SPRAWDŹ, JAK POMOŻEMY CI W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI!

1. SPOTKANIE

Sprzedaż nieruchomości w Poznaniu to nasza specjalność. Na nasze sukcesy przekłada się wiele czynników, a w tym znajomość oczekiwań naszych Klientów. Lubimy rozmawiać… o Twoich potrzebach i wymaganiach, dlatego przed rozpoczęciem procesu sprzedaży z przyjemnością się z Tobą spotkamy, omówimy szczegóły współpracy i indywidualnie ustalimy warunki umowy.

Podpisanie umowy premium sprawi, że będziemy jedynym biurem nieruchomości pracującym nad sprzedażą Twojej nieruchomości. Rozwiązanie to jest bardzo korzystne zarówno dla Ciebie, jak i dla nas, ponieważ umożliwi nam zainwestowanie w jak najlepszą (i jak najskuteczniejszą) prezentację nieruchomości, a Tobie da gwarancję, że oferta będzie (jeszcze) bardziej atrakcyjna i dotrze do (jeszcze) większej liczby potencjalnych nabywców.

2. PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Jeden obraz to u nas nie tysiąc, ale znacznie, znacznie więcej słów. Doskonale wiemy, jak działa rynek i na co zwrócić uwagę, by sprzedaż nieruchomości w Poznaniu zakończyła się z jak najlepszym rezultatem dla Ciebie. Właśnie dlatego w pierwszej kolejności przygotujemy Twoją nieruchomość w taki sposób, by prezentowała się ona atrakcyjnie z jak najlepszej strony. Potwierdzeniem tego są nasze aktualne oferty, które można obejrzeć:

Proces przygotowania rozpoczniemy od obejrzenia i ewentualnego odświeżenia Twojej nieruchomości, a następnie przejdziemy do etapu „Home Stagingu” – czyli upiększenia wystroju wnętrz za pomocą dopasowanych sprzętów i dodatków.

Sesję zdjęciową wykona profesjonalny fotograf, który zadba między innymi o odpowiednie oświetlenie, zaakcentuje przestronność Twojej nieruchomości (która, jak wiemy z naszego doświadczenia, jest bardzo ważna dla potencjalnych nabywców) i sprawi, że Twoja oferta wyróżni się na tle ogłoszeń konkurencji. Dzięki temu sprzedaż Twojego mieszkania przebiegnie bardzo szybko i zakończy się sukcesem. 

3. WYBÓR METOD PREZENTACJI

Nasza pomoc w sprzedaży nieruchomości w Poznaniu jest kompleksowa. Właśnie dlatego zaproponujemy Ci najskuteczniejsze metody prezentacji Twojej nieruchomości… a nawet więcej! U nas profesjonalna sesja zdjęciowa i nietuzinkowy opis oferty to dopiero początek powiązanych ze sobą działań marketingowych. 

Co możemy Ci zaproponować?

Szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się spacery 3D, dzięki którym potencjalny nabywca może lepiej poznać nieruchomość, zajrzeć w każdy jej kąt i… poczuć się jak u siebie. Warto wspomnieć również, że w przypadku domów i działek wykonujemy urzekające zdjęcia z drona, które ukazują w całej okazałości najbliższą okolicę nieruchomości.

Szybka i sprawna sprzedaż nieruchomości w Poznaniu wymaga doświadczenia, dużego zaangażowania, a także kreatywności! Zawsze szukamy nowych (jeszcze skuteczniejszych) metod prezentacji, dlatego wprowadziliśmy na rynek poznański nowość – profesjonalne filmy video. Świetnie sprawdzające się one w przypadku nieruchomości premium.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą twórczością:

4. WYBÓR KANAŁÓW PREZENTACJI

Szanujemy Twój czas i pieniądze, dlatego ofertę sprzedaży Twojej nieruchomości promować będziemy wyłącznie na kanałach, które zagwarantują skuteczne dotarcie do potencjalnych nabywców – skorzystamy z naszej strony internetowej, mediów społecznościowych, a także popularnych portali internetowych poświęconych nieruchomościom.

Nasza pomoc w sprzedaży Twojej nieruchomości to również przemyślane działania, dzięki którym przygotowana przez nas oferta będzie się wyświetlać na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania oraz w ofertach rekomendowanych. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoja oferta nie „zniknie” w morzu innych ogłoszeń. To ważne, ponieważ nawet najlepsza oferta nie jest skuteczna, gdy nikt jej nie zobaczy.  

Oczywiście zlecając nam sprzedaż nieruchomości w Poznaniu nie zamykasz się na potencjalnych nabywców z innych biur – wręcz przeciwnie – przed publikacją oferty prześlemy bowiem stosowną informację do grup zaufanych pośredników, a Twoją ofertę zgłosimy do ogólnopolskiego Systemu Wymiany Ofert MLS (Multiple Listing System), który jest skierowany tylko do agentów nieruchomości – jest to nasze podstawowe narzędzie współpracy.

5. PROFESJONALNA OBSŁUGA

W trakcie całego procesu sprzedaży nieruchomości w Poznaniu będziemy do Twojej stałej dyspozycji. Poważnie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i będziemy raportować Ci na bieżąco o postępach w sprzedaży Twojej nieruchomości oraz o pozycjonowaniu oferty, liczbie wyświetleń, liczbie odebranych telefonów i liczbie realnych kontaktów. Wiedz, że Twoja nieruchomość jest dla nas priorytetem! 

6. DZIAŁANIE W TWOIM IMIENIU

Nasza pomoc w sprzedaży nieruchomości jest w pełni kompleksowa! Zorganizujemy spotkania, poprowadzimy prezentacje i przekażemy potencjalnym nabywcom informacje. Dla Ciebie i za Ciebie. Wiemy wszystko o naszych nieruchomościach i zawsze jesteśmy przygotowani.

Uczestniczymy również w negocjacjach dotyczących ceny, przekazania nieruchomości, sposobów i terminów płatności oraz wyposażenia – znamy się na tym i dlatego jesteśmy tak skuteczni. Wiemy, jak ważna jest dla naszych Klientów pomoc w tej kwestii – samo znalezienie nabywcy jest… dopiero początkiem – trudności zaczynają się w momencie, gdy sprzedający i kupujący chcą dojść do porozumienia. W razie potrzeby wcielimy się więc w rolę mediatora i dołożymy wszelkich starań do osiągnięcia porozumienia na korzystnych dla Ciebie warunkach. Zlecając nam sprzedaż nieruchomości w Poznaniu można zatem uniknąć stresu i zaoszczędzić na czasie. 

7. FINALIZACJA TRANSKACJI

Po decyzji zakupowej przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty i odciążymy Cię od formalności – w spółdzielni, wspólnocie, urzędzie miasta, urzędzie gminy, starostwie, ZUS-ie, urzędzie skarbowym i u notariusza. Dopilnujemy wszystkich terminów, zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i będziemy towarzyszyć Ci w momencie podpisania aktu u notariusza, w banku oraz na przekazaniu nieruchomości.

Tak, w ten sposób będziesz cieszyć się wsparciem od pierwszego naszego spotkania, aż do dnia finalizacji transakcji… a nawet dłużej, jeśli takie będzie Twoje życzenie! Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że sprzedaż mieszkania w Poznaniu wcale nie musi być męcząca. 
 

Ponieważ jesteśmy Twoimi Pewnymi Doradcami

Co mówią o nas klienci?

„Po wielkim rozczarowaniu poprzednim biurem nieruchomości i długim namyśle postanowiliśmy zaufać Pani Alicji. Decyzja okazała się strzałem w 10. Pani Alicja ma bardzo profesjonalne podejście do zawodu. Jest osobą dyspozycyjną, pomocną i dba o każdy szczegół. Profesjonalna sesja zdjęciowa, spacer wirtualny sprawił, że oferta sprzedaży domu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy"
przez Kinga S.
„Z Advestor Premium House, a właściwie z Agnieszką, Alicją, Natalią i Dawidem współpracuję już od kilku lat i jako fotograf wnętrz mogę powiedzieć tylko jedno, wnętrza do sesji zdjęciowych są przygotowane zawsze perfekcyjnie. Zawsze wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie, a dodatkowo cała współpraca odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam."
przez Michał Płachetka
, SpacerWeb
„Bardzo profesjonalna i kompleksowa współpraca! Pani Natalia wspierała mnie w sprzedaży nieruchomości. Wszystko zawsze na czas, wyjaśnione. Moje zaangażowanie, jako właściciela, było ograniczone do niezbędnego minimum, całością zajmowała się i koordynowała Pani Natalia. Działka sprzedana - cel osiągnięty! Polecam!"
przez Michał M.
„Z prawdziwą przyjemnością możemy polecić AD- Premium Nieruchomości. Firma Państwa Głowackich zapewniła nam profesjonalną i kompleksową usługę, zachowując przy tym przemiłą atmosferę. Do tego wszystkiego należy dołączyć wysoką kulturę osobistą, uśmiech oraz opanowanie. Sprzedaż naszej nieruchomości została przeprowadzona na najwyższym poziomie oraz bardzo szybko (chociaż na samym początku wydawało się to niemożliwe). Byliśmy szczegółowo informowani o każdym etapie sprzedaży. Jako klienci jesteśmy więcej niż zadowoleni i BARDZO SERDECZNIE POLECAMY!"
przez Aleksandra i Andrzej S.
„Pełen profesjonalizm, znakomite podejście do klienta. Pani Natalia wspaniale się zajęła moimi sprawami. Mieszkam za granicą i nie mogłem pozwolić sobie na częste zjazdy do Polski. Jeszcze raz chciałbym podziękować za miłą współpracę ,a w szczególności Pani Natalii."
przez Przemysław S.
„Mieszkanie sprzedane w jeden dzień, za kwotę wyższą od spodziewanej. Pomoc wybiegająca poza obowiązki wynikające z umowy, rano, wieczorem, w niedziele... Nie wiem co jeszcze można wymagać."
przez Marek S.
„Z ogromną przyjemnością polecam współpracę z firmą Advestor Premium House.Największym atutem Państwa Głowackich jest rzetelność i profesjonalizm. Sprzedaż starego i zakup nowego gniazdka odbyła się w sposób błyskawiczny. Na dużą uwagę zasługuje Pani Alicja Ignaszak, która w tej ważnej, życiowej dla nas drodze, była z nami i wspierała z pełnym zaangażowaniem. Serdecznie dziękujemy za owocną współpracę i życzymy wielu udanych transakcji."
przez Eliza K.
„Profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły, wysoka kultura osobista. Szczególne podziękowanie dla Pani Natalii za fachową sprzedaż mieszkania. Zawsze życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna. Bardzo dziękuję i szczerze polecam."
przez Violetta G.
„Zdecydowanie polecam Advestor Premium House jako ekspertów w branży nieruchomości. Profesjonalizm, rzetelność, wiedza oraz skuteczność a przy tym niesamowicie miły kontakt. Zakup mieszkania z takim wsparciem to przyjemność!"
przez Dominika S.
„Zdecydowanie najlepsi pośrednicy. Cieszę się, że miałam okazję korzystać z usług Advestor Premium House! Szukanie nieruchomości oraz cała transakcja to przyjemność, a przede wszystkim spokój i pewność, że jest się zaopiekowanym na najwyższym poziomie. Zdecydowanie będę polecać wszystkim, którzy planują kupić lub sprzedać nieruchomość. Wyjątkowi, profesjonalni, perfekcyjni i bardzo zorientowani na potrzeby klienta, życzliwi, przemili. Dziękuje za wsparcie przy zakupie wymarzonego mieszkania."
przez Aleksandra M.
„Pani Agnieszka z Panem Dawidem znaleźli dla nas piękną działkę nad jeziorem. Właśnie powstał na Niej piękny dom! Dziękujemy za fachowe doradztwo i pomoc!!!"
przez Agnieszka i Kamil K.
„Dziękujemy serdecznie za niezwykle fachowa i rzetelna współpracę przy sprzedaży naszego mieszkania. Kupujący znalezieni już po dwóch tygodniach od wystawienia mieszkania na sprzedaż! Dodatkowo kompletna organizacja dokumentów potrzebnych do finalizacji sprzedaży. Jesteśmy pod dużym wrażeniem szybkości i sprawności Państwa działania!! Polecamy!!"
przez Agnieszka B.

Porównaj oferty

Porównaj