Agnieszka Głowacka
Właścicielka Advestor Premium House
Twój Pewny Doradca
Nr licencji 22330
Agnieszka jest właścicielką i założycielką Advestor Premium House.
O nieruchomościach wie wszystko. Praktycznie i teoretycznie. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie i Inwestowanie w Nieruchomości oraz członkiem prestiżowego Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Specjalizuje się w segmencie nieruchomości Premium.
Agnieszka cieszy się szacunkiem i zaufaniem naszych Klientów, którzy cenią ją za profesjonalizm, doskonałą organizację i zaangażowanie na każdym etapie sprzedaży i zakupu nieruchomości.
Skuteczność to drugie imię Agnieszki. Bogate doświadczenie w branży umożliwia jej bowiem precyzyjne dopasowanie strategii działania do oczekiwań Klientów i sytuacji na rynku nieruchomości. Zawsze i wszędzie.
Agnieszka doskonale zna nowoczesne narzędzia sprzedaży i nie (za)waha się ich użyć! W swojej pracy wykorzystuje filmy wideo, wirtualne spacery, profesjonale sesje zdjęciowe, perswazyjne opisy tekstowe i wiele więcej, czyli wszystko, co sprawia, że prezentowane oferty wyróżniają się na tle konkurencji i umożliwiają dotarcie do znacznie szerszej grupy osób potencjalnie zainteresowanych zakupem.
Dodatkowo, Agnieszka wierzy, że za każdą nieruchomością stoją ludzie i dlatego tak ważna jest dla niej profesjonalna obsługa i doskonały kontakt z naszymi Klientami oraz terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań.
Prywatnie miłośniczka zwierząt, w wolnych chwilach pochłania książki jedna za drugą oraz interesuje się aranżacją wnętrz.

Dawid Głowacki
Właściciel Advestor Premium House
Twój Pewny Doradca
Nr licencji 23872
Dawid jest właścicielem Advestor Premium House i licencjonowanym agentem nieruchomości. Specjalizuje się w prawno-administracyjnych aspektach sprzedaży i kupna nieruchomości Premium.
To prawdziwy pasjonat, zakochany w branży nieruchomości z wzajemnością, dla którego pasja jest prawdziwym clou filozofii pracy. I to właśnie pełne zaangażowanie w proces sprzedaży i kupna nieruchomości sprawia, że Dawid jest tak chętnie polecany przez naszych Klientów.
Uwielbia swoją pracę ze względu na jej dynamikę i możliwość poznawania ludzi – nieruchomości są dla niego naturalnym środowiskiem.
Dawid wierzy, że kluczem do sukcesu Advestor Premium House jest szacunek do Klientów, do ich potrzeb i wymagań. Na każdym etapie transakcji – od pierwszego do ostatniego spotkania. Rzetelny, terminowy i profesjonalny – tak opisują Dawida nasi Klienci, i my, jego współpracownicy w pełni się z tym opisem zgadzamy.
Dawid, który etos pracy poznał jako profesjonalny kolarz i wielokrotny reprezentant Polski, jest naturalnym liderem. Dba o rozwój całego zespołu Advestor Premium House, inspiruje i zachęca do nieustannego podnoszenia kwalifikacji.
Po pracy wraz z żoną aktywnie spędza czas oraz chętnie wspiera młodych kolarzy przekazując im swoją wiedzę.

Alicja Ignaszak
Twój Pewny Doradca
Nr licencji 23951
Alicja jest licencjonowanym agentem nieruchomości.
Wrodzona ambicja Alicji sprawiła, że bez żalu zrezygnowała z doskonale zapowiadającej się kariery w korporacji i postanowiła odnaleźć siebie… w branży nieruchomości.
Kreatywność, kreatywność i jeszcze raz kreatywność – te trzy cechy najlepiej opisują Alicję. Nieszablonowe sposoby prezentacji nieruchomości to dla niej chleb powszedni, i to bez konserwantów i sztucznych barwników. Alicja, jak nikt inny, potrafi przygotować nietuzinkowy opis nieruchomości, który zwraca uwagę, wyróżnia na tle konkurencji i… sprzedaje, ponieważ skuteczność jest dla Alicji zawsze najważniejsza.
Alicja świetnie sprzedaje słowem, ale równie doskonale czuje się w pracy z Klientem kupującym. Skutecznie rozpoznaje bowiem potrzeby i oczekiwania, oraz zapewnia opiekę do samego końca transakcji, a nawet dłużej – na życzenie Klientów zajmuje się również wyszukiwaniem i przygotowywaniem umów z dostawcami mediów. Dodatkowo posiada praktyczne umiejętności negocjacyjne i mediacyjne, zapewniając tym samym naszym Klientom spokój i bezpieczeństwo, także w nieprzewidzianych sytuacjach.
W wolnym czasie uwielbia poczuć dreszczyk emocji, dlatego chętnie oddaje się sportom ekstremalnym lub podróżom bez zaplanowanego scenariusza.

DZIŚ– razem łączymy siły dla Was, by spełniać Wasze marzenia.