Nieruchomości Kórnik

Zobacz także nieruchomości w okolicy:

Domy i działki na sprzedaż w Kórniku

Posiadasz jakąś nieruchomość w Kórniku i chcesz ją szybko sprzedać w atrakcyjnej cenie? A może rozglądasz się za nowym domem i szukasz swojego nowego lokum właśnie w Kórniku? Niezależnie od odpowiedzi skontaktuj się z nami. Nasi agenci doskonale znają lokalny rynek i wszystkie aktualne oferty. Sprzedając nieruchomość w Kórniku lub jego okolicach postaw na wsparcie zawodowców. Nasi specjaliści:
  • zrobią wszystko, by Twoja nieruchomość prezentowała się bardzo atrakcyjnie – zadbają np. o przeprowadzenie profesjonalnej sesji zdjęciowej,
  • za pomocą najnowszych technik przygotowują nowoczesną prezentację nieruchomości – może to być spacer 3D lub też film promujący,
  • umieszczą ogłoszenie na popularnych portalach. Oferta Twojej nieruchomości w Kórniku znajdzie się również na naszej stronie.

Nasi agenci są do Twojej dyspozycji

Nasze biuro nieruchomości, obsługujące również aktualne oferty w miejscowości Kórnik, wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na wsparcie w wielu sektorach. Przede wszystkim:

  • z nami nie musisz przejmować się czasem! Sprzedaż nieruchomości w Kórniku i okolicach potrafi być czasochłonna. Nasi agenci będą zatem Twoimi reprezentantami podczas spotkań, czy też kontaktu z klientami,
  • zapomnisz o stresie. Skompletujemy dla Ciebie niezbędną dokumentację i dopilnujemy również zobowiązujących terminów,
  • nasi agenci, jako Twoi reprezentanci, będą brali czynny udział w negocjacjach, a w razie potrzeby staną się również mediatorami,
  • w celu uzyskania jak najszybszych wyników nasi agenci zgłoszą Twoją ofertę do ogólnopolskiego Systemu Wymiany Ofert MLS.

Obsługujemy sprzedaż nieruchomości w wielu miejscowościach

Sprzedając lub kupując nieruchomości w Kórniku i okolicach możesz w pełni liczyć na nasze wsparcie. Zarówno w kwestii sprzedaży, jak i kupna, nasi agenci zawsze bacznie przyglądają się każdej nieruchomości, aby jak najdokładniej ją zaprezentować zarówno nowym nabywcom, jak i Tobie! W tym sektorze nie pozostawiamy miejsca na niedomówienia, dlatego też możesz nam zaufać! 

Nasze biuro zajmuje się nie tylko nieruchomościami na terenie Kórnika. Sprawdź również inne miejscowości, w których prężnie działamy. Wśród nich należy wyróżnić nieruchomości Suchy Las, Borówiec, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo, Plewiska, Kamionki, Murowana Goślina, Poznań, Rokietnica, Zalesewo, Luboń.

Właścicielka Advestor Premium House
Agnieszka jest właścicielką i założycielką Advestor Premium House. Z wykształcenia jest wychowawcą więziennym, lecz...
Właściciel Advestor Premium House
Dawid jest właścicielem Advestor Premium House i licencjonowanym agentem nieruchomości. Specjalizuje się w prawno-administracyjnych...
Twój Pewny Doradca
Alicja jest licencjonowanym agentem nieruchomości. W Advestor Premium House jest prawie od samego początku....
Twój Pewny Doradca
Natalia jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza na kierunku Stosunki międzynarodowe, gospodarka i biznes międzynarodowy,...
Twój Pewny Doradca
Małgorzata to osoba niezwykle pracowita oraz bardzo zaangażowana w zadania, które sobie wyznacza lub...
Twój Pewny Doradca
Marta jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, pięcioletnie studia dzienne ukończyła...

Napisz do nas!

Chcesz szybko i skutecznie sprzedać swoją nieruchomość? A może dopiero szukasz wymarzonego domu lub mieszkania?

Dobrze trafiłeś! Z nami możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji.


Przeczytaj z naszego bloga

Co mówią o nas klienci?

„Pani Agnieszka z Panem Dawidem znaleźli dla nas piękną działkę nad jeziorem. Właśnie powstał na Niej piękny dom! Dziękujemy za fachowe doradztwo i pomoc!!!"
przez Agnieszka i Kamil K.
„Pełen profesjonalizm, znakomite podejście do klienta. Pani Natalia wspaniale się zajęła moimi sprawami. Mieszkam za granicą i nie mogłem pozwolić sobie na częste zjazdy do Polski. Jeszcze raz chciałbym podziękować za miłą współpracę ,a w szczególności Pani Natalii."
przez Przemysław S.
„Z Advestor Premium House, a właściwie z Agnieszką, Alicją, Natalią i Dawidem współpracuję już od kilku lat i jako fotograf wnętrz mogę powiedzieć tylko jedno, wnętrza do sesji zdjęciowych są przygotowane zawsze perfekcyjnie. Zawsze wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie, a dodatkowo cała współpraca odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam."
przez Michał Płachetka
, SpacerWeb
„Sprzedaż mieszkania w czasach trudnych (pandemia)to nie byle jakie wyzwanie nawet nie przyszło mi na myśl że mogę to zrobić bez wsparcia i pomocy firmy . Advestor Premium House to firma która reprezentowana przez Panią Natalie Kułton zajęła się tematem po PROFESORSKU za co Właścicielom i Pani Natalii bardzo dziękuję."
przez Dariusz Ś.
„Z prawdziwą przyjemnością możemy polecić AD- Premium Nieruchomości. Firma Państwa Głowackich zapewniła nam profesjonalną i kompleksową usługę, zachowując przy tym przemiłą atmosferę. Do tego wszystkiego należy dołączyć wysoką kulturę osobistą, uśmiech oraz opanowanie. Sprzedaż naszej nieruchomości została przeprowadzona na najwyższym poziomie oraz bardzo szybko (chociaż na samym początku wydawało się to niemożliwe). Byliśmy szczegółowo informowani o każdym etapie sprzedaży. Jako klienci jesteśmy więcej niż zadowoleni i BARDZO SERDECZNIE POLECAMY!"
przez Aleksandra i Andrzej S.
„Z ogromną przyjemnością polecam współpracę z firmą Advestor Premium House.Największym atutem Państwa Głowackich jest rzetelność i profesjonalizm. Sprzedaż starego i zakup nowego gniazdka odbyła się w sposób błyskawiczny. Na dużą uwagę zasługuje Pani Alicja Ignaszak, która w tej ważnej, życiowej dla nas drodze, była z nami i wspierała z pełnym zaangażowaniem. Serdecznie dziękujemy za owocną współpracę i życzymy wielu udanych transakcji."
przez Eliza K.
„Z Państwem Agnieszką i Dawidem naprawdę można spać spokojnie, nie martwiąc się o losy swojej nieruchomości! Dodatkowo są dostępni o każdej porze, nawet gdy jakaś sprawa nie dawała mi spokoju, dzwoniąc do Państwa zawsze otrzymałam odpowiedź i spokój ducha. Dziękuję, współpraca z Wami była wielką przyjemnością, obaliliście wszystkie złe mity na temat tej specjalizacji, super. Polecam!!"
przez Anna P.
„Polecam wszystkim którzy szukają swojego wymarzonego mieszkania, Agnieszka i Dawid to profesjonaliści, wkładają masę trudu i energii w swoją pracę - wszystko dla dobra klienta.Dzięki Nim niedługo z mężem odbieramy klucze do pierwszego własnego mieszkania.Życzliwi, pomocni, zawsze gotowi służyć radą i wsparciem. Najlepsi z Najlepszych. Gorąco polecam."
przez Oliwia i Bartosz M.
„Moi drodzy, nie często pozwalam sobie na opiniowanie na FB, jednak gdy trafiam na kogośwyjątkowego, nawet ja muszę.Chciałbym podziękować firmie, a właściwie Pani Natalii Kułton za przeprowadzenie nas przezsprzedaż naszego mieszkania. Brawo za wytrwałość i pozytywne wibracje."
przez Bartosz Sz.
„Dziękuję za miłą współpracę. Moje mieszkanie udało się stosunkowo szybko sprzedać w zadowalającej cenie. Chociaż niższej cenie od zakładanej na początku, ale szybko, bezproblemowo i w sympatycznej atmosferze dla każdej ze stron. Uzyskałem od właścicieli fachową poradę, a od Pani Alicji rzetelną opiekę na każdym etapie współpracy. Dziękuję i polecam."
przez Paweł K.
„Wyjątkowy profesjonalizm. Dbałość o każdy szczegół. I empatia. Polecam z całego serca. I dziękuję."
przez Sylwia G.
„Mieliśmy okazję współpracować już z kilkoma biurami nieruchomości, jednak Advestor Premium House to najlepsi pośrednicy na jakich trafiliśmy. Szybko i profesjonalnie przygotowana oferta, dobry kontakt z pośrednikiem i jasne, rzeczowe wyjaśnianie wszystkich wątpliwości. Szczerze polecam."
przez Anna K.

Porównaj oferty

Porównaj