Alicja Ignaszak

Twój Pewny Doradca

Alicja jest licencjonowanym agentem nieruchomości. W Advestor Premium House jest prawie od samego początku. Jej wrodzona ambicja sprawiła, że bez żalu zrezygnowała z doskonale zapowiadającej się kariery w korporacji i postanowiła odnaleźć siebie… w branży nieruchomości.

Kreatywność, kreatywność i jeszcze raz kreatywność – te trzy cechy najlepiej opisują Alicję. Zdaniem Alicji kluczem do sukcesu w sprzedaży nieruchomości jest jej dobre przygotowanie. Poświęca dużo czasu na to, aby za pomocą home stagingu wydobyć z wnętrza, to co najlepsze. Uważa, że w pracy agenta nieruchomości ważne jest wykorzystywanie nowoczesnych technologii. 

Specjalizuje się z sprzedaży domów z segmentu premium – zwłaszcza w południowo-wschodniej części Poznania, gdyż sama wybrała tą lokalizację do życia. 

Do każdej transakcji podchodzi indywidualnie – w nieruchomości widzi więcej niż „cztery kąty”, wie że w każdej z nich kryje się inna historia, za którą stoją konkretni ludzie. Dodatkowo posiada praktyczne umiejętności negocjacyjne i mediacyjne, zapewniając tym samym naszym Klientom spokój i bezpieczeństwo, także w nieprzewidzianych sytuacjach.

Prywatnie pasjonuje się aranżacją wnętrz oraz podróżami po Azji. Wolny czas uwielbia spędzać z rodziną i swoim czworonożnym przyjacielem.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
Sortuj według:

Porównaj oferty

Porównaj