Nieruchomości Rokietnica

Zobacz także nieruchomości w okolicy:

Mieszkania na sprzedaż Rokietnica

Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż nieruchomości nie jest łatwa i może być dla Ciebie wyzwaniem i obciążeniem. Zrzuć odpowiedzialność na nasze barki. Mieszkania Rokietnica to lokale atrakcyjne na rynku –szybko znajdziemy dla nich nowych właścicieli. Agenci i doradcy z naszego biura spotkają się z Tobą, by poznać Twoje oczekiwania i zaproponować konkretny plan działania.

Przekonasz się, że prezentujemy mieszkania na sprzedaż w Rokietnicy w taki sposób, że nie można koło nich przejść obojętnie. Skupimy się na dotarciu do potencjalnych nabywców z okolicy, a także osób z innych regionów kraju. Oczekujesz szybkich efektów? Podpisz z nami korzystną umowę premium, dzięki której w pełni zaangażujemy się w prezentację i sprzedaż Twojego mieszkania w Rokietnicy.

Domy na sprzedaż Rokietnica

Dbamy o to, aby wystawione na sprzedaż domy Rokietnica były profesjonalnie i atrakcyjnie zaprezentowane. Tak jak Ty chcemy, aby zainteresowane ofertą osoby ujrzały w nich przestrzeń, z którą warto związać swoją przyszłość. Odpowiednio przygotowana oferta wzbudza dobre pierwsze wrażenie, które z kolei często przesądza o tym, że nabywca decyduje się na postawione przez nas warunki finansowe.

Zanim przystąpimy do tworzenia oferty, nasz zespół zajmie się przygotowaniem nieruchomości w Rokietnicy. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom jesteśmy nawet w stanie odświeżyć dom. Oprócz przygotowania opisu nieruchomości zorganizujemy profesjonalną sesję zdjęciową. Ciekawym rozwiązaniem są także spacery 3D, które szczerze polecamy. Zapewniamy, że wszystkie nasze aktywności online skupiają się na zaufanych oraz branżowych witrynach, które cieszą się renomą.

Działki na sprzedaż Rokietnica

Pomoc i doradztwo oferujemy także klientom, którzy posiadają działki w Rokietnicy oraz na jej obrzeżach. Tak jak w przypadku sprzedaży domu i mieszkania w Rokietnicy, tak i tutaj wykorzystujemy najnowszą technologię, aby stworzyć profesjonalną i zapadającą w pamięci ofertę. Aby uzyskać zdjęcia terenu w całej okazałości, korzystamy z drona obsługiwanego przez specjalistę.

Nowoczesne metody wyróżniają nas wśród innych, tradycyjnie działających pośredników. Jako biuro nieruchomości Poznań doskonale wiemy, że sprzedaż działki w Rokietnicy wiąże się z wieloma zadaniami, formalnościami, a przy okazji z wyniszczającym stresem. Jesteśmy po to, aby wspierać, podpowiadać i trzymać rękę na pulsie. Koniecznie skontaktuj się z nami, aby ustalić warunki i zakres współpracy. Chętnie odpowiemy także na wszystkie pytania.

Właścicielka Advestor Premium House
Agnieszka jest właścicielką i założycielką Advestor Premium House. Z wykształcenia jest wychowawcą więziennym, lecz...
Właściciel Advestor Premium House
Dawid jest właścicielem Advestor Premium House i licencjonowanym agentem nieruchomości. Specjalizuje się w prawno-administracyjnych...
Twój Pewny Doradca
Alicja jest licencjonowanym agentem nieruchomości. W Advestor Premium House jest prawie od samego początku....
Twój Pewny Doradca
Ola jest agentką Advestor Premium House, która swoją przygodę z nieruchomościami zaczęła już kilka...
Twój Pewny Doradca
Ewa jest absolwentką studiów na kierunku Administracja – Bezpieczeństwo i porządek publiczny. Przez ostatnie...

Napisz do nas!

Chcesz szybko i skutecznie sprzedać swoją nieruchomość? A może dopiero szukasz wymarzonego domu lub mieszkania?

Dobrze trafiłeś! Z nami możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji.


Przeczytaj z naszego bloga

Co mówią o nas klienci?

„Z Państwem Agnieszką i Dawidem naprawdę można spać spokojnie, nie martwiąc się o losy swojej nieruchomości! Dodatkowo są dostępni o każdej porze, nawet gdy jakaś sprawa nie dawała mi spokoju, dzwoniąc do Państwa zawsze otrzymałam odpowiedź i spokój ducha. Dziękuję, współpraca z Wami była wielką przyjemnością, obaliliście wszystkie złe mity na temat tej specjalizacji, super. Polecam!!"
przez Anna P.
„Szczerze polecam współpracę z Advestor Premium House .
Od samego początku wykazują się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem , rzetelnością oraz dokładnością. Potrafią dostosować się do potrzeb oraz wymagań klienta.
Zaufałam im w 100 %, calkowicie o nic nie musialam sie martwic. Wszystko załatwili za mnie."
przez Patrycja M.
„Pełen profesjonalizm, znakomite podejście do klienta. Pani Natalia wspaniale się zajęła moimi sprawami. Mieszkam za granicą i nie mogłem pozwolić sobie na częste zjazdy do Polski. Jeszcze raz chciałbym podziękować za miłą współpracę ,a w szczególności Pani Natalii."
przez Przemysław S.
„Z Advestor Premium House, a właściwie z Agnieszką, Alicją, Natalią i Dawidem współpracuję już od kilku lat i jako fotograf wnętrz mogę powiedzieć tylko jedno, wnętrza do sesji zdjęciowych są przygotowane zawsze perfekcyjnie. Zawsze wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie, a dodatkowo cała współpraca odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam."
przez Michał Płachetka
, SpacerWeb
„Serdecznie polecam! Transakcja kupna przeprowadzona sprawnie z pełnym profesjonalizmem.
Jako klienci czuliśmy się "zaopiekowani" w kwestiach rozliczeń prawnych oraz przeprowadzeniu całej transakcji kupna mieszkania, naprawdę polecam!"
przez Aleksandra K.
„Zdecydowanie najlepsi pośrednicy. Cieszę się, że miałam okazję korzystać z usług Advestor Premium House! Szukanie nieruchomości oraz cała transakcja to przyjemność, a przede wszystkim spokój i pewność, że jest się zaopiekowanym na najwyższym poziomie. Zdecydowanie będę polecać wszystkim, którzy planują kupić lub sprzedać nieruchomość. Wyjątkowi, profesjonalni, perfekcyjni i bardzo zorientowani na potrzeby klienta, życzliwi, przemili. Dziękuje za wsparcie przy zakupie wymarzonego mieszkania."
przez Aleksandra M.
„Advestor to nie zwyczajne biuro nieruchomości. To zdecydowanie coś więcej. Młodzi, prężnie działający ludzie z ogromnym serduchem do tego co robią. Pomogli nam sprawnie i szybko sprzedać mieszkanie. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, profesjonalne zdjęcia, które pięknie podkreślają wszystkie atuty mieszkania, po obecność na każdej prezentacji, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia, aż po skompletowanie całej niezbędnej dokumentacji potrzebnej przy sprzedaż mieszkania - to właśnie ONI! Alicjo, Agnieszko, Dawidzie - OGROMNE DZIĘKUJEMY!!!!!!"
przez Agnieszka N.
„Dziękuję za miłą współpracę. Moje mieszkanie udało się stosunkowo szybko sprzedać w zadowalającej cenie. Chociaż niższej cenie od zakładanej na początku, ale szybko, bezproblemowo i w sympatycznej atmosferze dla każdej ze stron. Uzyskałem od właścicieli fachową poradę, a od Pani Alicji rzetelną opiekę na każdym etapie współpracy. Dziękuję i polecam."
przez Paweł K.
„Profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły, wysoka kultura osobista. Szczególne podziękowanie dla Pani Natalii za fachową sprzedaż mieszkania. Zawsze życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna. Bardzo dziękuję i szczerze polecam."
przez Violetta G.
„Z ogromną przyjemnością polecam współpracę z firmą Advestor Premium House.Największym atutem Państwa Głowackich jest rzetelność i profesjonalizm. Sprzedaż starego i zakup nowego gniazdka odbyła się w sposób błyskawiczny. Na dużą uwagę zasługuje Pani Alicja Ignaszak, która w tej ważnej, życiowej dla nas drodze, była z nami i wspierała z pełnym zaangażowaniem. Serdecznie dziękujemy za owocną współpracę i życzymy wielu udanych transakcji."
przez Eliza K.
„Gorąco polecam współpracę z ADVESTOR PREMIUM HOUSE.
 Słowa którymi mogę określić moją współpracę z Panem Dawidem to: 
- wysoka kultura osobista Pana Dawida, 
- rzetelność,
 - profesjonalizm"
przez Robert S.
„Bardzo polecam Advestor Premium House. Wynająłem z nimi 54 metrowy apartament. Zrobili profesjonalną sesję zdjęciową, błyskawicznie umieścili ogłoszenie. Umowa przez nich sporządzona była niezwykle szczegółowa co świadczy o tym, że bardzo dobrze znają rynek. Apartament został wynajęty w 2 tygodnie. Zaproponowali bardzo korzystną cenę co ma szczególne znaczenie. Współpracowałem z kilkoma renomowanymi biurami nieruchomości w Poznaniu ale nikt nie był tak dobry jak firma Agnieszki i Dawida. Pełen profesjonalizm. Polecam."
przez Michał N.

Porównaj oferty

Porównaj