Jak zaaranżować balkon na wiosnę?

  • 3 lata temu
  • Nieruchomości

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Już wyczekujemy słońca grzejącego nasze twarze, długich dni i soczystej zieleni roślin.

Jest to idealny moment, aby zaplanować i zagospodarować sobie miejsce, które będzie naszą odskocznią od pracy, problemów życia codziennego. Miejsce na błogi relaks. Takie wakacje w mieście, bez wychodzenia z domu.

A oczywiście mowa tu o balkonie czy przydomowym tarasie.

Możemy zaaranżować to miejsce tak, że będzie przypominało nam o wakacjach w europejskich kurortach lub tych dalszych egzotycznych wojażach.

Zapraszam na dawkę inspiracji.

Zacznij od wprowadzenia zieleni i kolorów w postaci roślin. One ożywią Twój balkon.

Dodaj element oświetlenia. Lampki, świeczniki – wszystko to sprawi, że wieczorne chwile pod chmurką staną się magiczne.

Przemyśl co chcesz w tej przestrzeni robić i na co pozwali Ci jej metraż. Jeśli lubisz czytać książki, odpoczywać – hamak lub sofa będzie dla Ciebie idealna.

Jeśli masz na tyle dużą przestrzeń postaw na stół z krzesłami –  nie ma nic lepszego niż letni obiad na świeżym powietrzu.

Nie zapomnij o dekoracyjnych dodatkach – poduszki, koc, wazon czy dywan. To one nadadzą charakteru i stworzą Twój wymarzony klimat.

Niezależnie od wielkości Twojej zewnętrznej przestrzeni, warto o niej nie zapominać. Nawet najmniejszy balkon może stać się świetnym miejscem na relaks, posiłek na świeżym powietrzu czy nawet domowym biurem pod chmurką.

Alicja Ignaszak – Twój Pewny Doradca ds. nieruchomości w Biurze Advestor Premium House

tel. 605 656 128
[email protected]

Koniecznie SUBSKRYBUJ nasz kanał na YouTube i zerknij do nas na social media – zobacz jak pracujemy na co dzień:
Youtube
Facebook
Instagram

Porównaj oferty

Porównaj