Trendy wnętrzarskie na 2021 rok

  • 3 lata temu
  • Nieruchomości

Rok 2020 dobiegł końca. Był on inny niż pozostałe. Wyjątkowo dużo czasu spędzaliśmy w domu. Doceniliśmy jak ważne jest to, abyśmy czuli się w nim dobrze.

Trendy wnętrzarskie na rok 2021 to powrót do natury, chęć ucieczki od świata współczesnego. Królować będą naturalne elementy, a całość ma dawać poczucie przytulnej, osobistej przestrzeni.

Przyroda, natura i elektryzujące kolory

Naturalne kolory ziemi, roślin, kwiatów i wody. 2021 rok przywołuje nas do natury. To styl nie tylko dla odważnych. Wyraziste kolory mogą być jedynie dodatkiem do neutralnej bazy. Naturalne drewno połączone z beżem, a do tego jeden krzykliwy element w postaci tapety, fotela czy po prostu poduszek i przepis na modne wnętrze gotowy. Królować będą rudości, musztardowe żółcienie, szmaragdy i głębokie granaty. Ten styl świetnie współgra z kolejnym trendem … maksymalizmem.

Maksymalizm

Maksymalizm to mieszanka barw, tekstur oraz materiałów zupełnie równych, ale tworzących spójną całość. Tu królują mocne kolory jako baza, ale i w postaci dodatków. Trend w którym dzieje się bardzo dużo – to odpowiedź na nudę i szarość codzienności. Panuje tu jedna zasada- more i more.

Japandi

To trend czerpiący z sielskiego życia na wsi połączony z japońskim minimalizmem. Nawiązuje do nurtu eko. Wykorzystuje on rozwiązania vintage oraz naturalne materiały takie jak len, drewno, kamień.

Alicja Ignaszak – Twój Pewny Doradca ds. nieruchomości w Biurze Advestor Premium House
tel. 605 656 128
[email protected]

Koniecznie SUBSKRYBUJ nasz kanał na YouTube i zerknij do nas na social media i zobacz jak pracujemy na co dzień:
Youtube
Facebook
Instagram

Porównaj oferty

Porównaj