Nieruchomości Baranowo

Zobacz także nieruchomości w okolicy:

Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości w Baranowie 

Skorzystaj z usług naszego biura Advestor Premium House i szybko sprzedaj lub kup swój wymarzony dom w Baranowie – miejscowości znajdującej się na zachód od Poznania. W branży nieruchomości mamy niemałe doświadczenie i możemy pochwalić się tytułem Lidera Nieruchomości Otodom w Województwie Wielkopolskim w 2019 i w 2020 roku. Z nami bezstresowo przejdziesz przez cały proces sprzedażowy mieszkania lub działki w Baranowie.

Kluczem do szybkiej sprzedaży działki, mieszkania i domu w Baranowie jest profesjonalnie przygotowana oferta, w której nie zabraknie informacji, jak i atrakcyjnych zdjęć – przygotujemy ją dla Ciebie!

  • Wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową w Twoim domu w Baranowie.
  • Wykorzystując dostępne nam narzędzia przygotujemy profesjonalną sesję zdjęciową, wirtualny spacer 3D, a nawet film video.

Postaw na profesjonalnych agentów nieruchomości 

Działki budowlane, mieszkania w szeregowcach i bliźniakach, a także domy w Baranowie – jako profesjonalni agenci nieruchomości wiemy, jak zainteresować nimi potencjalnych kupców. Nasze oferty trafiają do szerokiego grona klientów, dzięki temu, że wystawiamy je na popularnych portalach, a także wprowadzamy do ogólnopolskiego Systemu Wymiany Ofert MLS.

Wystawione na sprzedaż mieszkania z rynku wtórnego w Baranowie oraz okolicy wymagają ciągłej obsługi, czyli: odbierania telefonów od osób zainteresowanych kupnem, jak i umawiania się na spotkania. Jeżeli nie masz na to czas, to zleć to nam! Oprócz tego:

  • pomożemy Ci skompletować niezbędne dokumenty, 
  • będziemy Cię reprezentować na spotkaniach, 
  • wesprzemy Cię w kwestiach administracyjnych, a także będziemy służyć radą na każdym etapie współpracy. 

Kompleksowa obsługa w biurze Advestor Premium House

Wystawiając mieszkania na sprzedaż, działki i domy w Baranowie skupiamy się na jak największej efektywności. Bierzemy pod uwagę aktualny rynek, a także przygotowujemy oferty w oparciu o najnowsze trendy. Chcesz dowiedzieć się jak działamy? Obejrzyj zatem nasze “oferty aktualne”, które znajdziesz na naszej stronie. W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami

Obsługujemy także: nieruchomości Murowana Goślina, Poznań, Zalesewo, Luboń, Suchy Las, Chyby, Dachowa, Kaźmierz, Pamiątkowo, Środa Wielkopolska.
 

Właścicielka Advestor Premium House
Agnieszka jest właścicielką i założycielką Advestor Premium House. Z wykształcenia jest wychowawcą więziennym, lecz...
Właściciel Advestor Premium House
Dawid jest właścicielem Advestor Premium House i licencjonowanym agentem nieruchomości. Specjalizuje się w prawno-administracyjnych...
Twój Pewny Doradca
Alicja jest licencjonowanym agentem nieruchomości. W Advestor Premium House jest prawie od samego początku....
Twój Pewny Doradca
Natalia jest absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza na kierunku Stosunki międzynarodowe, gospodarka i biznes międzynarodowy,...
Twój Pewny Doradca
Małgorzata to osoba niezwykle pracowita oraz bardzo zaangażowana w zadania, które sobie wyznacza lub...
Twój Pewny Doradca
Marta jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, pięcioletnie studia dzienne ukończyła...

Napisz do nas!

Chcesz szybko i skutecznie sprzedać swoją nieruchomość? A może dopiero szukasz wymarzonego domu lub mieszkania?

Dobrze trafiłeś! Z nami możesz liczyć na sprawne przeprowadzenie każdej transakcji.


Przeczytaj z naszego bloga

Co mówią o nas klienci?

„Profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły, wysoka kultura osobista. Szczególne podziękowanie dla Pani Natalii za fachową sprzedaż mieszkania. Zawsze życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna. Bardzo dziękuję i szczerze polecam."
przez Violetta G.
„Pełen profesjonalizm, znakomite podejście do klienta. Pani Natalia wspaniale się zajęła moimi sprawami. Mieszkam za granicą i nie mogłem pozwolić sobie na częste zjazdy do Polski. Jeszcze raz chciałbym podziękować za miłą współpracę ,a w szczególności Pani Natalii."
przez Przemysław S.
„Państwo Agnieszka i Dawid Głowaccy- Advestor Premium House. Ludzie cudowni. Pomogli zakupić nam nasz - już domek. Czuliśmy się zaopiekowani od samego początku do końca. Ludzie z pasją i zaangażowaniem w tym co robią. Pełna profesja. Uśmiechnięci i dokładnie znający swoją dziedzinę pracy. Na każde pytanie, była odpowiedź. Polecamy Państwa Głowackich z całą odpowiedzialnością i z całego serca. Wiem ze znalazłam najlepszych w Wielkopolsce. Pani Agnieszko i Panie Dawidzie nie zmieniajcie się. Takich wspaniałych ipracowitych ludzi świat potrzebuje. Pozdrawiamy serdecznie Małgosia i Darek Olszówka."
przez Małgorzata i Dariusz S.
„Z ogromną przyjemnością polecam współpracę z firmą Advestor Premium House.Największym atutem Państwa Głowackich jest rzetelność i profesjonalizm. Sprzedaż starego i zakup nowego gniazdka odbyła się w sposób błyskawiczny. Na dużą uwagę zasługuje Pani Alicja Ignaszak, która w tej ważnej, życiowej dla nas drodze, była z nami i wspierała z pełnym zaangażowaniem. Serdecznie dziękujemy za owocną współpracę i życzymy wielu udanych transakcji."
przez Eliza K.
„Z prawdziwą przyjemnością możemy polecić AD- Premium Nieruchomości. Firma Państwa Głowackich zapewniła nam profesjonalną i kompleksową usługę, zachowując przy tym przemiłą atmosferę. Do tego wszystkiego należy dołączyć wysoką kulturę osobistą, uśmiech oraz opanowanie. Sprzedaż naszej nieruchomości została przeprowadzona na najwyższym poziomie oraz bardzo szybko (chociaż na samym początku wydawało się to niemożliwe). Byliśmy szczegółowo informowani o każdym etapie sprzedaży. Jako klienci jesteśmy więcej niż zadowoleni i BARDZO SERDECZNIE POLECAMY!"
przez Aleksandra i Andrzej S.
„Z Państwem Agnieszką i Dawidem naprawdę można spać spokojnie, nie martwiąc się o losy swojej nieruchomości! Dodatkowo są dostępni o każdej porze, nawet gdy jakaś sprawa nie dawała mi spokoju, dzwoniąc do Państwa zawsze otrzymałam odpowiedź i spokój ducha. Dziękuję, współpraca z Wami była wielką przyjemnością, obaliliście wszystkie złe mity na temat tej specjalizacji, super. Polecam!!"
przez Anna P.
„Wyjątkowy profesjonalizm. Dbałość o każdy szczegół. I empatia. Polecam z całego serca. I dziękuję."
przez Sylwia G.
„Bardzo profesjonalna i kompleksowa współpraca! Pani Natalia wspierała mnie w sprzedaży nieruchomości. Wszystko zawsze na czas, wyjaśnione. Moje zaangażowanie, jako właściciela, było ograniczone do niezbędnego minimum, całością zajmowała się i koordynowała Pani Natalia. Działka sprzedana - cel osiągnięty! Polecam!"
przez Michał M.
„Z Advestor Premium House, a właściwie z Agnieszką, Alicją, Natalią i Dawidem współpracuję już od kilku lat i jako fotograf wnętrz mogę powiedzieć tylko jedno, wnętrza do sesji zdjęciowych są przygotowane zawsze perfekcyjnie. Zawsze wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie, a dodatkowo cała współpraca odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam."
przez Michał Płachetka
, SpacerWeb
„Sprzedaż mieszkania w czasach trudnych (pandemia)to nie byle jakie wyzwanie nawet nie przyszło mi na myśl że mogę to zrobić bez wsparcia i pomocy firmy . Advestor Premium House to firma która reprezentowana przez Panią Natalie Kułton zajęła się tematem po PROFESORSKU za co Właścicielom i Pani Natalii bardzo dziękuję."
przez Dariusz Ś.
„Dziękuję za miłą współpracę. Moje mieszkanie udało się stosunkowo szybko sprzedać w zadowalającej cenie. Chociaż niższej cenie od zakładanej na początku, ale szybko, bezproblemowo i w sympatycznej atmosferze dla każdej ze stron. Uzyskałem od właścicieli fachową poradę, a od Pani Alicji rzetelną opiekę na każdym etapie współpracy. Dziękuję i polecam."
przez Paweł K.
„Gorąco polecam współpracę z ADVESTOR PREMIUM HOUSE.
 Słowa którymi mogę określić moją współpracę z Panem Dawidem to: 
- wysoka kultura osobista Pana Dawida, 
- rzetelność,
 - profesjonalizm"
przez Robert S.

Porównaj oferty

Porównaj