Agnieszka Głowacka

Właścicielka Advestor Premium House

Agnieszka jest właścicielką i założycielką Advestor Premium House.

Z wykształcenia jest wychowawcą więziennym, lecz po latach poszukiwania własnej drogi zawodowej odnalazła pasję w nieruchomościach, skończyła studia podyplomowe w tym kierunku oraz liczne szkolenia, postawiła wszystko na jedną kartę i tak właśnie powstało obecne Advestor Premium House – z sukcesem, gdyż w krótkim czasie stało się wiodącym biurem na lokalnym rynku. W firmie głównie zajmuje się działaniami marketingowymi i jestem managerem biura.

To ona odpowiada za wizerunek firmy. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie i Inwestowanie w Nieruchomości. Specjalizuje się w segmencie nieruchomości Premium.

Agnieszka cieszy się szacunkiem i zaufaniem naszych Klientów, którzy cenią ją za profesjonalizm, doskonałą organizację i zaangażowanie na każdym etapie sprzedaży i zakupu nieruchomości.

Skuteczność to drugie imię Agnieszki. Bogate doświadczenie w branży umożliwia jej bowiem precyzyjne dopasowanie strategii działania do oczekiwań Klientów i sytuacji na rynku nieruchomości. Zawsze i wszędzie.

Agnieszka doskonale zna nowoczesne narzędzia sprzedaży i nie (za)waha się ich użyć! W pracy agencji wykorzystuje filmy wideo, wirtualne spacery, profesjonale sesje zdjęciowe, perswazyjne opisy tekstowe i wiele więcej, czyli wszystko, co sprawia, że prezentowane oferty wyróżniają się na tle konkurencji i umożliwiają dotarcie do znacznie szerszej grupy osób potencjalnie zainteresowanych zakupem.

Dodatkowo, Agnieszka wierzy, że za każdą nieruchomością stoją ludzie i dlatego tak ważna jest dla niej profesjonalna obsługa i doskonały kontakt z naszymi Klientami oraz terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań.

Aktualnie realizuje się w roli mamy 4-letniego synka, ale nadal z pasją pozostaje zaangażowana w rozwój Advestor Premium House.

Prowadzi firmowy kanał na YouTube Advestor Premium House oraz kanał dla swojej marki osobistej – Agnieszka Głowacka na YouTube. A dla utrzymania relacji z klientami prowadzi vlog Kawa na stojąco LIVE na Instagramie, w którym dzieli się branżową wiedzą promując pozytywny wizerunek agenta nieruchomości.

Jej dodatkową pasją są media społecznościowe, gdzie na swoim koncie na Instagramie @agnieszka_glowacka_advestor przeplata content nieruchomości z byciem mamą, inspirując tym samym inne kobiety do tego, że można być przedsiębiorczą kobietą, prowadzić biznes, być aktywną zawodowo i sportowo, a także nie tracić nic z macierzyństwa i rodzicielstwa. 

Jest zwolennikiem współpracy między biurami nieruchomości, nie stawia na ilość, lecz na jakość, a jej misją jest promowanie pozytywnego wizerunku agenta nieruchomości. Zależy jej na tym, aby pracować tak, żeby klient nie traktował agenta jako zło konieczne, lecz wsparcie na każdym etapie transakcji dając poczucie bycia zaopiekowanym od A do Z.

W wolnych chwilach czyta książki i pisze felietony, interesuje się fizyką kwantową i przepływami energii, ćwiczy jogilates i medytuje. Nieustannie jednak zajmuje ją praca, gdyż ciągle próbuje tworzyć coś nowego i innowacyjnego w branży pośrednictwa – wszak jej dominujący talent według Gallupa to WIZJONER. To naprawdę prawdziwa wizjonerka, dla której droga i dochodzenie do celu są ciekawsze i bardziej motywujące niż samo osiąganie celu. 

Rozwój Zespołu Advestor Premium House oraz angażowanie w budowanie pozytywnego wizerunku agenta nieruchomości stworzyły dla niej przestrzeń dla rozwijania innych osób w naszej branży, dlatego Agnieszka udziela konsultacji, mentoringów i szkoli online innych agentów z całej Polski. Dlatego jeśli chcesz rozwijać się w nieruchomościach koniecznie zerknij na stronę jej marki osobistej – www.agnieszkaglowacka.pl

Co mówią o nas klienci?

„Sprzedaż mieszkania w czasach trudnych (pandemia)to nie byle jakie wyzwanie nawet nie przyszło mi na myśl że mogę to zrobić bez wsparcia i pomocy firmy . Advestor Premium House to firma która reprezentowana przez Panią Natalie Kułton zajęła się tematem po PROFESORSKU za co Właścicielom i Pani Natalii bardzo dziękuję."
przez Dariusz Ś.
„Mieliśmy okazję współpracować już z kilkoma biurami nieruchomości, jednak Advestor Premium House to najlepsi pośrednicy na jakich trafiliśmy. Szybko i profesjonalnie przygotowana oferta, dobry kontakt z pośrednikiem i jasne, rzeczowe wyjaśnianie wszystkich wątpliwości. Szczerze polecam."
przez Anna K.
„Pełen profesjonalizm, znakomite podejście do klienta. Pani Natalia wspaniale się zajęła moimi sprawami. Mieszkam za granicą i nie mogłem pozwolić sobie na częste zjazdy do Polski. Jeszcze raz chciałbym podziękować za miłą współpracę ,a w szczególności Pani Natalii."
przez Przemysław S.
„Bardzo profesjonalna i kompleksowa współpraca! Pani Natalia wspierała mnie w sprzedaży nieruchomości. Wszystko zawsze na czas, wyjaśnione. Moje zaangażowanie, jako właściciela, było ograniczone do niezbędnego minimum, całością zajmowała się i koordynowała Pani Natalia. Działka sprzedana - cel osiągnięty! Polecam!"
przez Michał M.
„Profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły, wysoka kultura osobista. Szczególne podziękowanie dla Pani Natalii za fachową sprzedaż mieszkania. Zawsze życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna. Bardzo dziękuję i szczerze polecam."
przez Violetta G.
„Serdecznie polecam! Transakcja kupna przeprowadzona sprawnie z pełnym profesjonalizmem.
Jako klienci czuliśmy się "zaopiekowani" w kwestiach rozliczeń prawnych oraz przeprowadzeniu całej transakcji kupna mieszkania, naprawdę polecam!"
przez Aleksandra K.
„Z Advestor Premium House, a właściwie z Agnieszką, Alicją, Natalią i Dawidem współpracuję już od kilku lat i jako fotograf wnętrz mogę powiedzieć tylko jedno, wnętrza do sesji zdjęciowych są przygotowane zawsze perfekcyjnie. Zawsze wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie, a dodatkowo cała współpraca odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam."
przez Michał Płachetka
, SpacerWeb
„Zdecydowanie polecam Advestor Premium House jako ekspertów w branży nieruchomości. Profesjonalizm, rzetelność, wiedza oraz skuteczność a przy tym niesamowicie miły kontakt. Zakup mieszkania z takim wsparciem to przyjemność!"
przez Dominika S.
„Gorąco polecam współpracę z ADVESTOR PREMIUM HOUSE.
 Słowa którymi mogę określić moją współpracę z Panem Dawidem to: 
- wysoka kultura osobista Pana Dawida, 
- rzetelność,
 - profesjonalizm"
przez Robert S.
„Zdecydowanie najlepsi pośrednicy. Cieszę się, że miałam okazję korzystać z usług Advestor Premium House! Szukanie nieruchomości oraz cała transakcja to przyjemność, a przede wszystkim spokój i pewność, że jest się zaopiekowanym na najwyższym poziomie. Zdecydowanie będę polecać wszystkim, którzy planują kupić lub sprzedać nieruchomość. Wyjątkowi, profesjonalni, perfekcyjni i bardzo zorientowani na potrzeby klienta, życzliwi, przemili. Dziękuje za wsparcie przy zakupie wymarzonego mieszkania."
przez Aleksandra M.
„Szczerze polecam współpracę z Advestor Premium House .
Od samego początku wykazują się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem , rzetelnością oraz dokładnością. Potrafią dostosować się do potrzeb oraz wymagań klienta.
Zaufałam im w 100 %, calkowicie o nic nie musialam sie martwic. Wszystko załatwili za mnie."
przez Patrycja M.
„Z Państwem Agnieszką i Dawidem naprawdę można spać spokojnie, nie martwiąc się o losy swojej nieruchomości! Dodatkowo są dostępni o każdej porze, nawet gdy jakaś sprawa nie dawała mi spokoju, dzwoniąc do Państwa zawsze otrzymałam odpowiedź i spokój ducha. Dziękuję, współpraca z Wami była wielką przyjemnością, obaliliście wszystkie złe mity na temat tej specjalizacji, super. Polecam!!"
przez Anna P.

Porównaj oferty

Porównaj