Rozmowa LIVE z Agatą Młynarską – “Siła liderki!”

  • 2 lata temu
  • Aktualności Nieruchomości
Featured Video Play Icon

Rozmowa LIVE z Agatą Młynarską - "Siła liderki!"

Kilka dni temu Agnieszka, właścicielka biura Advestor Premium House była gościnią programu Agaty Młynarskiej „Agata się kręci”, który dziennikarka prowadzi na swoim kanale YouTube.

#agatasiekreci z Agnieszką Głowacką – agentką nieruchomości, która od wielu lat prężnie działa w tej branży. Co wyróżnia profesjonalistę w tym zawodzie? Jak agenci są postrzegani obecnie przez Polaków? W czym może pomóc nam agent nieruchomości

Rozmowa nie tylko o nieruchomościach i konkursie, ale też o wyzwaniach w pracy agenta, o tym jak w szalonym pędzie pogodzić życie zawodowe z prywatnym, i jak kobieta sukcesu stawia czoła trudnościom.

Agnieszka jest współwłaścicielką agencji Advestor Premium House, którą prowadzi razem z mężem Dawidem Głowackim. Razem dwukrotnie, w 2019 i 2020 roku, zdobyli tytułu Lider Nieruchomości Otodom w województwie wielkopolskim. To konkurs, który wyłania najlepsze agencje nieruchomości w Polsce, wyróżniające się najwyższymi standardami pracy. Ma też na celu promowanie najlepszych praktyk, które kształtują pozytywny wizerunek agentów i wspierają profesjonalizację branży.

Prywatnie Agnieszka, niedawno została z mamą. Rozmawiamy nie tylko o tym, jak na co dzień wygląda praca agenta nieruchomości, ale także jak tak ważne jest promowanie najlepszych praktyk i standardów działania w tej branży. Dlaczego należy nadal pracować nad poprawą wizerunku agentów nieruchomości w Polsce, mimo że jest on coraz lepszy? Byłam również ciekawa, jak w tak dynamicznym środowisku odnajduje się młoda mama, jak pogodzić intensywne życie zawodowe z nową rolą życiową? Co ją najbardziej inspiruje, a co jest wyzwaniem. Posłuchajcie sami!

#DobrePraktykiAgentowNieruchomosci #AgentPRO #otodom #lidernieruchomosciotodom

Agnieszka i Dawid Głowaccy Advestor Premium House
Lider Nieruchomości Otodom 2019 i 2020

tel. 512-566-979
[email protected]

Koniecznie SUBSKRYBUJ nasz kanał na YouTube i zerknij do nas na social media – zobacz jak pracujemy na co dzień:
Youtube
Facebook
Instagram

Porównaj oferty

Porównaj