Dawid Głowacki

Właściciel Advestor Premium House
Twój Pewny Doradca

Dawid jest właścicielem Advestor Premium House i licencjonowanym agentem nieruchomości. Specjalizuje się w prawno-administracyjnych aspektach sprzedaży i kupna nieruchomości Premium.

To prawdziwy pasjonat, zakochany w branży nieruchomości z wzajemnością, dla którego pasja jest prawdziwym clou filozofii pracy. I to właśnie pełne zaangażowanie w proces sprzedaży i kupna nieruchomości sprawia, że Dawid jest tak chętnie polecany przez naszych Klientów.

Uwielbia swoją pracę ze względu na jej dynamikę i możliwość poznawania ludzi – nieruchomości są dla niego naturalnym środowiskiem.

Dawid wierzy, że kluczem do sukcesu Advestor Premium House jest szacunek do Klientów, do ich potrzeb i wymagań. Na każdym etapie transakcji – od pierwszego do ostatniego spotkania. Rzetelny, terminowy i profesjonalny – tak opisują Dawida nasi Klienci. Dawid, który etos pracy poznał jako profesjonalny kolarz i wieloletni reprezentant kadry Polski, ponad 20-krotny Mistrz Polski w kolarstwie torowym raz 3-krotny medalista Mistrzostw Europy, jest naturalnym liderem. Dba o rozwój całego zespołu Advestor Premium House, inspiruje i zachęca do nieustannego podnoszenia kwalifikacji.

Po pracy wraz z żoną aktywnie spędza czas oraz chętnie wspiera młodych kolarzy przekazując im swoją wiedzę.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
Sortuj według:

Porównaj oferty

Porównaj