Marta Bajon

Doradca ds. nieruchomości

Marta jako agentka nieruchomości wyróżnia się niezwykłą ambicją i wysokimi wymaganiami, przede wszystkim wobec samej siebie. Stawia sobie wysoko poprzeczkę i z determinacją dąży do realizacji swoich celów życiowych i biznesowych wierząc, że nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Uwielbia konkurować ze swoimi słabościami i pokonywać je, co czyni ją jeszcze bardziej wytrwałą i skuteczną. Rywalizuje jedynie sama ze sobą, co pozwala Jej dostrzegać wartość we współpracy z agentami, dlatego cieszy się szerokimi kontaktami i doświadczeniem w sprzedaży off market.

Marta jest osobą, która czerpie radość z poznawania ludzi, zwłaszcza tych z pozytywną energią i unikalnymi pasjami. Jej doskonała organizacja to wynik zarówno wychowania, jak i wykształcenia – ukończyła Logistykę i Zarządzanie.

Pomimo swojej poukładanej natury potrafi być spontaniczna i chętnie podejmuje nietypowe wyzwania. Jej oryginalność i kreatywność sprawiają, że zawsze wyróżnia się jako agent nieruchomości, a Jej klienci doceniają tą kreatywną stronę pracy.

Pasjonuje się dekorowaniem wnętrz i przywiązuje dużą wagę do wizerunku ofert, które sprzedaje dbając o to, by wszystko idealnie do siebie pasowało – zarówno pod kątem wizualny, jak i sprzedażowym. Marta zawsze działa tak, jak sama chciałaby być obsłużona, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta i budowanie zaufania.

Prywatnie Marta jest szczęśliwą żoną i od 6 lat dumną mamą Marcela, który dodaje Jej sił do działania i osobistego rozwoju. Ceni życie i cieszy się każdym dniem, będąc urodzoną optymistką. Nigdy się nie poddaje i zawsze stara się znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji.

Jeśli szukasz agentki, która zaangażuje się w Twój projekt na więcej niż 100% i zrealizuje go z pasją oraz profesjonalizmem, to Marta jest idealnym wyborem.

Co mówią o nas klienci?

„Sprzedaż mieszkania w czasach trudnych (pandemia)to nie byle jakie wyzwanie nawet nie przyszło mi na myśl że mogę to zrobić bez wsparcia i pomocy firmy . Advestor Premium House to firma która reprezentowana przez Panią Natalie Kułton zajęła się tematem po PROFESORSKU za co Właścicielom i Pani Natalii bardzo dziękuję."
przez Dariusz Ś.
„Mieliśmy okazję współpracować już z kilkoma biurami nieruchomości, jednak Advestor Premium House to najlepsi pośrednicy na jakich trafiliśmy. Szybko i profesjonalnie przygotowana oferta, dobry kontakt z pośrednikiem i jasne, rzeczowe wyjaśnianie wszystkich wątpliwości. Szczerze polecam."
przez Anna K.
„Pełen profesjonalizm, znakomite podejście do klienta. Pani Natalia wspaniale się zajęła moimi sprawami. Mieszkam za granicą i nie mogłem pozwolić sobie na częste zjazdy do Polski. Jeszcze raz chciałbym podziękować za miłą współpracę ,a w szczególności Pani Natalii."
przez Przemysław S.
„Bardzo profesjonalna i kompleksowa współpraca! Pani Natalia wspierała mnie w sprzedaży nieruchomości. Wszystko zawsze na czas, wyjaśnione. Moje zaangażowanie, jako właściciela, było ograniczone do niezbędnego minimum, całością zajmowała się i koordynowała Pani Natalia. Działka sprzedana - cel osiągnięty! Polecam!"
przez Michał M.
„Profesjonalne podejście do klienta, dbałość o szczegóły, wysoka kultura osobista. Szczególne podziękowanie dla Pani Natalii za fachową sprzedaż mieszkania. Zawsze życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna. Bardzo dziękuję i szczerze polecam."
przez Violetta G.
„Serdecznie polecam! Transakcja kupna przeprowadzona sprawnie z pełnym profesjonalizmem.
Jako klienci czuliśmy się "zaopiekowani" w kwestiach rozliczeń prawnych oraz przeprowadzeniu całej transakcji kupna mieszkania, naprawdę polecam!"
przez Aleksandra K.
„Z Advestor Premium House, a właściwie z Agnieszką, Alicją, Natalią i Dawidem współpracuję już od kilku lat i jako fotograf wnętrz mogę powiedzieć tylko jedno, wnętrza do sesji zdjęciowych są przygotowane zawsze perfekcyjnie. Zawsze wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie, a dodatkowo cała współpraca odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze. Gorąco polecam."
przez Michał Płachetka
, SpacerWeb
„Zdecydowanie polecam Advestor Premium House jako ekspertów w branży nieruchomości. Profesjonalizm, rzetelność, wiedza oraz skuteczność a przy tym niesamowicie miły kontakt. Zakup mieszkania z takim wsparciem to przyjemność!"
przez Dominika S.
„Gorąco polecam współpracę z ADVESTOR PREMIUM HOUSE.
 Słowa którymi mogę określić moją współpracę z Panem Dawidem to: 
- wysoka kultura osobista Pana Dawida, 
- rzetelność,
 - profesjonalizm"
przez Robert S.
„Zdecydowanie najlepsi pośrednicy. Cieszę się, że miałam okazję korzystać z usług Advestor Premium House! Szukanie nieruchomości oraz cała transakcja to przyjemność, a przede wszystkim spokój i pewność, że jest się zaopiekowanym na najwyższym poziomie. Zdecydowanie będę polecać wszystkim, którzy planują kupić lub sprzedać nieruchomość. Wyjątkowi, profesjonalni, perfekcyjni i bardzo zorientowani na potrzeby klienta, życzliwi, przemili. Dziękuje za wsparcie przy zakupie wymarzonego mieszkania."
przez Aleksandra M.
„Szczerze polecam współpracę z Advestor Premium House .
Od samego początku wykazują się pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem , rzetelnością oraz dokładnością. Potrafią dostosować się do potrzeb oraz wymagań klienta.
Zaufałam im w 100 %, calkowicie o nic nie musialam sie martwic. Wszystko załatwili za mnie."
przez Patrycja M.
„Z Państwem Agnieszką i Dawidem naprawdę można spać spokojnie, nie martwiąc się o losy swojej nieruchomości! Dodatkowo są dostępni o każdej porze, nawet gdy jakaś sprawa nie dawała mi spokoju, dzwoniąc do Państwa zawsze otrzymałam odpowiedź i spokój ducha. Dziękuję, współpraca z Wami była wielką przyjemnością, obaliliście wszystkie złe mity na temat tej specjalizacji, super. Polecam!!"
przez Anna P.

Porównaj oferty

Porównaj