Praca agenta nieruchomości “od kuchni”

  • 3 lata temu
  • VLOG
Featured Video Play Icon

W dzisiejszym odcinku będziecie mogli posłuchać krótkiego wywiadu między naszymi agentkami Alicją i Natalią, które podzielą się z Wami swoimi przemyśleniami dotyczącymi pracy pośrednika nieruchomości, opowiedzą o tym jak postrzegają swoją pracę, a także co możemy dla Was zrobić. Zatem jeśli jesteście ciekawi jak działamy “od kuchni”, co tak naprawdę robimy dla naszych klientów, albo sami zastanawiacie się nad spróbowaniem swoich sił w nieruchomościach koniecznie obejrzyjcie nasz nowy film.

Jeśli masz pytania do Dziewczyn, śmiało dzwoń i umów się na konsultację online:

Alicja Ignaszak
tel. 605 656 128
[email protected]

Natalia Kułton-Budasz
tel. 509 281 638
[email protected]

     

 

Koniecznie SUBSKRYBUJ nasz kanał! Już niebawem będzie tutaj więcej naszych filmów. Rozpoczynamy przygodę z vlogowaniem w nieruchomościach. Bądź z nami – będzie się tu działo 🙂

A jak pracujemy na co dzień?

Zawsze stawiamy na jakość, nigdy na ilość. Premium to jakość pracy naszej marki. Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań i domów w Poznaniu i okolicach.
Szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów, dlatego stosujemy wyłącznie skuteczne strategie sprzedaży i zakupu nieruchomości. Stawiamy na relacje z naszymi Klientami i partnerstwo w biznesie. Nieruchomości to dla nas przede wszystkim ludzie i ich potrzeby. Nie bez powodu większość naszych Klientów trafia do nas z polecenia.

Co nas wyróżnia?

Nieprzeciętne podejście do naszych klientów i ich nieruchomości.

Sam zobacz jak działamy ? https://bit.ly/2YdMZpm​ ?

Koniecznie zerknij do nas na social media i zobacz jak pracujemy na co dzień:
Facebook: https://bit.ly/2YdMZpm​
Instagram: https://bit.ly/2X46aki​

Do zobaczenia,
Agnieszka i Dawid Głowaccy
Advestor Premium House

Porównaj oferty

Porównaj