Nieruchomości Rokietnica

Zobacz także nieruchomości w okolicy:

Mieszkania na sprzedaż Rokietnica

Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż nieruchomości nie jest łatwa i może być dla Ciebie wyzwaniem i obciążeniem. Zrzuć odpowiedzialność na nasze barki. Mieszkania Rokietnica to lokale atrakcyjne na rynku –szybko znajdziemy dla nich nowych właścicieli. Agenci i doradcy z naszego biura spotkają się z Tobą, by poznać Twoje oczekiwania i zaproponować konkretny plan działania.

Przekonasz się, że prezentujemy mieszkania na sprzedaż w Rokietnicy w taki sposób, że nie można koło nich przejść obojętnie. Skupimy się na dotarciu do potencjalnych nabywców z okolicy, a także osób z innych regionów kraju. Oczekujesz szybkich efektów? Podpisz z nami korzystną umowę premium, dzięki której w pełni zaangażujemy się w prezentację i sprzedaż Twojego mieszkania w Rokietnicy.

Domy na sprzedaż Rokietnica

Dbamy o to, aby wystawione na sprzedaż domy Rokietnica były profesjonalnie i atrakcyjnie zaprezentowane. Tak jak Ty chcemy, aby zainteresowane ofertą osoby ujrzały w nich przestrzeń, z którą warto związać swoją przyszłość. Odpowiednio przygotowana oferta wzbudza dobre pierwsze wrażenie, które z kolei często przesądza o tym, że nabywca decyduje się na postawione przez nas warunki finansowe.

Zanim przystąpimy do tworzenia oferty, nasz zespół zajmie się przygotowaniem nieruchomości w Rokietnicy. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom jesteśmy nawet w stanie odświeżyć dom. Oprócz przygotowania opisu nieruchomości zorganizujemy profesjonalną sesję zdjęciową. Ciekawym rozwiązaniem są także spacery 3D, które szczerze polecamy. Zapewniamy, że wszystkie nasze aktywności online skupiają się na zaufanych oraz branżowych witrynach, które cieszą się renomą.

Działki na sprzedaż Rokietnica

Pomoc i doradztwo oferujemy także klientom, którzy posiadają działki w Rokietnicy oraz na jej obrzeżach. Tak jak w przypadku sprzedaży domu i mieszkania w Rokietnicy, tak i tutaj wykorzystujemy najnowszą technologię, aby stworzyć profesjonalną i zapadającą w pamięci ofertę. Aby uzyskać zdjęcia terenu w całej okazałości, korzystamy z drona obsługiwanego przez specjalistę.

Nowoczesne metody wyróżniają nas wśród innych, tradycyjnie działających pośredników. Jako biuro nieruchomości Poznań doskonale wiemy, że sprzedaż działki w Rokietnicy wiąże się z wieloma zadaniami, formalnościami, a przy okazji z wyniszczającym stresem. Jesteśmy po to, aby wspierać, podpowiadać i trzymać rękę na pulsie. Koniecznie skontaktuj się z nami, aby ustalić warunki i zakres współpracy. Chętnie odpowiemy także na wszystkie pytania.

Właścicielka Advestor Premium House
Agnieszka jest właścicielką i założycielką Advestor Premium House. Z wykształcenia jest wychowawcą więziennym, lecz...
Właściciel Advestor Premium House
Dawid jest współwłaścicielem Advestor Premium House i licencjonowanym agentem nieruchomości. Jest najbardziej doświadczonym agentem...
Doradca ds. nieruchomości
Alicja jest licencjonowanym agentem nieruchomości. W Advestor Premium House jest prawie od samego początku....
Doradca ds. nieruchomości
Ola jest agentką Advestor Premium House, która swoją przygodę z nieruchomościami zaczęła już kilka...
Doradca ds. nieruchomości
Ewa jest absolwentką studiów na kierunku Administracja – Bezpieczeństwo i porządek publiczny. Przez ostatnie...
Doradca ds. nieruchomości
Branża nieruchomości pojawiła się w życiu Agnieszki ponad 5 lat temu kiedy to uczestniczyła...
Doradca ds. nieruchomości
Marta jako agentka nieruchomości wyróżnia się niezwykłą ambicją i wysokimi wymaganiami, przede wszystkim wobec...
Doradca ds. nieruchomości
Żaneta jest absolwentką studiów z zarządzania nieruchomościami oraz inwestycjami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu,...

Napisz do nas!

Chcesz szybko i skutecznie sprzedać swoją nieruchomość? A może dopiero szukasz wymarzonego domu lub mieszkania?

Dobrze trafiłeś! Z nami możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji.


Przeczytaj z naszego bloga

Co mówią o nas klienci?

„Gorąco polecam współpracę z ADVESTOR PREMIUM HOUSE.
 Słowa którymi mogę określić moją współpracę z Panem Dawidem to: 
- wysoka kultura osobista Pana Dawida, 
- rzetelność,
 - profesjonalizm"
przez Robert S.
„Pełen profesjonalizm, znakomite podejście do klienta. Pani Natalia wspaniale się zajęła moimi sprawami. Mieszkam za granicą i nie mogłem pozwolić sobie na częste zjazdy do Polski. Jeszcze raz chciałbym podziękować za miłą współpracę ,a w szczególności Pani Natalii."
przez Przemysław S.
„Zdecydowanie najlepsi pośrednicy. Cieszę się, że miałam okazję korzystać z usług Advestor Premium House! Szukanie nieruchomości oraz cała transakcja to przyjemność, a przede wszystkim spokój i pewność, że jest się zaopiekowanym na najwyższym poziomie. Zdecydowanie będę polecać wszystkim, którzy planują kupić lub sprzedać nieruchomość. Wyjątkowi, profesjonalni, perfekcyjni i bardzo zorientowani na potrzeby klienta, życzliwi, przemili. Dziękuje za wsparcie przy zakupie wymarzonego mieszkania."
przez Aleksandra M.
„Pani Agnieszka z Panem Dawidem znaleźli dla nas piękną działkę nad jeziorem. Właśnie powstał na Niej piękny dom! Dziękujemy za fachowe doradztwo i pomoc!!!"
przez Agnieszka i Kamil K.
„Z Państwem Agnieszką i Dawidem naprawdę można spać spokojnie, nie martwiąc się o losy swojej nieruchomości! Dodatkowo są dostępni o każdej porze, nawet gdy jakaś sprawa nie dawała mi spokoju, dzwoniąc do Państwa zawsze otrzymałam odpowiedź i spokój ducha. Dziękuję, współpraca z Wami była wielką przyjemnością, obaliliście wszystkie złe mity na temat tej specjalizacji, super. Polecam!!"
przez Anna P.
„Profesjonalizm - tak najkrócej i najtrafniej można opisać Advestor Premium House.Kompleksowa obsługa, dodatkowo cały proces sprzedaży nieruchomości przebiegł niezwykle szybko i w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!"
przez Aneta B.
„Polecam wszystkim którzy szukają swojego wymarzonego mieszkania, Agnieszka i Dawid to profesjonaliści, wkładają masę trudu i energii w swoją pracę - wszystko dla dobra klienta.Dzięki Nim niedługo z mężem odbieramy klucze do pierwszego własnego mieszkania.Życzliwi, pomocni, zawsze gotowi służyć radą i wsparciem. Najlepsi z Najlepszych. Gorąco polecam."
przez Oliwia i Bartosz M.
„Advestor to nie zwyczajne biuro nieruchomości. To zdecydowanie coś więcej. Młodzi, prężnie działający ludzie z ogromnym serduchem do tego co robią. Pomogli nam sprawnie i szybko sprzedać mieszkanie. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, profesjonalne zdjęcia, które pięknie podkreślają wszystkie atuty mieszkania, po obecność na każdej prezentacji, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia, aż po skompletowanie całej niezbędnej dokumentacji potrzebnej przy sprzedaż mieszkania - to właśnie ONI! Alicjo, Agnieszko, Dawidzie - OGROMNE DZIĘKUJEMY!!!!!!"
przez Agnieszka N.
„Bardzo polecam Advestor Premium House. Wynająłem z nimi 54 metrowy apartament. Zrobili profesjonalną sesję zdjęciową, błyskawicznie umieścili ogłoszenie. Umowa przez nich sporządzona była niezwykle szczegółowa co świadczy o tym, że bardzo dobrze znają rynek. Apartament został wynajęty w 2 tygodnie. Zaproponowali bardzo korzystną cenę co ma szczególne znaczenie. Współpracowałem z kilkoma renomowanymi biurami nieruchomości w Poznaniu ale nikt nie był tak dobry jak firma Agnieszki i Dawida. Pełen profesjonalizm. Polecam."
przez Michał N.
„Dziękujemy serdecznie za niezwykle fachowa i rzetelna współpracę przy sprzedaży naszego mieszkania. Kupujący znalezieni już po dwóch tygodniach od wystawienia mieszkania na sprzedaż! Dodatkowo kompletna organizacja dokumentów potrzebnych do finalizacji sprzedaży. Jesteśmy pod dużym wrażeniem szybkości i sprawności Państwa działania!! Polecamy!!"
przez Agnieszka B.
„Mieszkanie sprzedane w jeden dzień, za kwotę wyższą od spodziewanej. Pomoc wybiegająca poza obowiązki wynikające z umowy, rano, wieczorem, w niedziele... Nie wiem co jeszcze można wymagać."
przez Marek S.
„Moi drodzy, nie często pozwalam sobie na opiniowanie na FB, jednak gdy trafiam na kogośwyjątkowego, nawet ja muszę.Chciałbym podziękować firmie, a właściwie Pani Natalii Kułton za przeprowadzenie nas przezsprzedaż naszego mieszkania. Brawo za wytrwałość i pozytywne wibracje."
przez Bartosz Sz.

Porównaj oferty

Porównaj