Nieruchomości Poznań

Z pewnością wiesz, że nie jest łatwo sprzedać w dobrej cenie lokal w dużych miejscowościach, a zwłaszcza w stolicy wielkopolski. Nieruchomości Poznań nikną wśród nawarstwiających się ogłoszeń, przez co trudno dotrzeć do potencjalnych inwestorów i dokonać satysfakcjonującej transakcji. Na szczęście nie musisz zawracać sobie głowy kwestiami marketingowymi oraz administracyjnymi – możesz zlecić to nam. Doświadczonemu zespołowi Advestor.

Aktualne oferty

Poznań nieruchomości na sprzedaż – kompleksowa obsługa

Zespół doświadczonych agentów Advestor zadba dla Ciebie nie tylko o warstwę marketingową zlecenia. Poznań – nieruchomości na sprzedaż obsługujemy również od strony reprezentacyjnej oraz administracyjnej. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim wyręczymy Cię w:
  • kontakcie z potencjalnym nabywcą – zajmiemy się odbieraniem telefonów oraz odpisywaniem na wiadomości. Oprowadzimy także zainteresowanych klientów po nieruchomości. Ta opcja zainteresuje Cię zwłaszcza w przypadku, gdy jesteś właścicielem nieruchomości w okolicach Poznania. Dzięki naszemu wsparciu zaoszczędzisz na dojazdach,
  • administracji – posiadając na sprzedaż mieszkania i apartamenty Poznań, wcale nie musisz znać się na prawie oraz wymaganiach, jakie podczas sprzedaży stawiają urzędy. To jest nasz obowiązek, w ramach którego skompletujemy niezbędną dokumentację, będziemy pilnować wszystkich terminów oraz udzielimy Ci odpowiedzi na nurtujące pytania. Z nami będziesz czuć się bezpiecznie.
Jesteś zainteresowany naszą usługą premium? W takim razie nie czekaj i skontaktuj się z nami. Szybko się przekonasz, że Twoja nieruchomość na sprzedaż Poznań w krótkim czasie znajdzie nowego nabywcę, podczas gdy Ty zaoszczędzisz na czasie i zapomnisz o stresie. Obsługujemy także:

Postaw na sprawdzone działania i wypromuj nieruchomości Poznań

Nieruchomości Poznań – sprzedaż to nasz żywioł i sposób na przyniesienie realnych zysków każdemu klientowi, który zdecyduje się podjąć z nami współpracę. Z niecierpliwością czekamy także na Twoje zlecenie. Spotkajmy się, ustalmy preferowany przez Ciebie zakres usługi i zacznijmy działać. W Advestor stawiamy na nowoczesny marketing, liczne kanały komunikacji oraz estetyczną i elegancką oprawę graficzną. Dzięki tym elementom sprzedaż nieruchomości Poznań szybko kończy się sukcesem. W ramach współpracy zajmiemy się:
  • zaprezentowaniem lokalu z jak najlepszej strony. Z doświadczenia wiemy, że dobrze sfotografowane mieszkania na sprzedaż w Poznaniu szybciej znajdują nowych właścicieli. Właśnie dlatego odwiedzimy Twój lokal z profesjonalnym fotografem,
  • przygotowaniem atrakcyjnej prezentacji lub spaceru 3D, dzięki którym potencjalni inwestorzy będą mogli zapoznać się z lokalem “na odległość”. W ten sposób często są reklamowane nieruchomości Poznań i okolic – sam wybierzesz formę, która Ci odpowiada,
  • wypracowaniem dużej widoczności w sieci. Nasze biuro nieruchomości Poznań opublikuje Twoją ofertę nie tylko na popularnych portalach, ale i wprowadzi ją do ogólnopolskiego Systemu Wymiany Ofert MLS.

Zobacz także nieruchomości w okolicy:

Co mówią o nas klienci?

„Dziękuję za miłą współpracę. Moje mieszkanie udało się stosunkowo szybko sprzedać w zadowalającej cenie. Chociaż niższej cenie od zakładanej na początku, ale szybko, bezproblemowo i w sympatycznej atmosferze dla każdej ze stron. Uzyskałem od właścicieli fachową poradę, a od Pani Alicji rzetelną opiekę na każdym etapie współpracy. Dziękuję i polecam."
przez Paweł K.
„Gorąco polecam współpracę z ADVESTOR PREMIUM HOUSE.
 Słowa którymi mogę określić moją współpracę z Panem Dawidem to: 
- wysoka kultura osobista Pana Dawida, 
- rzetelność,
 - profesjonalizm"
przez Robert S.
„Moi drodzy, nie często pozwalam sobie na opiniowanie na FB, jednak gdy trafiam na kogośwyjątkowego, nawet ja muszę.Chciałbym podziękować firmie, a właściwie Pani Natalii Kułton za przeprowadzenie nas przezsprzedaż naszego mieszkania. Brawo za wytrwałość i pozytywne wibracje."
przez Bartosz Sz.
„Profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły, wysoka kultura osobista. Szczególne podziękowanie dla Pani Natalii za fachową sprzedaż mieszkania. Zawsze życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna. Bardzo dziękuję i szczerze polecam."
przez Violetta G.
„Mieliśmy okazję współpracować już z kilkoma biurami nieruchomości, jednak Advestor Premium House to najlepsi pośrednicy na jakich trafiliśmy. Szybko i profesjonalnie przygotowana oferta, dobry kontakt z pośrednikiem i jasne, rzeczowe wyjaśnianie wszystkich wątpliwości. Szczerze polecam."
przez Anna K.
„Państwo Agnieszka i Dawid Głowaccy- Advestor Premium House. Ludzie cudowni. Pomogli zakupić nam nasz - już domek. Czuliśmy się zaopiekowani od samego początku do końca. Ludzie z pasją i zaangażowaniem w tym co robią. Pełna profesja. Uśmiechnięci i dokładnie znający swoją dziedzinę pracy. Na każde pytanie, była odpowiedź. Polecamy Państwa Głowackich z całą odpowiedzialnością i z całego serca. Wiem ze znalazłam najlepszych w Wielkopolsce. Pani Agnieszko i Panie Dawidzie nie zmieniajcie się. Takich wspaniałych ipracowitych ludzi świat potrzebuje. Pozdrawiamy serdecznie."
przez Małgorzata i Dariusz S.
„Bardzo profesjonalna i kompleksowa współpraca! Pani Natalia wspierała mnie w sprzedaży nieruchomości. Wszystko zawsze na czas, wyjaśnione. Moje zaangażowanie, jako właściciela, było ograniczone do niezbędnego minimum, całością zajmowała się i koordynowała Pani Natalia. Działka sprzedana - cel osiągnięty! Polecam!"
przez Michał M.
„Z prawdziwą przyjemnością możemy polecić AD- Premium Nieruchomości. Firma Państwa Głowackich zapewniła nam profesjonalną i kompleksową usługę, zachowując przy tym przemiłą atmosferę. Do tego wszystkiego należy dołączyć wysoką kulturę osobistą, uśmiech oraz opanowanie. Sprzedaż naszej nieruchomości została przeprowadzona na najwyższym poziomie oraz bardzo szybko (chociaż na samym początku wydawało się to niemożliwe). Byliśmy szczegółowo informowani o każdym etapie sprzedaży. Jako klienci jesteśmy więcej niż zadowoleni i BARDZO SERDECZNIE POLECAMY!"
przez Aleksandra i Andrzej S.
„Bardzo polecam Advestor Premium House. Wynająłem z nimi 54 metrowy apartament. Zrobili profesjonalną sesję zdjęciową, błyskawicznie umieścili ogłoszenie. Umowa przez nich sporządzona była niezwykle szczegółowa co świadczy o tym, że bardzo dobrze znają rynek. Apartament został wynajęty w 2 tygodnie. Zaproponowali bardzo korzystną cenę co ma szczególne znaczenie. Współpracowałem z kilkoma renomowanymi biurami nieruchomości w Poznaniu ale nikt nie był tak dobry jak firma Agnieszki i Dawida. Pełen profesjonalizm. Polecam."
przez Michał N.
„Po wielkim rozczarowaniu poprzednim biurem nieruchomości i długim namyśle postanowiliśmy zaufać Pani Alicji. Decyzja okazała się strzałem w 10. Pani Alicja ma bardzo profesjonalne podejście do zawodu. Jest osobą dyspozycyjną, pomocną i dba o każdy szczegół. Profesjonalna sesja zdjęciowa, spacer wirtualny sprawił, że oferta sprzedaży domu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy"
przez Kinga S.
„Pani Agnieszka z Panem Dawidem znaleźli dla nas piękną działkę nad jeziorem. Właśnie powstał na Niej piękny dom! Dziękujemy za fachowe doradztwo i pomoc!!!"
przez Agnieszka i Kamil K.
„Advestor to nie zwyczajne biuro nieruchomości. To zdecydowanie coś więcej. Młodzi, prężnie działający ludzie z ogromnym serduchem do tego co robią. Pomogli nam sprawnie i szybko sprzedać mieszkanie. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, profesjonalne zdjęcia, które pięknie podkreślają wszystkie atuty mieszkania, po obecność na każdej prezentacji, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia, aż po skompletowanie całej niezbędnej dokumentacji potrzebnej przy sprzedaż mieszkania - to właśnie ONI! Alicjo, Agnieszko, Dawidzie - OGROMNE DZIĘKUJEMY!!!!!!"
przez Agnieszka N.

Porównaj oferty

Porównaj