Agnieszka Głowacka

Właścicielka Advestor Premium House
Twój Pewny Doradca

Agnieszka jest właścicielką i założycielką Advestor Premium House. Zajmuje się działaniami marketingowymi i jest managerem biura. To ona odpowiada za wizerunek firmy w mediach społecznościowych. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Zarządzanie i Inwestowanie w Nieruchomości oraz członkiem prestiżowego Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Specjalizuje się w segmencie nieruchomości Premium.

Agnieszka cieszy się szacunkiem i zaufaniem naszych Klientów, którzy cenią ją za profesjonalizm, doskonałą organizację i zaangażowanie na każdym etapie sprzedaży i zakupu nieruchomości.

Skuteczność to drugie imię Agnieszki. Bogate doświadczenie w branży umożliwia jej bowiem precyzyjne dopasowanie strategii działania do oczekiwań Klientów i sytuacji na rynku nieruchomości. Zawsze i wszędzie.

Agnieszka doskonale zna nowoczesne narzędzia sprzedaży i nie (za)waha się ich użyć! W pracy agencji wykorzystuje filmy wideo, wirtualne spacery, profesjonale sesje zdjęciowe, perswazyjne opisy tekstowe i wiele więcej, czyli wszystko, co sprawia, że prezentowane oferty wyróżniają się na tle konkurencji i umożliwiają dotarcie do znacznie szerszej grupy osób potencjalnie zainteresowanych zakupem.

Dodatkowo, Agnieszka wierzy, że za każdą nieruchomością stoją ludzie i dlatego tak ważna jest dla niej profesjonalna obsługa i doskonały kontakt z naszymi Klientami oraz terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań.

Prywatnie miłośniczka zwierząt, w wolnych chwilach pochłania książki jedna za drugą oraz interesuje się aranżacją wnętrz.

Aktualnie realizuje się w roli mamy kilkumiesięcznego synka, ale nadal z pasją pozostaje zaangażowana w rozwój Advestor Premium House.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Porównaj oferty

Porównaj