SPRAWDŹ, JAK POMOŻEMY CI W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI!

1. SPOTKANIE

Lubimy rozmawiać… o Twoich potrzebach i wymaganiach, dlatego przed rozpoczęciem procesu sprzedaży z przyjemnością się z Tobą spotkamy, omówimy szczegóły współpracy i indywidualnie ustalimy warunki umowy.

Podpisanie umowy premium sprawi, że będziemy jedynym biurem nieruchomości pracującym nad sprzedażą Twojej nieruchomości. Rozwiązanie to jest bardzo korzystne zarówno dla Ciebie, jak i dla nas, ponieważ umożliwi nam zainwestowanie w jak najlepszą (i jak najskuteczniejszą) prezentację nieruchomości, a Tobie da gwarancję, że oferta będzie (jeszcze) bardziej atrakcyjna i dotrze do (jeszcze) większej liczby potencjalnych nabywców.

 

2. PRZYGOTOWANIE NIERCHOMOŚCI

Jeden obraz to u nas nie tysiąc, ale znacznie, zacznie więcej słów. Wiemy, jak przygotować Twoją nieruchomość, by prezentowała się z jak najlepszej strony i jak najlepiej się sprzedawała.

Proces przygotowania rozpoczniemy od obejrzenia i ewentualnego odświeżenia Twojej nieruchomości, a następnie przejdziemy do etapu „Home Stagingu” – czyli upiększenia wystroju wnętrz za pomocą dopasowanych sprzętów i dodatków.

Sesję zdjęciową wykona profesjonalny fotograf, który zadba między innymi o odpowiednie oświetlenie, zaakcentuje przestronność Twojej nieruchomości (która, jak wiemy z naszego doświadczenia, jest bardzo ważna dla potencjalnych nabywców) i sprawi, że Twoja oferta wyróżni się na tle ofert konkurencji.

3. WYBÓR METOD PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI

Zaproponujemy Ci najskuteczniejsze metody prezentacji Twojej nieruchomości… a nawet więcej – profesjonalna sesja zdjęciowa i nietuzinkowy opis oferty to bowiem dla nas (i dla Ciebie) dopiero początek.

Co możemy Ci zaproponować?

Szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się spacery 3D, dzięki którym potencjalny nabywca może lepiej poznać nieruchomość, zajrzeć w każdy jej kąt i… poczuć się jak u siebie. Warto wspomnieć również, że przypadku domów i działek wykonujemy urzekające zdjęcia z drona, które ukazują w całej okazałości najbliższą okolicę nieruchomości.

Zawsze szukamy nowych (jeszcze skuteczniejszych) metod prezentacji, dlatego wprowadziliśmy na rynek poznański nowość – profesjonalne filmy video, świetnie sprawdzające się w przypadku nieruchomości premium.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą twórczością.

4. WYBÓR KANAŁÓW PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI

Szanujemy Twój czas i pieniądze, dlatego ofertę sprzedaży Twojej nieruchomości promować będziemy wyłącznie w kanałach, które zagwarantują skuteczne dotarcie do potencjalnych nabywców – skorzystamy z naszej strony internetowej, mediów społecznościowych, a także popularnych portali internetowych poświęconych nieruchomościom.

Zadbamy również o to, aby Twoja nieruchomość wyświetlała się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania oraz w ofertach rekomendowanych, dzięki czemu zyskasz pewność, że Twoja oferta nie „zniknie” w morzu innych ofert. To ważne, ponieważ nawet najlepsza oferta nie będzie skuteczna… jeżeli nie nikt jej nie zobaczy.

Oczywiście decydując się współpracę z nami nie zamykasz się na potencjalnych nabywców z innych biur – wręcz przeciwnie – przed publikacją prześlemy bowiem stosowną informację do grup zaufanych pośredników, a Twoją ofertę zgłosimy do ogólnopolskiego Systemu Wymiany Ofert MLS (Multiple Listing System), który jest skierowany tylko do agentów nieruchomości i jest podstawowym narzędziem współpracy.

5. PROFESJONALNA OBSŁUGA

W trakcie całego procesu sprzedaży, będziemy do Twojej dyspozycji dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Poważnie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i będziemy raportować Ci na bieżąco o postępach w sprzedaży Twojej nieruchomości oraz o pozycjonowaniu oferty, liczbie wyświetleń, liczbie odebranych telefonów i liczbie realnych kontaktów. Dzięki temu będziesz zawsze i wszędzie wiedzieć, że Twoja nieruchomość jest dla nas priorytetem.

6. DZIAŁANIE W TWOIM IMIENIU

Zorganizujemy spotkania, poprowadzimy prezentacje i przekażemy potencjalnym nabywcom informacje. Dla Ciebie i za Ciebie. Wiemy wszystko o naszych nieruchomościach i zawsze jesteśmy przygotowani.

Uczestniczymy również w negocjacjach dotyczących ceny, przekazania nieruchomości, sposobów i terminów płatności oraz wyposażenia – znamy się na tym i dlatego jesteśmy tak skuteczni. Wiemy, jak ważna jest dla naszych Klientów pomoc w tej kwestii – samo znalezienie nabywcy jest… dopiero początkiem – trudności zaczynają się w momencie, gdy sprzedający i kupujący chcą dojść do porozumienia. W razie potrzeby wcielimy się więc w rolę mediatora i dołożymy wszelkich starań do osiągnięcia porozumienia na korzystnych dla Ciebie warunkach.

7. FINAZLIACJA TRANSAKCJI

Po decyzji zakupowej przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty i odciążymy Cię od formalności – w spółdzielni, wspólnocie, urzędzie miasta, urzędzie gminy, starostwie, ZUS-ie, urzędzie skarbowym i u notariusza. Dopilnujemy wszystkich terminów, zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i będziemy towarzyszyć Ci w momencie podpisania aktu u notariusza, w banku oraz na przekazaniu nieruchomości.

Tak, w ten sposób, będziesz cieszyć się wsparciem od pierwszego naszego spotkania, aż do dnia finalizacji transakcji… a nawet dłużej, jeśli takie będzie Twoje życzenie!

Ponieważ jesteśmy Twoimi Pewnymi Doradcami

SPRAWDŹ, JAK POMOŻEMY CI W ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI!

1. WYBÓR OFERTY I PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI

Dobieramy nieruchomość do Klienta, a nie Klienta do nieruchomości. Mamy taką możliwość, nie tylko dzięki wielkości i zróżnicowaniu oferowanych przez nas (na wyłączność) mieszkań, apartamentów i domów, ale także dlatego że  współpracujemy z zaufanymi przedstawicielami i korzystamy z Systemu Wymiany Ofert MLS (Multiple Listing System). Szanujemy Twój czas, więc jeśli będziesz sobie tego życzyć, zasugerujemy Ci, które nieruchomości według nas spełnią Twoje oczekiwania i przypadną Ci do gustu.

Prezentacje wybranych przez Ciebie nieruchomości przeprowadzimy w wybranych przez Ciebie terminach i przekażemy Ci wyłącznie rzetelne i sprawdzone informacje. O naszych nieruchomościach wiemy wszystko, dlatego możesz pytać nas o wszystko, a my z pewnością Ci odpowiemy.

2. POMOC W NEGOCJACJACH

Zawsze jesteśmy i będziemy do Twojej dyspozycji, również podczas negocjacji ceny, szczegółów dotyczących przekazania nieruchomości, sposobów i terminów płatności oraz wyposażenia. Znamy się na tym, dlatego z pewnością zadbamy o to, aby ustalone warunki były dla Ciebie najkorzystniejszymi z najkorzystniejszych.

3. PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW I FORMALNOŚCI

Pomożemy Ci również po tym, gdy podejmiesz już decyzję zakupową – przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty i odciążymy Cię z formalności, które jak zapewne wiesz, bywają uciążliwe, a także odwiedzimy za Ciebie spółdzielnię, wspólnotę, urząd miasta, urząd gminy, starostwo, ZUS, urząd skarbowy oraz notariusza.

Na nasze towarzystwo możesz liczyć również w momencie wizyty u notariusza w celu podpisania aktu, w banku czy w dniu przekazania nieruchomości. Doskonale wiemy, na jakie szczegóły warto zwrócić w takich sytuacjach uwagę i sprawimy, że będziesz czuć się bezpiecznie. Po prostu.

4. KREDYT NA ZAKUP I UBEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCI

Na Twoje życzenie pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości – współpracujemy z niezależnymi i zaufanymi doradcami finansowymi, którzy znajdą dla Ciebie kredyt na najlepszych warunkach, a Ty… oszczędzisz czas i przyspieszysz proces zakupu. Dodatkowo możemy pomóc Ci w ubezpieczeniu Twojego nowego mieszkania, apartamentu czy domu, ponieważ wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa.

5. POMOC PO FINALIZACJI TRANSAKCJI

Po przekazaniu nieruchomości nadal możesz na nas liczyć. W Twoim imieniu podpiszemy umowę na dostarczanie mediów do nieruchomości (gazu, prądu, wody, Internetu i telewizji kablowej bądź satelitarnej), złożymy wnioski w sądzie wieczystoksięgowym celem wykreślenia hipoteki, jeśli taka ciążyła na nieruchomości wcześniej, oraz zgłosimy Cię jako nowego nabywcę w spółdzielni lub wspólnocie oraz w urzędzie miasta lub urzędzie gminy w celu ustalenia podatku od nieruchomości.

Ponieważ jesteśmy Twoimi Pewnymi Doradcami