, zakochany w branży nieruchomości z wzajemnością, dla którego pasja jest prawdziwym clou filozofii pracy. I to właśnie pełne zaangażowanie w proces sprzedaży i kupna nieruchomości sprawia, że Dawid jest tak chętnie polecany przez naszych Klientów.
Uwielbia swoją pracę ze względu na jej dynamikę i możliwość poznawania ludzi – nieruchomości są dla niego naturalnym środowiskiem.
Dawid wierzy, że kluczem do sukcesu Advestor Premium House jest szacunek do Klientów, do ich potrzeb i wymagań. Na każdym etapie transakcji – od pierwszego do ostatniego spotkania. Rzetelny, terminowy i profesjonalny – tak opisują Dawida nasi Klienci, i my, jego współpracownicy w pełni się z tym opisem zgadzamy.
Dawid, który etos pracy poznał jako profesjonalny kolarz i wielokrotny reprezentant Polski, jest naturalnym liderem. Dba o rozwój całego zespołu Advestor Premium House, inspiruje i zachęca do nieustannego podnoszenia kwalifikacji.
Po pracy wraz z żoną aktywnie spędza czas oraz chętnie wspiera młodych kolarzy przekazując im swoją wiedzę.
Alicja Ignaszak
Manager Zespołu Agentów
Twój Pewny Doradca
Nr licencji 23951
Alicja jest licencjonowanym agentem nieruchomości.
Wrodzona ambicja Alicji sprawiła, że bez żalu zrezygnowała z doskonale zapowiadającej się kariery w korporacji i postanowiła odnaleźć siebie… w branży nieruchomości.
Kreatywność, kreatywność i jeszcze raz kreatywność – te trzy cechy najlepiej opisują Alicję. Nieszablonowe sposoby prezentacji nieruchomości to dla niej chleb powszedni, i to bez konserwantów i sztucznych barwników. Alicja, jak nikt inny, potrafi przygotować nietuzinkowy opis nieruchomości, który zwraca uwagę, wyróżnia na tle konkurencji i… sprzedaje, ponieważ skuteczność jest dla Alicji zawsze najważniejsza.
Alicja świetnie sprzedaje słowem, ale równie doskonale czuje się w pracy z Klientem kupującym. Skutecznie rozpoznaje bowiem potrzeby i oczekiwania, oraz zapewnia opiekę do samego końca transakcji, a nawet dłużej – na życzenie Klientów zajmuje się również wyszukiwaniem i przygotowywaniem umów z dostawcami mediów. Dodatkowo posiada praktyczne umiejętności negocjacyjne i mediacyjne, zapewniając tym samym naszym Klientom spokój i bezpieczeństwo, także w nieprzewidzianych sytuacjach.
W wolnym czasie uwielbia poczuć dreszczyk emocji, dlatego chętnie oddaje się sportom ekstremalnym lub podróżom bez zaplanowanego scenariusza.
Monika Żychska-Krawczyk
Twój Pewny Doradca
Monika ukończyła studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu zyskując tym samym tytuł magistra prawa. Jako jedna z najlepszych absolwentów, postanowiła porzucić plany o pozostaniu sędzią na rzecz realizowania się w bardziej dynamicznej branży, jaką bez wątpienia są nieruchomości. Studia podyplomowe z wyceny nieruchomości, które rozpoczyna są wynikiem ambicji oraz chęci zdobywania dalszej wiedzy w tym zakresie. Monika jest empatyczna i uwielbia kontakt z ludźmi dlatego potrzeby oraz problemy Klientów są dla niej najważniejsze. Serce, które wkłada w wykonywaną pracę gwarantuje, że Klienci którzy znajdują się pod jej skrzydłami zawsze czują się wyjątkowo, bezpiecznie oraz są profesjonalnie przeprowadzeni przez całą transakcję.

Wiedza prawnicza oraz umiejętności mediacyjne, które Monika nabyła w trakcie pięcioletnich studiów prawniczy pozwalają jej kompleksowo zajmować się sprzedażą czy kupnem nieruchomości. Ponadto, chętnie pomaga Klientom w ich prawnych rozterkach. Stawia na niekonwencjonalne metody prezentacji nieruchomości, dzięki czemu nikt nie przechodzi obojętnie obok jej ofert. Jest molem książkowym i jej serce należy do kryminałów. Uważa, że przyjemne warto łączyć z pożytecznym, a już na pewno z …pomaganiem. Dlatego swoje podróże oraz wolne chwile lubi łączyć z wolontariatem.

Natalia Kułton
Twój Pewny Doradca
Natalia jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza na kierunku Stosunki międzynarodowe, gospodarka i biznes międzynarodowy, a także ukończyła kierunek Zarządzanie przedsiębiorstwem w Wyższej Szkole Bankowej zdobywając tym samym tytuł magistra. Z pewnością wysokie wykształcenie potwierdza jej szerokie kompetencje. Natomiast fakt, że łączyła pięcioletnie studia z pracą na kierowniczym stanowisku świadczy o jej pracowitości i o tym, że doskonale potrafi zarządzać czasem. Nie tylko swoim, ale także naszych klientów, bowiem te atuty mają znaczący wpływa na planowanie oraz przebieg całego procesu sprzedaży nieruchomości i obsługiwanych przez nią klientów.
Ponad pięcioletnie doświadczenie w obsłudze klienta w korporacji międzynarodowej, przechodząc wszystkie szczeble aż do średniego szczebla managerskiego, liczne kursy i szkolenia, które odbywała dotyczące obsługi klienta sprawiły, że Natalia doskonale wie jak zadbać o klienta i wyjść ponad jego oczekiwania. Natalia swobodnie czuje się w obsłudze nieruchomości w zachodnich dzielnicach Poznania, gdyż sama jest mieszkanką Grunwaldu i doskonale zna tą lokalizację.
Natalia jest osobą bardzo ciepłą i komunikatywną, a to co najbardziej doceniają jej klienci to punktualność oraz zawsze świetne przygotowana do spotkania i wzorowa organizacja.
Jej hobby to narciarstwo i taniec, a wolne chwile po pracy z przyjemnością spędza na spacerach, zwiedzając i próbując nowych smaków w małych knajpkach.
DZIŚ – razem łączymy siły dla Was, by spełniać Wasze marzenia.