Nieruchomości Rokietnica

Zobacz także nieruchomości w okolicy:

Mieszkania na sprzedaż Rokietnica

Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż nieruchomości nie jest łatwa i może być dla Ciebie wyzwaniem i obciążeniem. Zrzuć odpowiedzialność na nasze barki. Mieszkania Rokietnica to lokale atrakcyjne na rynku –szybko znajdziemy dla nich nowych właścicieli. Agenci i doradcy z naszego biura spotkają się z Tobą, by poznać Twoje oczekiwania i zaproponować konkretny plan działania.

Przekonasz się, że prezentujemy mieszkania na sprzedaż w Rokietnicy w taki sposób, że nie można koło nich przejść obojętnie. Skupimy się na dotarciu do potencjalnych nabywców z okolicy, a także osób z innych regionów kraju. Oczekujesz szybkich efektów? Podpisz z nami korzystną umowę premium, dzięki której w pełni zaangażujemy się w prezentację i sprzedaż Twojego mieszkania w Rokietnicy.

Domy na sprzedaż Rokietnica

Dbamy o to, aby wystawione na sprzedaż domy Rokietnica były profesjonalnie i atrakcyjnie zaprezentowane. Tak jak Ty chcemy, aby zainteresowane ofertą osoby ujrzały w nich przestrzeń, z którą warto związać swoją przyszłość. Odpowiednio przygotowana oferta wzbudza dobre pierwsze wrażenie, które z kolei często przesądza o tym, że nabywca decyduje się na postawione przez nas warunki finansowe.

Zanim przystąpimy do tworzenia oferty, nasz zespół zajmie się przygotowaniem nieruchomości w Rokietnicy. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom jesteśmy nawet w stanie odświeżyć dom. Oprócz przygotowania opisu nieruchomości zorganizujemy profesjonalną sesję zdjęciową. Ciekawym rozwiązaniem są także spacery 3D, które szczerze polecamy. Zapewniamy, że wszystkie nasze aktywności online skupiają się na zaufanych oraz branżowych witrynach, które cieszą się renomą.

Działki na sprzedaż Rokietnica

Pomoc i doradztwo oferujemy także klientom, którzy posiadają działki w Rokietnicy oraz na jej obrzeżach. Tak jak w przypadku sprzedaży domu i mieszkania w Rokietnicy, tak i tutaj wykorzystujemy najnowszą technologię, aby stworzyć profesjonalną i zapadającą w pamięci ofertę. Aby uzyskać zdjęcia terenu w całej okazałości, korzystamy z drona obsługiwanego przez specjalistę.

Nowoczesne metody wyróżniają nas wśród innych, tradycyjnie działających pośredników. Jako biuro nieruchomości Poznań doskonale wiemy, że sprzedaż działki w Rokietnicy wiąże się z wieloma zadaniami, formalnościami, a przy okazji z wyniszczającym stresem. Jesteśmy po to, aby wspierać, podpowiadać i trzymać rękę na pulsie. Koniecznie skontaktuj się z nami, aby ustalić warunki i zakres współpracy. Chętnie odpowiemy także na wszystkie pytania.

Właścicielka Advestor Premium House
Agnieszka jest właścicielką i założycielką Advestor Premium House. Z wykształcenia jest wychowawcą więziennym, lecz...
Właściciel Advestor Premium House
Dawid jest właścicielem Advestor Premium House i licencjonowanym agentem nieruchomości. Specjalizuje się w prawno-administracyjnych...
Doradca ds. nieruchomości
Alicja jest licencjonowanym agentem nieruchomości. W Advestor Premium House jest prawie od samego początku....
Doradca ds. nieruchomości
Ola jest agentką Advestor Premium House, która swoją przygodę z nieruchomościami zaczęła już kilka...
Doradca ds. nieruchomości
Ewa jest absolwentką studiów na kierunku Administracja – Bezpieczeństwo i porządek publiczny. Przez ostatnie...
Doradca ds. nieruchomości
Branża nieruchomości pojawiła się w życiu Agnieszki ponad 5 lat temu kiedy to uczestniczyła...

Napisz do nas!

Chcesz szybko i skutecznie sprzedać swoją nieruchomość? A może dopiero szukasz wymarzonego domu lub mieszkania?

Dobrze trafiłeś! Z nami możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji.


Przeczytaj z naszego bloga

Co mówią o nas klienci?

„Mieszkanie sprzedane w jeden dzień, za kwotę wyższą od spodziewanej. Pomoc wybiegająca poza obowiązki wynikające z umowy, rano, wieczorem, w niedziele... Nie wiem co jeszcze można wymagać."
przez Marek S.
„Moi drodzy, nie często pozwalam sobie na opiniowanie na FB, jednak gdy trafiam na kogośwyjątkowego, nawet ja muszę.Chciałbym podziękować firmie, a właściwie Pani Natalii Kułton za przeprowadzenie nas przezsprzedaż naszego mieszkania. Brawo za wytrwałość i pozytywne wibracje."
przez Bartosz Sz.
„Bardzo profesjonalna i kompleksowa współpraca! Pani Natalia wspierała mnie w sprzedaży nieruchomości. Wszystko zawsze na czas, wyjaśnione. Moje zaangażowanie, jako właściciela, było ograniczone do niezbędnego minimum, całością zajmowała się i koordynowała Pani Natalia. Działka sprzedana - cel osiągnięty! Polecam!"
przez Michał M.
„Bardzo polecam Advestor Premium House. Wynająłem z nimi 54 metrowy apartament. Zrobili profesjonalną sesję zdjęciową, błyskawicznie umieścili ogłoszenie. Umowa przez nich sporządzona była niezwykle szczegółowa co świadczy o tym, że bardzo dobrze znają rynek. Apartament został wynajęty w 2 tygodnie. Zaproponowali bardzo korzystną cenę co ma szczególne znaczenie. Współpracowałem z kilkoma renomowanymi biurami nieruchomości w Poznaniu ale nikt nie był tak dobry jak firma Agnieszki i Dawida. Pełen profesjonalizm. Polecam."
przez Michał N.
„Po wielkim rozczarowaniu poprzednim biurem nieruchomości i długim namyśle postanowiliśmy zaufać Pani Alicji. Decyzja okazała się strzałem w 10. Pani Alicja ma bardzo profesjonalne podejście do zawodu. Jest osobą dyspozycyjną, pomocną i dba o każdy szczegół. Profesjonalna sesja zdjęciowa, spacer wirtualny sprawił, że oferta sprzedaży domu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy"
przez Kinga S.
„Wyjątkowy profesjonalizm. Dbałość o każdy szczegół. I empatia. Polecam z całego serca. I dziękuję."
przez Sylwia G.
„Pełen profesjonalizm, znakomite podejście do klienta. Pani Natalia wspaniale się zajęła moimi sprawami. Mieszkam za granicą i nie mogłem pozwolić sobie na częste zjazdy do Polski. Jeszcze raz chciałbym podziękować za miłą współpracę ,a w szczególności Pani Natalii."
przez Przemysław S.
„Gorąco polecam współpracę z ADVESTOR PREMIUM HOUSE.
 Słowa którymi mogę określić moją współpracę z Panem Dawidem to: 
- wysoka kultura osobista Pana Dawida, 
- rzetelność,
 - profesjonalizm"
przez Robert S.
„Profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły, wysoka kultura osobista. Szczególne podziękowanie dla Pani Natalii za fachową sprzedaż mieszkania. Zawsze życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna. Bardzo dziękuję i szczerze polecam."
przez Violetta G.
„Profesjonalizm - tak najkrócej i najtrafniej można opisać Advestor Premium House.Kompleksowa obsługa, dodatkowo cały proces sprzedaży nieruchomości przebiegł niezwykle szybko i w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!"
przez Aneta B.
„Polecam wszystkim którzy szukają swojego wymarzonego mieszkania, Agnieszka i Dawid to profesjonaliści, wkładają masę trudu i energii w swoją pracę - wszystko dla dobra klienta.Dzięki Nim niedługo z mężem odbieramy klucze do pierwszego własnego mieszkania.Życzliwi, pomocni, zawsze gotowi służyć radą i wsparciem. Najlepsi z Najlepszych. Gorąco polecam."
przez Oliwia i Bartosz M.
„Z Advestor Premium House, a właściwie z Agnieszką, Alicją, Natalią i Dawidem współpracuję już od kilku lat i jako fotograf wnętrz mogę powiedzieć tylko jedno, wnętrza do sesji zdjęciowych są przygotowane zawsze perfekcyjnie. Zawsze wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie, a dodatkowo cała współpraca odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam."
przez Michał Płachetka
, SpacerWeb

Porównaj oferty

Porównaj