Nieruchomości Kórnik

Nie znaleziono ofert.

Zobacz także nieruchomości w okolicy:

Domy i działki na sprzedaż Kórnik

Posiadasz jakąś nieruchomość w Kórniku i chcesz ją szybko sprzedać w atrakcyjnej cenie? A może rozglądasz się za nowym domem i szukasz swojego nowego lokum właśnie w Kórniku? Niezależnie od odpowiedzi skontaktuj się z nami. Nasi agenci doskonale znają lokalny rynek i wszystkie aktualne oferty.

Sprzedając nieruchomość Kórnik lub jego okolicach postaw na wsparcie zawodowców. Nasi specjaliści:

  • zrobią wszystko, by Twoja nieruchomość prezentowała się bardzo atrakcyjnie – zadbają np. o przeprowadzenie profesjonalnej sesji zdjęciowej,
  • za pomocą najnowszych technik przygotowują nowoczesną prezentację nieruchomości – może to być spacer 3D lub też film promujący,
  • umieszczą ogłoszenie na popularnych portalach. Oferta Twojej nieruchomości w Kórniku znajdzie się również na naszej stronie.

Nasi agenci są do Twojej dyspozycji

Nasze biuro nieruchomości Poznań, obsługujące również aktualne oferty w miejscowości Kórnik, wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na wsparcie w wielu sektorach. Przede wszystkim:

  • z nami nie musisz przejmować się czasem! Sprzedaż nieruchomości w Kórniku i okolicach potrafi być czasochłonna. Nasi agenci będą zatem Twoimi reprezentantami podczas spotkań, czy też kontaktu z klientami,
  • zapomnisz o stresie. Skompletujemy dla Ciebie niezbędną dokumentację i dopilnujemy również zobowiązujących terminów,
  • nasi agenci, jako Twoi reprezentanci, będą brali czynny udział w negocjacjach, a w razie potrzeby staną się również mediatorami,
  • w celu uzyskania jak najszybszych wyników nasi agenci zgłoszą Twoją ofertę do ogólnopolskiego Systemu Wymiany Ofert MLS.

Obsługujemy sprzedaż nieruchomości w wielu miejscowościach

Sprzedając lub kupując nieruchomości w Kórniku i okolicach możesz w pełni liczyć na nasze wsparcie. Zarówno w kwestii sprzedaży, jak i kupna, nasi agenci zawsze bacznie przyglądają się każdej nieruchomości, aby jak najdokładniej ją zaprezentować zarówno nowym nabywcom, jak i Tobie! W tym sektorze nie pozostawiamy miejsca na niedomówienia, dlatego też możesz nam zaufać! Nasze biuro zajmuje się nie tylko nieruchomościami na terenie Kórnika. Sprawdź również inne miejscowości, w których prężnie działamy. Wśród nich należy wyróżnić nieruchomości Suchy Las, Borówiec, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo, Plewiska, Kamionki, Murowana Goślina, Poznań, Rokietnica, Zalesewo, Luboń.
Właścicielka Advestor Premium House
Agnieszka jest właścicielką i założycielką Advestor Premium House. Z wykształcenia jest wychowawcą więziennym, lecz...
Właściciel Advestor Premium House
Dawid jest właścicielem Advestor Premium House i licencjonowanym agentem nieruchomości. Specjalizuje się w prawno-administracyjnych...
Twój Pewny Doradca
Alicja jest licencjonowanym agentem nieruchomości. W Advestor Premium House jest prawie od samego początku....
Twój Pewny Doradca
Ola jest agentką Advestor Premium House, która swoją przygodę z nieruchomościami zaczęła już kilka...
Twój Pewny Doradca
Ewa jest absolwentką studiów na kierunku Administracja – Bezpieczeństwo i porządek publiczny. Przez ostatnie...

Napisz do nas!

Chcesz szybko i skutecznie sprzedać swoją nieruchomość? A może dopiero szukasz wymarzonego domu lub mieszkania?

Dobrze trafiłeś! Z nami możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji.


Przeczytaj z naszego bloga

Co mówią o nas klienci?

„Serdecznie polecam! Transakcja kupna przeprowadzona sprawnie z pełnym profesjonalizmem.
Jako klienci czuliśmy się "zaopiekowani" w kwestiach rozliczeń prawnych oraz przeprowadzeniu całej transakcji kupna mieszkania, naprawdę polecam!"
przez Aleksandra K.
„Wyjątkowy profesjonalizm. Dbałość o każdy szczegół. I empatia. Polecam z całego serca. I dziękuję."
przez Sylwia G.
„Advestor to nie zwyczajne biuro nieruchomości. To zdecydowanie coś więcej. Młodzi, prężnie działający ludzie z ogromnym serduchem do tego co robią. Pomogli nam sprawnie i szybko sprzedać mieszkanie. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, profesjonalne zdjęcia, które pięknie podkreślają wszystkie atuty mieszkania, po obecność na każdej prezentacji, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia, aż po skompletowanie całej niezbędnej dokumentacji potrzebnej przy sprzedaż mieszkania - to właśnie ONI! Alicjo, Agnieszko, Dawidzie - OGROMNE DZIĘKUJEMY!!!!!!"
przez Agnieszka N.
„Bardzo profesjonalna i kompleksowa współpraca! Pani Natalia wspierała mnie w sprzedaży nieruchomości. Wszystko zawsze na czas, wyjaśnione. Moje zaangażowanie, jako właściciela, było ograniczone do niezbędnego minimum, całością zajmowała się i koordynowała Pani Natalia. Działka sprzedana - cel osiągnięty! Polecam!"
przez Michał M.
„Profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły, wysoka kultura osobista. Szczególne podziękowanie dla Pani Natalii za fachową sprzedaż mieszkania. Zawsze życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna. Bardzo dziękuję i szczerze polecam."
przez Violetta G.
„Profesjonalizm - tak najkrócej i najtrafniej można opisać Advestor Premium House.Kompleksowa obsługa, dodatkowo cały proces sprzedaży nieruchomości przebiegł niezwykle szybko i w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!"
przez Aneta B.
„Z Państwem Agnieszką i Dawidem naprawdę można spać spokojnie, nie martwiąc się o losy swojej nieruchomości! Dodatkowo są dostępni o każdej porze, nawet gdy jakaś sprawa nie dawała mi spokoju, dzwoniąc do Państwa zawsze otrzymałam odpowiedź i spokój ducha. Dziękuję, współpraca z Wami była wielką przyjemnością, obaliliście wszystkie złe mity na temat tej specjalizacji, super. Polecam!!"
przez Anna P.
„Zdecydowanie polecam Advestor Premium House jako ekspertów w branży nieruchomości. Profesjonalizm, rzetelność, wiedza oraz skuteczność a przy tym niesamowicie miły kontakt. Zakup mieszkania z takim wsparciem to przyjemność!"
przez Dominika S.
„Z prawdziwą przyjemnością możemy polecić AD- Premium Nieruchomości. Firma Państwa Głowackich zapewniła nam profesjonalną i kompleksową usługę, zachowując przy tym przemiłą atmosferę. Do tego wszystkiego należy dołączyć wysoką kulturę osobistą, uśmiech oraz opanowanie. Sprzedaż naszej nieruchomości została przeprowadzona na najwyższym poziomie oraz bardzo szybko (chociaż na samym początku wydawało się to niemożliwe). Byliśmy szczegółowo informowani o każdym etapie sprzedaży. Jako klienci jesteśmy więcej niż zadowoleni i BARDZO SERDECZNIE POLECAMY!"
przez Aleksandra i Andrzej S.
„Polecam wszystkim którzy szukają swojego wymarzonego mieszkania, Agnieszka i Dawid to profesjonaliści, wkładają masę trudu i energii w swoją pracę - wszystko dla dobra klienta.Dzięki Nim niedługo z mężem odbieramy klucze do pierwszego własnego mieszkania.Życzliwi, pomocni, zawsze gotowi służyć radą i wsparciem. Najlepsi z Najlepszych. Gorąco polecam."
przez Oliwia i Bartosz M.
„Dziękuję za miłą współpracę. Moje mieszkanie udało się stosunkowo szybko sprzedać w zadowalającej cenie. Chociaż niższej cenie od zakładanej na początku, ale szybko, bezproblemowo i w sympatycznej atmosferze dla każdej ze stron. Uzyskałem od właścicieli fachową poradę, a od Pani Alicji rzetelną opiekę na każdym etapie współpracy. Dziękuję i polecam."
przez Paweł K.
„Dziękujemy serdecznie za niezwykle fachowa i rzetelna współpracę przy sprzedaży naszego mieszkania. Kupujący znalezieni już po dwóch tygodniach od wystawienia mieszkania na sprzedaż! Dodatkowo kompletna organizacja dokumentów potrzebnych do finalizacji sprzedaży. Jesteśmy pod dużym wrażeniem szybkości i sprawności Państwa działania!! Polecamy!!"
przez Agnieszka B.

Porównaj oferty

Porównaj