SPRAWDŹ, JAK POMOŻEMY CI W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI!

1. SPOTKANIE

Sprzedaż nieruchomości w Poznaniu to nasza specjalność. Na nasze sukcesy przekłada się wiele czynników, a w tym znajomość oczekiwań naszych Klientów. Lubimy rozmawiać… o Twoich potrzebach i wymaganiach, dlatego przed rozpoczęciem procesu sprzedaży z przyjemnością się z Tobą spotkamy, omówimy szczegóły współpracy i indywidualnie ustalimy warunki umowy.

Podpisanie umowy premium sprawi, że będziemy jedynym biurem nieruchomości pracującym nad sprzedażą Twojej nieruchomości. Rozwiązanie to jest bardzo korzystne zarówno dla Ciebie, jak i dla nas, ponieważ umożliwi nam zainwestowanie w jak najlepszą (i jak najskuteczniejszą) prezentację nieruchomości, a Tobie da gwarancję, że oferta będzie (jeszcze) bardziej atrakcyjna i dotrze do (jeszcze) większej liczby potencjalnych nabywców.

2. PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Jeden obraz to u nas nie tysiąc, ale znacznie, znacznie więcej słów. Doskonale wiemy, jak działa rynek i na co zwrócić uwagę, by sprzedaż nieruchomości w Poznaniu zakończyła się z jak najlepszym rezultatem dla Ciebie. Właśnie dlatego w pierwszej kolejności przygotujemy Twoją nieruchomość w taki sposób, by prezentowała się ona atrakcyjnie z jak najlepszej strony. Potwierdzeniem tego są nasze aktualne oferty, które można obejrzeć:

Proces przygotowania rozpoczniemy od obejrzenia i ewentualnego odświeżenia Twojej nieruchomości, a następnie przejdziemy do etapu „Home Stagingu” – czyli upiększenia wystroju wnętrz za pomocą dopasowanych sprzętów i dodatków.

Sesję zdjęciową wykona profesjonalny fotograf, który zadba między innymi o odpowiednie oświetlenie, zaakcentuje przestronność Twojej nieruchomości (która, jak wiemy z naszego doświadczenia, jest bardzo ważna dla potencjalnych nabywców) i sprawi, że Twoja oferta wyróżni się na tle ogłoszeń konkurencji. Dzięki temu sprzedaż Twojego mieszkania przebiegnie bardzo szybko i zakończy się sukcesem. 

3. WYBÓR METOD PREZENTACJI

Nasza pomoc w sprzedaży nieruchomości w Poznaniu jest kompleksowa. Właśnie dlatego zaproponujemy Ci najskuteczniejsze metody prezentacji Twojej nieruchomości… a nawet więcej! U nas profesjonalna sesja zdjęciowa i nietuzinkowy opis oferty to dopiero początek powiązanych ze sobą działań marketingowych. 

Co możemy Ci zaproponować?

Szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się spacery 3D, dzięki którym potencjalny nabywca może lepiej poznać nieruchomość, zajrzeć w każdy jej kąt i… poczuć się jak u siebie. Warto wspomnieć również, że w przypadku domów i działek wykonujemy urzekające zdjęcia z drona, które ukazują w całej okazałości najbliższą okolicę nieruchomości.

Szybka i sprawna sprzedaż nieruchomości w Poznaniu wymaga doświadczenia, dużego zaangażowania, a także kreatywności! Zawsze szukamy nowych (jeszcze skuteczniejszych) metod prezentacji, dlatego wprowadziliśmy na rynek poznański nowość – profesjonalne filmy video. Świetnie sprawdzające się one w przypadku nieruchomości premium.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą twórczością:

4. WYBÓR KANAŁÓW PREZENTACJI

Szanujemy Twój czas i pieniądze, dlatego ofertę sprzedaży Twojej nieruchomości promować będziemy wyłącznie na kanałach, które zagwarantują skuteczne dotarcie do potencjalnych nabywców – skorzystamy z naszej strony internetowej, mediów społecznościowych, a także popularnych portali internetowych poświęconych nieruchomościom.

Nasza pomoc w sprzedaży Twojej nieruchomości to również przemyślane działania, dzięki którym przygotowana przez nas oferta będzie się wyświetlać na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania oraz w ofertach rekomendowanych. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoja oferta nie „zniknie” w morzu innych ogłoszeń. To ważne, ponieważ nawet najlepsza oferta nie jest skuteczna, gdy nikt jej nie zobaczy.  

Oczywiście zlecając nam sprzedaż nieruchomości w Poznaniu nie zamykasz się na potencjalnych nabywców z innych biur – wręcz przeciwnie – przed publikacją oferty prześlemy bowiem stosowną informację do grup zaufanych pośredników, a Twoją ofertę zgłosimy do ogólnopolskiego Systemu Wymiany Ofert MLS (Multiple Listing System), który jest skierowany tylko do agentów nieruchomości – jest to nasze podstawowe narzędzie współpracy.

5. PROFESJONALNA OBSŁUGA

W trakcie całego procesu sprzedaży nieruchomości w Poznaniu będziemy do Twojej stałej dyspozycji. Poważnie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i będziemy raportować Ci na bieżąco o postępach w sprzedaży Twojej nieruchomości oraz o pozycjonowaniu oferty, liczbie wyświetleń, liczbie odebranych telefonów i liczbie realnych kontaktów. Wiedz, że Twoja nieruchomość jest dla nas priorytetem! 

6. DZIAŁANIE W TWOIM IMIENIU

Nasza pomoc w sprzedaży nieruchomości jest w pełni kompleksowa! Zorganizujemy spotkania, poprowadzimy prezentacje i przekażemy potencjalnym nabywcom informacje. Dla Ciebie i za Ciebie. Wiemy wszystko o naszych nieruchomościach i zawsze jesteśmy przygotowani.

Uczestniczymy również w negocjacjach dotyczących ceny, przekazania nieruchomości, sposobów i terminów płatności oraz wyposażenia – znamy się na tym i dlatego jesteśmy tak skuteczni. Wiemy, jak ważna jest dla naszych Klientów pomoc w tej kwestii – samo znalezienie nabywcy jest… dopiero początkiem – trudności zaczynają się w momencie, gdy sprzedający i kupujący chcą dojść do porozumienia. W razie potrzeby wcielimy się więc w rolę mediatora i dołożymy wszelkich starań do osiągnięcia porozumienia na korzystnych dla Ciebie warunkach. Zlecając nam sprzedaż nieruchomości w Poznaniu można zatem uniknąć stresu i zaoszczędzić na czasie. 

7. FINALIZACJA TRANSKACJI

Po decyzji zakupowej przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty i odciążymy Cię od formalności – w spółdzielni, wspólnocie, urzędzie miasta, urzędzie gminy, starostwie, ZUS-ie, urzędzie skarbowym i u notariusza. Dopilnujemy wszystkich terminów, zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i będziemy towarzyszyć Ci w momencie podpisania aktu u notariusza, w banku oraz na przekazaniu nieruchomości.

Tak, w ten sposób będziesz cieszyć się wsparciem od pierwszego naszego spotkania, aż do dnia finalizacji transakcji… a nawet dłużej, jeśli takie będzie Twoje życzenie! Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że sprzedaż mieszkania w Poznaniu wcale nie musi być męcząca. 
 

Ponieważ jesteśmy Twoimi Pewnymi Doradcami

Co mówią o nas klienci?

„Sprzedaż mieszkania w czasach trudnych (pandemia)to nie byle jakie wyzwanie nawet nie przyszło mi na myśl że mogę to zrobić bez wsparcia i pomocy firmy . Advestor Premium House to firma która reprezentowana przez Panią Natalie Kułton zajęła się tematem po PROFESORSKU za co Właścicielom i Pani Natalii bardzo dziękuję."
przez Dariusz Ś.
„Z Państwem Agnieszką i Dawidem naprawdę można spać spokojnie, nie martwiąc się o losy swojej nieruchomości! Dodatkowo są dostępni o każdej porze, nawet gdy jakaś sprawa nie dawała mi spokoju, dzwoniąc do Państwa zawsze otrzymałam odpowiedź i spokój ducha. Dziękuję, współpraca z Wami była wielką przyjemnością, obaliliście wszystkie złe mity na temat tej specjalizacji, super. Polecam!!"
przez Anna P.
„Szczerze polecam współpracę z Advestor Premium House .
Od samego początku wykazują się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem , rzetelnością oraz dokładnością. Potrafią dostosować się do potrzeb oraz wymagań klienta.
Zaufałam im w 100 %, calkowicie o nic nie musialam sie martwic. Wszystko załatwili za mnie."
przez Patrycja M.
„Mieszkanie sprzedane w jeden dzień, za kwotę wyższą od spodziewanej. Pomoc wybiegająca poza obowiązki wynikające z umowy, rano, wieczorem, w niedziele... Nie wiem co jeszcze można wymagać."
przez Marek S.
„Serdecznie polecam! Transakcja kupna przeprowadzona sprawnie z pełnym profesjonalizmem.
Jako klienci czuliśmy się "zaopiekowani" w kwestiach rozliczeń prawnych oraz przeprowadzeniu całej transakcji kupna mieszkania, naprawdę polecam!"
przez Aleksandra K.
„Profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły, wysoka kultura osobista. Szczególne podziękowanie dla Pani Natalii za fachową sprzedaż mieszkania. Zawsze życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna. Bardzo dziękuję i szczerze polecam."
przez Violetta G.
„Gorąco polecam współpracę z ADVESTOR PREMIUM HOUSE.
 Słowa którymi mogę określić moją współpracę z Panem Dawidem to: 
- wysoka kultura osobista Pana Dawida, 
- rzetelność,
 - profesjonalizm"
przez Robert S.
„Z prawdziwą przyjemnością możemy polecić AD- Premium Nieruchomości. Firma Państwa Głowackich zapewniła nam profesjonalną i kompleksową usługę, zachowując przy tym przemiłą atmosferę. Do tego wszystkiego należy dołączyć wysoką kulturę osobistą, uśmiech oraz opanowanie. Sprzedaż naszej nieruchomości została przeprowadzona na najwyższym poziomie oraz bardzo szybko (chociaż na samym początku wydawało się to niemożliwe). Byliśmy szczegółowo informowani o każdym etapie sprzedaży. Jako klienci jesteśmy więcej niż zadowoleni i BARDZO SERDECZNIE POLECAMY!"
przez Aleksandra i Andrzej S.
„Państwo Agnieszka i Dawid Głowaccy- Advestor Premium House. Ludzie cudowni. Pomogli zakupić nam nasz - już domek. Czuliśmy się zaopiekowani od samego początku do końca. Ludzie z pasją i zaangażowaniem w tym co robią. Pełna profesja. Uśmiechnięci i dokładnie znający swoją dziedzinę pracy. Na każde pytanie, była odpowiedź. Polecamy Państwa Głowackich z całą odpowiedzialnością i z całego serca. Wiem ze znalazłam najlepszych w Wielkopolsce. Pani Agnieszko i Panie Dawidzie nie zmieniajcie się. Takich wspaniałych ipracowitych ludzi świat potrzebuje. Pozdrawiamy serdecznie."
przez Małgorzata i Dariusz S.
„Advestor to nie zwyczajne biuro nieruchomości. To zdecydowanie coś więcej. Młodzi, prężnie działający ludzie z ogromnym serduchem do tego co robią. Pomogli nam sprawnie i szybko sprzedać mieszkanie. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, profesjonalne zdjęcia, które pięknie podkreślają wszystkie atuty mieszkania, po obecność na każdej prezentacji, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia, aż po skompletowanie całej niezbędnej dokumentacji potrzebnej przy sprzedaż mieszkania - to właśnie ONI! Alicjo, Agnieszko, Dawidzie - OGROMNE DZIĘKUJEMY!!!!!!"
przez Agnieszka N.
„Polecam wszystkim którzy szukają swojego wymarzonego mieszkania, Agnieszka i Dawid to profesjonaliści, wkładają masę trudu i energii w swoją pracę - wszystko dla dobra klienta.Dzięki Nim niedługo z mężem odbieramy klucze do pierwszego własnego mieszkania.Życzliwi, pomocni, zawsze gotowi służyć radą i wsparciem. Najlepsi z Najlepszych. Gorąco polecam."
przez Oliwia i Bartosz M.
„Bardzo profesjonalna i kompleksowa współpraca! Pani Natalia wspierała mnie w sprzedaży nieruchomości. Wszystko zawsze na czas, wyjaśnione. Moje zaangażowanie, jako właściciela, było ograniczone do niezbędnego minimum, całością zajmowała się i koordynowała Pani Natalia. Działka sprzedana - cel osiągnięty! Polecam!"
przez Michał M.

Porównaj oferty

Porównaj