DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
189 000 PLN
48,35 PLN/m2
KAŹMIERZ
ul. Piwoniowa
Opis
Jeśli chcielibyście zmienić i może nieco wyhamować swoje życie, zamieszkać w spokojnym i cichym miejscu, w najbliższej odległości obszaru chronionego ze względu na swe walory przyrodnicze, w niedużym miasteczku gdzie nie trzeba się ciągle spieszyć, czas naprawdę płynie wolniej, a życie sprawia naturalną radość, to mam dla Was świetne rozwiązanie!!

Proponujemy na sprzedaż 2 działki (1100m2 + 2809m2) o łącznej powierzchni 3909 m2 znajdujące się przy nowopowstałej ul. Piwoniowej w rozwijającym się terenie zabudowy jednorodzinnej. Działki są ostatnimi przy tej ulicy co zapewnia niezmienny widok na piękną dolinę rzeki Samy. W bliskiej odległości od granicy działki zlokalizowane są wszystkie media (woda, prąd, kanaliza, gaz).

Nieruchomość ta jest idealną propozycją dla kogoś, kto oczekuje trochę wyciszenia, szuka nietuzinkowego przestrzennego gruntu, na którym będzie mógł pobudować wymarzony dom z dużym tarasem, a zimą jego dzieci będą cieszyć się jazdą na sankach na własnym podwórku!
Większa działka jest nachylona i tak duża, że jej dolna granica sięga do linii rzeki, co za tym idzie jej dolną część można z powodzeniem przeznaczyć na własny staw z altanką czy domkiem wędkarskim, z którego wykopaniem nie będzie najmniejszego problemu ze względu na bliskość rzeki i wód gruntowych. W okolicy wiele firm chętnie podejmie się wykopania stawu w zamian za możliwość zabrania torfu pozostałego po pracach.

Kaźmierz to rozwojowa lokalizacja z dobrym dojazdem do Poznania. W tej miejscowości jest wszystko czego potrzeba do wygodnego życia, jest ona świetną alternatywą dla typowo podpoznańskich miejscowości, gdzie grunty osiągają już niebagatelne ceny, a zabudowa jest na prawdę mocno zintensyfikowana.

Grunty z ustalonym MPZP, w którym mniejsza działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą natomiast większa działka schodząca do samej rzeki to zieleń ekologiczna oraz ogrody przydomowe bez możliwości zabudowy.
Szerokość działki- ok. 30m, długość obu działek ok. 160m.

Takich nieruchomości jak ta jest naprawdę niewiele. Mniejsza działka idealnie nadaje się pod budowę domu, a teren większej ciągnącej się w stronę doliny może być świetnym terenem do rekreacji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!
Szczegóły oferty

Cena189 000 PLN

Cena za m248,35 PLN

Powierzchnia działki3 909 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)28

Długość działki (mb.)161

Ukształtowanie działkiLekko nachylona

Kształt działkiProstokąt