Nominacja na Lidera Nieruchomosci Otodom 2022 w woj. wielkopolskim

  • 1 rok temu
  • Aktualności Nieruchomości

Otrzymaliśmy nominację do kolejnego etapu w Konkursie Lider Nieruchomości Otodom 2022, co oznacza że nasze biuro Advestor Premium House jest w TOP 10 biur nieruchomości w Wielkopolsce.

Bycie w dziesiątce NAJLEPSZYCH spośród ponad 600 biur to już dla nas ogromna nagroda.

Nieustannie staramy się trzymać wysoki poziom świadczonych usług. Dwa razy byliśmy Liderem Nieruchomości Otodom w Wielkopolsce – w 2019 i 2020, o czym możecie przeczytać klikając tutaj

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych profesjonalistów oraz promowanie praktyk kształtujących pozytywny wizerunek branży nieruchomości.

Otodom jako najpopularniejszy serwis z nieruchomościami w Polsce czuje się odpowiedzialny za kierunki rozwoju branży.

W piątej edycji konkursu zdecydowali się objąć badaniem cały rynek nieruchomości – zarówno agencje, jak i deweloperów. Chcą nieustanne podnosić jakość usług, edukować z najlepszych praktyk oraz promować kompetencje przyszłości. Te działania to z pewnością inspiracja do rozwoju i wyznaczanie nowych standardów dla rynku wraz z Liderami.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa niezależna agencja badawcza IQS. Metodologia i etapy badań oceniające agencje nieruchomości i deweloperów różnią się od siebie i zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadać na aktualne wyzwania. Analiza przeprowadzana jest w oparciu o specjalny algorytm, a poszczególne etapy w sposób rzetelny i skrupulatny pozwolą ocenić aspekty, których nie może zabraknąć u liderów w branży.

W najnowszej odsłonie konkursu Lider Nieruchomości została zmieniona formuła udziału w konkursie – dotychczas to biura zgłaszały chęć udziału w konkursie, jednak w 5 edycji to Otodom – na podstawie ogłoszeń z 2022 roku – przebadał wszystkie agencje na Otodom.

Podczas etapu jakościowego oceniane zostały poszczególne części składowe ogłoszeń – ważne z punktu widzenia klienta poszukującego.

Pod uwagę brane były takie kryteria jak:

  • przejrzystość ogłoszeń oraz to czy są czytelne do poszukujących,
  • jakość zdjęć dołączanych do ofert,
  • wykorzystanie nowoczesnych narzędzi takich jak wirtualne spacery, ujęcia z drona oraz video,
  • efektywność ofert – na podstawie klikalności, zasięgów, wyświetleń ofert, zapytań poprzez formularz kontaktowy.

Po I etapie wyłonionych zostało 10 najlepszych agencji z każdego województwa, które otrzymały nominację do udziału w konkursie.

I tym samy nasze biuro jest w TOP 10 najlepszych biur nieruchomości w Otodom, co bardzo nas cieszy i motywuje do dalszej pracy na najwyższym poziomie.

Kolejne etapy to:

II Etap: Ocena efektywności i skuteczności oraz głosowanie uczestników rynku

III Etap: Badanie Mystery Shopper

IV Etap: Wywiady pogłębione z właścicielami agencji

Laureatów tegorocznej edycji konkursu Lider Nieruchomości poznamy 21 kwietnia 2023 r. podczas uroczystej gali finałowej.

Drodzy Klienci i Sympatycy, trzymajcie za nas kciuki, a my dalej robimy swoje najlepiej jak tylko potrafimy dając z siebie ponad 100% 

Agnieszka i Dawid Głowaccy Advestor Premium House
Lider Nieruchomości Otodom 2019 i 2020

tel. 512-566-979
[email protected]

Koniecznie SUBSKRYBUJ nasz kanał na YouTube i zerknij do nas na social media – zobacz jak pracujemy na co dzień:
Youtube
Facebook
Instagram

Porównaj oferty

Porównaj